تسلا درایور اتوماتیک اغلب منحرف به سمت همان سد است. یک روز آن او را کشتند.

خطرناک قطعی

در ماه مارس سال 2018 سیب مهندس والتر هوانگ کشته در یک تصادف ماشین در حالی که او خود را با استفاده از تسلا Autopilot کمک رانندگی سیستم.

بسیاری از جزئیات در اطراف سقوط باقی مانده نامعلومی برای تقریبا دو سال است. اما ملی ایمنی حمل و نقل (NTSB) منتشر شد اسناد و مدارک جمعه است که نشان می دهد خلبان اتوماتیک قطعا درگیر در آن زمان آسوشیتد پرس گزارش.

این اسناد همچنین نشان داد گریم جزئیات است که هوانگ تا به حال بارها و بارها شکایت کرده است که خلبان اتوماتیک را منحرف خود را تسلا به سمت بزرگراه خاص مانع به آن در نهایت سقوط کرد.

مکرر مشکل

هوانگ شکایت در مورد خطرناک روی خلبان اتوماتیک قطعی شد به طوری که مکرر است که بسیاری از اعضای خانواده اش آگاه بودند از این مشکل با توجه به واشنگتن پست. فقط چهار روز قبل از سقوط او پیامک در مورد چگونه ماشین خود را منحرف و به سمت دقیق جاده سد به آن در نهایت سقوط کرد.

“خانواده توضیح داد که در آن اتفاق افتاده است به طوری که اغلب که او گفته بود هر دو برادر خود و همسر خود را مورد مشکل” به NTSB اسناد به عنوان خوانده شده.

ده و دو

با توجه به NTSB تحقیقات و تسلا داخلی سنسور هوانگ تا به حال دست خود را بر روی فرمان برای 34 ثانیه از دقیقه آخر قبل از برخورد. او تا به حال روشن بر روی خلبان اتوماتیک نوزده دقیقه قبل WaPo گزارش.

این خودرو بوده است کروز در 62 MPH اما sped تا 71 مایل در ساعت در آخرین ثانیه قبل از آن سقوط کرد — یک نشانه نگران کننده برای رانندگان که تکیه بر کمک رانندگی سیستم.

ادامه مطلب: تسلا در حال اجرا بر روی ‘اتوماتیک’ بارها و بارها نوسان به سمت نقطه ای که در آن اپل مهندس بعد سقوط کرد و درگذشت فدرال محققان می گویند [واشنگتن پست]

بیشتر بر روی خلبان اتوماتیک: تسلا سقوط را نشان می دهد رانندگان اشتباه “مستقل” در مقابل “خلبان اتوماتیک”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im