تسلا کامپیوتر سخت افزار Stuns رقبا: “ما نمی توانیم آن را انجام دهد”

Teardown

ژاپنی, کسب و کار روزنامه Nikkei Asian Review به تازگی انجام یک teardown از یک تسلا مدل 3 و مهندسین شوکه شده بودند در چه پیشرفته ماشین های الکتریکی شرکت, پردازنده, کامپیوتر و تکنولوژی بود.

“ما نمی تواند آن را انجام دهد” ناشناس مهندس ژاپنی در ماشین رقیب شرکت گفت: پس از تجزیه و تحلیل مدل 3 را یکپارچه و واحد کنترل مرکزی به نقل توسط Nikkei — با اشاره به میراث خودروسازان عدم توانایی در گرفتن به تسلا AI تراشه.

Next Gen

نسل فعلی تسلا “سخت افزار 3” تراشه که از آن شروع به نصب در وسایل نقلیه در سال گذشته به اندازه کافی قدرت محاسباتی برای فعال کردن تسلا وسایل نقلیه به طور کامل درایو خود را با توجه به مدیر عامل Elon Musk.

اما همانطور که در حال حاضر تسلا ناوگان خود قابلیت های رانندگی محدود به سطح 2 — از پنج است که در آن سطح 5 به طور کامل خودمختار — یا “تا حدی مستقل است.” این بدان معناست که آنها قادر به تحمل همه چیز مانند تغییر خطوط ساخت و مرور پارکینگ بدون راننده در صندلی.

شش سال پیش رو

با اینحال با توجه به شاخص Nikkei بقیه از صنعت است که انتظار همان سطح از فناوری را به اتومبیل زودتر از سال 2025 باعث کارشناسان نشان می دهد تسلا است که شش سال پیش از مسابقه.

نگه دارید تا با توجه به شاخص Nikkei در ژاپن, است که به احتمال زیاد مربوط به تاسیس خودروسازان’ میراث زنجیره تامین. تسلا جدیدتر شرکت است که می تواند در انتخاب شرکای خود را آزادانه تر به عبارت دیگر به طور موثر دخالت در این رقابت است.

ادامه مطلب: تسلا teardown می یابد الکترونیک 6 سال جلوتر از تویوتا و VW [Nikkei Asian Review]

بیشتر در تسلا سخت افزار: Elon Musk: $2,000 تسلا کامپیوتر ارتقاء ارزش آن نیست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im