وحشتناک شبیه سازی نشان می دهد که چگونه گسترش ویروس ها در هنگام سرفه

جدید 3D-رندر شبیه سازی توسط محققان فنلاندی نشان می دهد که چگونه ذرات آئروسل با سرفه کردن توسط یک فرد در محیط های داخلی می تواند گسترش terrifyingly دور.

این پژوهش با هدف تعیین چگونگی coronavirus گسترش می تواند از طریق هوا و متوجه شد که “ذرات آئروسل حامل ویروس باقی می ماند می تواند در هوا بیش از اصل فکر و بنابراین مهم است که برای جلوگیری از شلوغ و عمومی فضاهای داخلی” با توجه به بیانیه.

3D محیط زیست در تلاش است تا با ارائه آنالوگ به طور متوسط برای فروشگاه مواد غذایی با اجرا از آسیاب تهویه.

“در مدل 3D یک فرد سرفه در یک راهرو محدود قفسه تحت نماینده تهویه داخلی جریان هوا در شرایط” می خواند ، “به عنوان یک نتیجه از سرفه آئروسل ابر سفر در هوا به راهرو. در آن طول می کشد تا چند دقیقه برای ابر به گسترش و پراکنده است.”

“کسی که آلوده به ویروس coronavirus می تواند سرفه و راه دور, اما پس از آن ترک بسیار کوچک ذرات آئروسل حمل coronavirus” توضیح دانشگاه آلتو استاديار ویل Vuorinen در بیانیه ای. “این ذرات پس از آن می تواند تا پایان در دستگاه تنفسی از دیگران در مجاورت.”

ذرات آئروسل از سرفه خشک — یک علامت شایع COVID-19 — بسیار کوچک (کمتر از 15 میکرومتر) که آنها شناور از طریق هوا به جای غرق شدن به طبقه. جریان هوا می تواند کمک به آنها را گسترش. به گفته محققان مطالعات قبلی نشان داده اند که آنفلوانزا ویروس ها می شود و حتی ذرات کوچکتر — کمتر از پنج میکرومتر.

این مدل تاکید است که اجتناب از مکان های شلوغ و یا “نقاط گره” می تواند یک راه موثر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ماسک را نیز ثابت می شود یک راه بسیار موثر برای جلوگیری از گسترش از طریق ذرات آئروسل و قطرات است که اگر یک مطالعه اخیر منتشر شده در معتبر علمی در مجله Nature به اعتقاد شود.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de