وحشتناک استدلال می گوید اقتصاد سقوط خواهد کرد برای املاک در ماه اوت

در انتظار فاجعه

این احتمال وجود دارد که بدترین آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است. با توجه به مشکل BuzzFeed op-ed واقعی اقتصادی و اجتماعی سقوط می رسند می تواند در ماه اوت است.

بخشی از این مشکل با توجه به BuzzFeed استدلال است که بسیاری از این اقدامات در جای خود قرار داده شده توسط دولت ایالات متحده برای کاهش coronavirus تاثیر منقضی خواهد شد در ماه اوت در حالی که واقعی همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد همچنان به خشم. نتیجه این است که مردم آمریکا بیکار می تواند یک بار بیشتر در معرض خطر اخراج درست زمانی که فدرال اشتغال پرداخت کمک به نگه داشتن آنها را شناور متوقف آینده.

Coasting

بازگشت در ماه آوریل زمانی که محدود فدرال کمک های ارائه شده توسط دولت ایالات متحده شروع به وارد خانواده های آمریکایی شروع به صرفه جویی در به طور متوسط 33 درصد از درآمد خود را از ترس قریب الوقوع سقوط اقتصادی با توجه به op-ed.

که به بسیاری از خانوارها مهلت که BuzzFeed نسبت به “جت ادم تنومند و بدقواره که در یک ثابت سر خوردن و پس از آن موتورهای flamed ،

“در حدود شش هفته,” op-ed ادامه داد: “این به احتمال زیاد به سقوط به سمت کوه.”

Omni-بحران

پایان اخراج یخ همراه با پایان ویژه بیکاری فدرال حمایت, در حالی که همه COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده نشان می دهد که ما در حال رفتن به سمت آنچه محاسباتی اجتماعی دانشمند آدم Elkus به نام “omni-بحران” با توجه به BuzzFeed.

“هتلز-بحران است به طور قابل توجهی سینه های بزرگ فضای نتایج ممکن است فراتر از آن است که به طور معمول در نظر گرفته و روز به روز بیشتر آمریکایی” Elkus نوشت: در GitHub. “و روشن است که چگونه بسیاری از مردم در موقعیت های نفوذ و قدرت تشخیص دهی.”

ادامه مطلب: واقعی فاجعه اقتصادی نیست آمار نشده است. فقط منتظر اوت. [BuzzFeed]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: شهرستان عبور می کند اندازه گیری برای لغو اجاره در طول همه گیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de