محکم باکتری شکوفا در ایستگاه فضایی, اما آنها بدون خطرناک تر از زمین اشکالات

معلوم می شود که باکتری ها آلوده آب آشامیدنی در ایستگاه فضایی بین المللی نیست هر خطرناک تر از باکتری ها در اینجا بر روی زمین است.

باکتری ها رونق در فضای رو به رشد در آب آشامیدنی تلگراف در ایستگاه فضایی است. اما دو گونه از باکتری های پر رونق در این دوا نیست هر بیشتر و مضر تر از نزدیک مرتبط میکروب در اینجا بر روی زمین یک مطالعه جدید نشان داده است.

در سال 2009 ناسا نصب آب سردکن در ایستگاه فضایی اما به زودی پس از نمونه گرفته شده از این دستگاه نشان داد که باکتری ها گرفته تا اقامت در آب است. این دو سویه از باکتری Burkholderia cepacia و Burkholderia contaminans — آلوده نه تنها دوا اما آب آشامیدنی خود را.

مرتبط با: فضانوردان شناسایی رمز و راز میکروب ها در فضا برای زمان 1st

این فضا میکروب بخشی از یک گروه مرتبط با Burkholderia گونه باکتری که بر روی زمین باعث عفونت ریه شده اند و به خصوص دشوار است برای کشتن با استفاده از تکنیک های سنتی. در حالی که فضانوردان در ایستگاه فضایی باید به طور منظم سرخ تلگراف فوق العاده قدرت تمیز کردن راه حل باکتری های باقی مانده در این دستگاه با توجه به بیانیه ای.

محققان در این مطالعه جدید که توالی ژنوم باکتری های جمع آوری شده از تلگراف از سال 2010 تا 2014 نشان داد که همه B. cepacia و B. contaminans باکتری های بسیار مشابه و به احتمال زیاد آمد از باکتری ها که در دستگاه های قبل از آن را راه اندازی به فضا است.

در این مطالعه محققان دریافتند که باکتری زندگی در ایستگاه فضایی بودند هیچ خطرناک تر از مشابه میکروب ها بر روی زمین است و اگر یک فضانورد شد به یک عفونت باکتریایی از این میکروب در تلگراف, این امر می تواند قابل درمان با آنتی بیوتیک ها با توجه به این بیانیه.

“بر اساس اطلاعات ارائه شده در اینجا به نظر می رسد که این دو جمعیت از Burkholderia حاضر در ISS PWS نیست بیشتر تلخ تر از آن است که ممکن است مواجه می شوند بر روی سیاره” محققان گفت: در مطالعه.

کار دقیق در یک مطالعه منتشر شده Feb. 19 در مجله PLOS ONE.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net