از راه دور می تواند عمر گیر کاهش تولید گازهای گلخانه ای

Coronavirus همه گیر پتانسیل را دارد که به طور دائم افزایش محبوبیت از راه دور می گویند محل کار کارشناسان—اجتماعی تغییر خواهد بود که تاثیر عمیقی در ایالات متحده آمریکا آب و هوا تولید گازهای گلخانه ای.

با توجه به شیوع میلیون ها آمریکایی های بیشتری در حال انجام شغل خود را از خانه. و به لطف پیشرفت در تکنولوژی و کمی با ارنج زدن از گسترده stay-at-home سفارشات—رفع موقت می تواند تبدیل به بیشتر از حد عادی است.

تغییر در شیوه زندگی را نشان دهنده عمده آب و هوا پیروزی گفت: هریت Tregoning سابق مقام ارشد در دولت اوباما در وزارت مسکن و توسعه شهری است. او کمک کرد تا شهرستانها برنامه ریزی برای تغییر آب و هوا.

کمتر روزانه مسافران خواهد منجر به کاهش در تولید گازهای گلخانه ای خودرو و تراکم ترافیک Tregoning گفت. آن را نیز می تواند باز کردن بیشتر خیابان های شهری برای استفاده توسط دوچرخه مسافران و یا برای حمل و نقل عمومی.

“من فکر می کنم آن را واقعا تغییر نگرش مردم در مورد آنچه ممکن است به انجام با کنترل از راه دور کار ایضا برای کار سفر و همه این چیزها می تواند سودمند در اثر تغییر آب و هوا” گفت: Tregoning که در حال حاضر مدیر جدید تحرک شهری پروژه در سازمان های غیر انتفاعی موسسه منابع جهانی.

همه گیر باعث شده است تا تعدادی از تغییرات اجتماعی—از افزایش دوچرخه رفت و آمد به یک آرامش در قوانین و مقررات برای پزشکی از راه دور.

هیچ کدام از این تغییرات این است که آب و هوا پتانسیل گرفتن ماشین از جاده. حمل و نقل حساب برای حدود یک چهارم از ایالات متحده انتشار گازهای گلخانه ای. و اکثریت قریب به اتفاق کارکنان در سراسر کشور—86%—رفت و آمد به کار در یک وسیله نقلیه خصوصی, با توجه به U. s. اداره آمار.

اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل بکر در راه دور. خیلی از کشور متصل به اینترنت با سرعت بالا در سال های اخیر و در عین حال تنها سهم کوچکی از نیروی منتقل شده به teleworking گفت: کیت لیستر جمهور, جهانی, محل کار, تجزیه و تحلیل ترافیک که آهنگ راه دور روند.

قبل از همه گیر در حدود 4 درصد از ایالات متحده کارکنان مشغول به کار از خانه با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط این شرکت است. در حال حاضر بیش از نیمی از 135 میلیون-قوی ایالات متحده نیروی کار در حال انجام است بنابراین با توجه به جهانی محل کار تجزیه و تحلیل ترافیک.

مدیران او گفت: خواهد بود کلید به اینکه آیا این روند ادامه پست-همه گیر.

“بزرگترین تفاوت در پشتیبانی مدیران است که آن را انجام داده و کسانی که آن را انجام داده اند” لیستر گفت. “بنابراین دیگر این می رود بیشتر مدیران خواهد بود و راحت با دیدن” آه هی آنها واقعا کار; من می توانم بگویم آنچه که آنها انجام. آنها در حال رفتن به نشستن روی مبل خوردن bonbons.”

تعداد بیشتری از کارکنان و مدیران در حال حاضر تحقق آنها را مجبور به آمدن به دفتر هر روز او گفت:. اما در آینده تغییر به telework همچنین می تواند رانده ساده اقتصاد, او گفت:. کارفرمایان به دنبال کاهش هزینه ها در میان رکود اقتصادی ممکن است بزرگ استفاده نشده فضاهای اداری—که آنها ماه را صرف عامل بدون—به عنوان یک مسئولیت و یک محل برای کاهش هزینه ها.

حدود نیمی از نیروی کار ایالات متحده است یک کار است که می تواند انجام شود حداقل تا حدی در خانه لیستر گفت. حتی اگر پس از همه گیر میلیون ها نفر از آمریکایی ها بازگشت به یک اتاق کار, بسیاری از را دیدن کار از خانه به عنوان یک گزینه قابل دوام.

تا پایان سال 2021 جهانی, محل کار, تجزیه و تحلیل تخمین می زند که 25 تا 30 درصد از کل نیروی کار ایالات متحده خواهد ارتباط از راه دور. اگر کسانی که از داشتن شغل که در آن ممکن است برای کار از خانه حداقل بخشی از زمان انجام این کار آن خواهد بود که گاز گلخانه ای معادل با در نظر گرفتن تمام نیویورک را نیروی کار به طور دائم در خارج از جاده, او گفت:.

“پایداری ساخته شده قابل مشاهده است; در یک دوره بسیار کوتاه از زمان ما می بینیم که هوا پاک و آب پاک کننده” لیستر گفت. “فقط آن را واقعا سخت به انکار که از راه دور کار نیست و بخش عمده ای از راه حل است.”

دیگران احساس می کنید که آب و هوا پیامدهای افزایش telework نه چندان روشن.

فرض کاهش تولید گازهای گلخانه ای می تواند تضعیف شود اگر آنها به این معنی است که مردم را انتخاب کنید به در حومه زندگی می کنند چرا که آنها دیگر در صورت طولانی رفت و آمد به شهر برای کار می کنند گفت: Gernot واگنر آب و هوا اقتصاددان دانشگاه نیویورک است. حومه زندگی به طور کلی به معنی کمتر کارآمد مسکن و در آن اغلب آسان تر به کم کربن در یک محیط شهرستان.

“سمت تلنگر [بیشتر راه دور] است که بسیاری از ما که در شهرستان زندگی می کنند در نزدیکی کار ما دلیل خوب است. من به راحتی می توانید ببینید که این به این معنی که وجود خواهد داشت کمتر زندگی مردم در 400 فوت مربع walkup استودیو چون و چرا آن را انجام دهید ؟ بنابراین در اینجا می آید ‘burbs—شما زندگی می کنند وجود دارد با دو ماشین در گاراژ و چهار اتاق خواب,” او گفت:. “بنابراین صادقانه و آب و هوا تاثیر به طور کلی من هیچ نظری ندارم.”

بازگشت به یک فرهنگ است که devalues حمل و نقل عمومی و افزایش حومه خاطره یکی از بزرگترین خطرات ناشی از آب و هوای این لحظه گفت: برنت Toderian بود که برنامه ریزان شهر اصلی برای Vancouver, British Columbia.

او گفت: از آن خواهد شد “پرتاب گاز در آتش از آب و هوا اضطراری” اگر واکنش به COVID-19 جدید ترس از شهرستانها—که شهرستان زندگی می کنند اغلب به معنی کاهش وابستگی به سوخت های فسیلی است.

یک گزینه این است که برای شهرستانها به تجدید نظر ترافیک جریان Toderian گفت. وی با اشاره به اوکلند کالیفرنیا که به تازگی بسته 10 درصد از خیابان های آن به طوری که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط عابرین پیاده و دوچرخه سواران. آن زمان برای برنامه ریزان شهرستان به reimagine فضاهای عمومی است.

Toderian اضافه شده است که یک افزایش در راه دور نیز می تواند تاثیر در خانه و دفتر طراحی.

“ما در حال رفتن به تغییر در فضای اداری و تغییر در فضای خانه به عنوان یک نتیجه از راه دور و کار کردن از خانه,” او گفت:. “تاپیک گفتگو در مورد چگونگی این تغییر خواهد کرد خرده فروشی طراحی, چگونه آن را تغییر دفتر طراحی, چگونه آن را تغییر دهید مسکونی طراحی شده است.”

در نهایت انگیزه برای راه های مختلف زندگی می تواند رانده شده توسط یک پاسخ عاطفی به COVID-19 بحران است. “ما ممکن است فقط نیاز به تنفس بیشتر فضا,” او گفت:.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>