که با استفاده از Juul ممکن است در نظر نمی آن vaping

محبوب e-سیگار با نام تجاری Juul ممکن است تاثیر زیادی بر دانش آموزان دبیرستانی از ديدگاه vaping که برخی از نوجوانان در نظر نمی خود کاربران است.

از همه جا از اصطلاح “Juuling” ایجاد چالش برای اندازه گیری e-سیگار استفاده کنید به طوری که در یک سال 2018 توتون و تنباکو متمرکز بررسی 4,183 عمومی دانش آموزان دبیرستانی در نیوجرسی محققان اضافه شده Juul سوالات خاص برای ارزیابی e-سیگار استفاده کنید.

دانش آموزان گزارش شده بالاتر استفاده از زمانی که اندازه گیری از سیگار الکترونیکی استفاده شامل Juul, محققان می گویند. در برخی موارد علاوه بر این از Juul سوال خاص منجر به افزایش قابل توجهی در جوانان e-سیگار برآورد به خصوص برای دانش آموزان و دانشجویان. به عنوان مثال e-سیگار شیوع تقریبا دو برابر در میان دانش آموزان سیاه پوست هنگامی که Juul استفاده شد.

مطالعه منتشر شده در JAMA Network بازنشان می دهد که مقامات بهداشتی ممکن است دست کم گرفت شيوع نوجوان e-سیگار استفاده کنید.

یکی از 10 دبیرستان سالمندان گزارش شده با استفاده از e-سیگار در 20 یا بیشتر در روز در 30 روز قبل از نظرسنجی.

“ما مشکوک که با نام تجاری Juul کمک به افزایش از سیگار الکترونیکی استفاده در میان, اما من فکر می کنم ما شگفت زده شدند در حد نام تجاری محبوبیت در میان افراد جوان می گوید:” coauthor مریم Hrywna استادیار در مرکز توتون و تنباکو مطالعات و راتگرز مدرسه بهداشت عمومی.

“تقریبا نیمی از زمان e-سیگار کاربران گفت: Juul اولین e-سیگار محصول آنها سعی کردند و بیش از نیمی از دانش آموزان گزارش از دیدن مردم و استفاده از Juul در محوطه مدرسه.”

زمان و مکرر e-سیگار استفاده شد بالاترین در میان 12 کلاس. در واقع یکی از 10 دبیرستان سالمندان گزارش شده با استفاده از e-سیگار در 20 یا بیشتر در روز در 30 روز قبل از نظرسنجی.

“این الگو استفاده سنگین سازگار با اعتیاد به نیکوتین می گوید:” coauthor Cristine Delnevo مدیر راتگرز مرکز توتون و تنباکو مطالعات. “آن را با این حال جای تعجب نیست با توجه به بالا نیکوتین تحویل Juul”.

“ما نیاز به فکر می کنم با دقت بیشتری در مورد چگونه سوال در آینده ساخته شده که در ارزیابی e-استفاده از سیگار در میان نوجوانان,” Hrywna می گوید.

“سیاستگذاران باید درک کنند که چگونه مارک های خاصی رانده اند e-سیگار استفاده و حک کردن سیاست هایی که آدرس محدودیت سن و محل سکونت و همچنین بالا بودن غلظت نیکوتین در این محصولات اگر ما امید به کاهش این نرخ شيوع.”

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im