نوجوان در حال بهره برداری یک احمق گریز در طعم Vape بان

در تلاش برای محدود کردن زیر سن قانونی استفاده و در میان رشد بیماری همه گیر از “vaping مربوط به بیماری” غذا و داروی آمریکا ممنوع همه میوه و نعنا با طعم نیکوتین vaping غلاف از جمله ارائه توسط رهبر بازار Juul, در آغاز این سال است.

اما در حال بهره برداری از یک خودنمایی گریز در, ممنوعیت, نیویورک تایمز گزارش می دهد: هر طعم — موز یخ, cherry crush, زنده, وانیل و غیره گنجانده شده است — هنوز در حال خرید و فروش قانونی به عنوان disposable e-سیگار با مارک های چنین به عنوان پف میله و استیگ در مقایسه قابل استفاده مجدد واحد با swappable غلاف.

حتی منتول و تنباکو طعم دار, غلاف یکبار مصرف و یا نمی کردم معافیت از ممنوعیت.

“این یکبار مصرف به طور کامل خود شامل e-سیگار مانند پف نوار و دیگران به اشتراک بگذارید همه از ویژگی های است که ساخته شده Juul یک مشکل” راتگرز مرکز توتون و تنباکو مطالعات پروفسور کوین Schroth گفت: بار.

قانونگذاران نیز کالایی.

“ارزان و قابل دسترس با طعم میوه vaping دستگاه های سفارشی ساخته شده برای بدام انداختن کودکان و نوجوانان” سناتور جف Merkeley دموکرات ایالت اورگن گفت: این بار در یک ایمیل. “رئیس جمهور تهمت نیاز به رشد ستون فقرات و تصویب عطر و طعم واقعی بان او وعده داده شده — نه این راه گریز زده نسخه ای که خیاط ساخته شده برای دلجویی از vaping صنعت است.”

در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ابراز تاسف خود را بیش از این ممنوعیت که او در ابتدا تایید شده در ماه سپتامبر.

“من هرگز انجام داده اند که دختران vaping چیز,” او گفت: بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در یک مبارزه جلسه تماس در اوایل این ماه با توجه به NYT.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im