نوجوانی, موزه راهنماهای خود را می تواند بهبود بازدید

نوجوانی, موزه docents می تواند به افزایش تجربه و یادگیری و نگهداری اطلاعات از بازدید کنندگان به یادگیری غیر رسمی سایت.

اثرات مثبت نگه واقعی در سراسر سن گروه بدون در نظر گرفتن نوع موزه اما بیشتر آشکار در کودکان سنین 9 تا 11.

یادگیری غیر رسمی سایت—مانند موزه ها و باغ وحش و آکواریوم—اغلب برنامه های نوجوان docents و یا مربیان است که در خدمت به عنوان یک راه برای به ساخت مهارت های اجتماعی و تقویت توانایی های خود را در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی (STEM).

“خط پایین این است که اگر شما بازدید از یک باغ وحش یا موزه به دنبال این افراد—شما یک تجربه بهتر است.”

برای یک مطالعه جدید در مجله PLOS ONE, محققان بررسی اثر این نوجوان docents در پنج یادگیری غیر رسمی سایت در ایالات متحده و انگلستان است. این سایت شامل یک باغ وحش یک آکواریوم یک موزه کودکان یک تکنولوژی-مضمون موزه و سلامت-مضمون مرکز علوم.

آنها با بررسی بیش از 2,100 (979 کودکان و نوجوانان و 1,184 بزرگسالان) بازدید کنندگان که یا کاوش در این نمایشگاه خود به خود یا که تعامل با هر دو بزرگسالان و یا جوانان مربی.

بررسی سوالات تحت پوشش موضوع منافع درک شده و آموزش و اطلاع رسانی فراخوان نمایشگاه محتوا. محققان با استفاده از multi-وارد مدل سازی برای کنترل تفاوت میان سایت های.

در حالی که همه گروه گزارش بیشتر موضوع مورد علاقه در هنگام تعامل با یک مربی در هر سنی نامزدی و علاقه سطوح بالاتر در هنگام تعامل با جوانان و مربیان است.

بزرگترین اثر نشان داد در کودکان بین 9 و 11 ساله که تا به حال به طور قابل توجهی بالاتر اطلاعات در سطح احتباس که در تعامل با جوانان به جای یک فرد بالغ مربی.

“ما می دانیم که یادگیری بسیار اجتماعی بنابراین ما انتظار می رود که بازدید کنندگان خواهد سود بیشتر زمانی که آنها در تعامل با یک مربی می گوید:” اولین کلی نویسنده لین the college bromo استادیار روانشناسی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. “اما ما بسیار شگفت زده در چگونه مفید صحبت کردن با مربی بود.

“شاید دلیل این است که یک نوجوان مربی نیست بیش از حد به دور از این بچه ها به سن و حکیم است. نه تنها می توانید این مربی در حال حاضر این موضوع در سطح درست این بچه ها نگاه کنید و می توانید خود را در نوجوانان بیشتر از آن نسبت به یک فرد بزرگسال است که آنها ممکن است به عنوان فقط یک معلم است.”

علاوه بر این محققان دریافتند که بالغ بازدید کنندگان نیز گزارش بالا از مزایای تعامل با جوانان و مربیان است.

“چه بود جذاب بود و نه تنها تاثیر قوی در کودک بازدید کنندگان بلکه بالاتر از سطح تعامل از بزرگسالان می گوید:” coauthor آدم Hartstone-افزایش دانشیار علوم زیستی.

“من با مراجعه به این اثر به عنوان “جذابیت عامل’—ایده آن است که بزرگسالان ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری زمان برای کمک به جوانان موفق شوند.”

محققان تاکید بر مفید به طور کلی اثر از مربیان بدون در نظر گرفتن سن.

“داشتن کسی وجود دارد به نمایشگاه شخصا مربوطه مهم است که تعامل بهره چقدر شما فکر می کنم شما در یادگیری و چقدر شما در واقع یادگیری” the college bromo می گوید. “این به ویژه مهم است در حال حاضر زمانی که موزه ها در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به بازگشایی شده است. این نشان می دهد که کار برش را فقط به این نمایشگاه واقعا تاثیر آموزشی خود را با ارزش است.”

“این نتایج همچنین یک استدلال قانع کننده برای سرمایه گذاری در برنامه های جوانان—نه تنها به نفع مربیان, اما به عنوان یک راه برای نگه داشتن نسل جوان درگیر در طول سال های مدرسه” Hartstone-رز می گوید.

“خط پایین این است که اگر شما بازدید از یک باغ وحش یا موزه به دنبال این افراد—شما یک تجربه بهتر است.”

اضافی نویسندگان از دانشگاه اکستر. بنیاد ملی علوم ولکام تراست و اقتصادی و اجتماعی در شورای پژوهشی تامین می شود ،

منبع: NC State

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de