نوجوان قلدری آسیب می تواند برای سال معطل

قلدری می توانید زندگی پر از بدبختی در کوتاه مدت برای, اما تاثیر آن نیز معطل به جوان بزرگسالی محققان گزارش.

اثرات قلدری شامل افسردگی و عملکرد ضعیف در مدرسه است.

چگونه آسيايي نوجوانان به خودشان منجر به این نتایج می گوید: Janette Norrington یک دانشجوی دکترا در رشته جامعه شناسی در دانشگاه میشیگان و نویسنده مقاله که به نظر می رسد در جوانان و جامعه.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که سوء استفاده کلامی و نظیر آزار و اذیت انجام بیش از آسیب فیزیکی قربانی و یا محرومیت اجتماعی.

تحقیقات قبلی نشان داده است که جوانان رنج می برند در کوتاه مدت سلامت روان و پیامدهای اما محققان می دانند که کمتر مورد منفی در دراز مدت تاثیر بین سنین 18 تا 24.

Norrington با استفاده از داده هاي از پنل مطالعه از درآمد دینامیک به بررسی نوجوان خودپنداره به عنوان یک میانجی در رابطه بین نوجوانان همکار قربانی و روانی در حال ظهور بزرگسالی است.

خود مفهوم تصویر افراد از خود و یا خود ارزش, لینک, نوجوانان قلدر قربانی و بعد از, سلامت روان, محققان می گویند. قلدری شامل جسمی آسیب رساندن ساخت بدون احتساب و پخش شایعات در مورد یک فرد.

“پهلوان پنبه” قربانی خسارت چگونه مردم نظر خود را در دوران نوجوانی و دیدگاه منفی معطل می تواند در بزرگسالی کمک به فقیر سلامت روان” Norrington می گوید.

Norrington بررسی و پاسخ بیش از 1,400 نوجوانان در سال های 2002 و 2007 که سوال در مورد فرکانس که همکلاسی آنها برخورد و برداشت بر روی آنها تا به حال همه چیز خود را (پول و ناهار) گرفته شده و از سمت چپ بود از دوستان فعالیت های. در سال 2009 و 2013 به عنوان بزرگسالان محققان پرسید که چگونه اغلب در ماه گذشته آنها احساس عصبی و نا امید کننده غم و بی ارزش است.

همکار قربانی هنوز هم در ارتباط با سطوح بالاتر از ناراحتی روانی اما تاثیر کاهش در میان کسانی که تا به حال اعتماد به نفس بالا نشان می دهد.

مداخله و سلامت روان برنامه ها باید تمرکز بر بهبود خودپنداره از نوجوانان قلدر قربانیان Norrington می گوید شاید از طریق تاکید بر پشتیبانی نظیر برای کمک به جوانان احساس ارزش و توسعه اعتماد به نفس.

علاوه بر بزرگسالان سلامت روان برنامه همچنین می توانید آدرس سابق قلدر قربانیان خود مفهوم و کمک به آنها در روند گذشته خود نظیر victimizations خود را برای بهبود سلامت روان Norrington می گوید.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im