کارشناس فنی: حریم خصوصی یک اسطوره است بنابراین ما نیز ممکن است تماس با ما-اثری

برادر بزرگ

یکی از ساده ترین راه برای نظارت و امیدوارم حد — گسترش coronavirus است که با استفاده از فناوری تماس با ما-ردیابی: با استفاده از گوشی های هوشمند داده های مکان برخی استدلال می کنند آن را ممکن است برای گفتن که در تماس با فرد آلوده و هنگامی که.

اما تماس با ما-ردیابی پیامدهای جدی حفظ حریم خصوصی — آن را در اصل به معنی نظارت مستمر بیش از هر حرکت ما. و یک استاد دانشگاه معتقد است که ما فقط باید بپذیریم که خطر و انجام آن به هر حال.

مخاطرات بالا

کوین وارویک یک فیزیولوژی استاد بازنشسته در دانشگاه خواندن استدلال می کند که در حالی که تماس-برنامه ردیابی باید امنیت مردم حفظ در مورد از دست دادن حریم خصوصی باید برای تنظیم اولویت های خود را.

“ما مفهوم حریم خصوصی باید تغییر کند به ویژه در شرایط استثنایی مانند این” وارویک گفت: در آزادی مطبوعات. “ما باید مجموعهای از اطلاعات در دسترس و در عین حال ما از آن استفاده نشود.”

همه دست به دست

در وارویک را مشاهده امتناع از به اشتراک گذاری اطلاعات محل سکونت با توجه به نگرانی های حریم خصوصی است که یک موضوع ساده.

“ما باید واقعی,” او گفت:. “ما در جهانی فن آوری جهان در عین حال ما با استفاده از دیدگاه اخلاقی از قرن 19. برادر بزرگ است که با ما در حال حاضر از آن برای خود ما خوب ما باید از آن استفاده کنید برای کمک به مانع نیست ما است.”

بیشتر بخوانید: برادر بزرگ در حال حاضر در حال تماشای شما – بنابراین به او اجازه دهید کمک به مبارزه با COVID-19 [دانشگاه از خواندن]

بیشتر در تماس با ما-ردیابی: تعداد فزاینده ای از کشورها ضربه بزنید تا اطلاعات گوشی آهنگ COVID-19

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de