تیم آهنگ های کروناویروس در فاضلاب

به عنوان گسترش جدید کروناویروس در ادامه محققان با استفاده از فاضلاب شهری برای نظارت بر بروز این ویروس در جوامع در سراسر ایالات متحده است.

محققان می گویند که آنها می توانید استفاده از فاضلاب نظارت برای تعیین اگر ویروس موجود در جامعه و حتی اگر مردم هیچ علائم و همچنین می توانید با اطمینان از اثربخشی شهرداری تصفيه روند.

“تست فاضلاب به شما می دهد یک ایده از تعداد موارد در درون یک جامعه است و اگر این تعداد در حال افزایش و یا کاهش, می گوید:” ایان فلفل مدیر آب و انرژی پایدار فناوری مرکز (غرب) در دانشگاه آریزونا و BIO5 موسسه عضو.

“رویکرد نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تعیین اگر یک مداخله برای کاهش انتقال ویروس است.”

“ما قادر خواهد بود برای تعیین اینکه آیا این ویروس همچنان ادامه دارد در این جامعه حتی اگر هیچ گزارش موارد جدید می گوید:” چارلز Gerba یک میکروبیولوژیست و استاد علوم محیط زیست در دانشکده کشاورزی و علوم زیستی. “برای من این یک کلید برای ردیابی گسترش یک ویروس است.”

پوليو مطالعات

محیط زیست میکروبیولوژی استفاده کرده اند فاضلاب برنامه های نظارت برای بررسی ویروس های بیماری زا در دهه های اخیر از مهمترین آنها در بهداشت عمومی تلاش برای جهانی بین بردن پوليو.

از طریق توسعه فلج اطفال با واکسن و واکسیناسیون جهانی, برنامه انتقال پوليو به طور چشمگیری کاهش یافته و در آخرین 26 سال. این سه کشور باید در جریان انتقال—نیجریه افغانستان و پاکستان است.

برای تشخیص فلج اطفال انتقال در یک جامعه اپیدیولوژی به طور معمول تکیه بر گزارش موارد فلج شل حاد; با این حال بیماری شدید رخ می دهد تنها در کسری از عفونت.

چرا که ممکن است افراد آلوده بدون نمایش علائم و یا فلج کارشناسان استفاده کرده اند و محیط زیست, برنامه نظارت به دقت اشاره کردن سکوت انتقال پوليو از طریق ویروسی ریختن موجود در جامعه فاضلاب.

با پیشرفته آزمایشگاهی قابلیت ها و تخصص در coronavirus پژوهش غرب مرکز انجام می فاضلاب نظارت برای COVID-19. شرکت واقع در Pima County تصفيه خانه فاضلاب تسهیلات تخصص زیادی در تشخیص انسان بیماری زا و ویروس در فاضلاب.

“ما باید آزمایش هپاتیت A انتروويروس و noroviruses. ما حدود 15 ویروس های مختلف است که ما به طور منظم آزمون در فاضلاب و بازیافت آب برای استفاده مجدد برنامه می گوید:” والتر بتنکورت یک میکروبیولوژیست با تخصص در زیست شناسی و استادیار پژوهشی در گروه علوم محیط زیست.

کروناویروس در فاضلاب

به نام تاج مانند خوشه در سطح خود محققان برای اولین بار شناسایی coronaviruses در اواسط دهه 1960 بود. در سراسر جهان هفت coronaviruses شناخته شده برای آلوده کردن مردم و باعث بیماری. چهار coronaviruses کاملا رایج هستند. سه نفر دیگر از جمله MERS-CoV SARS-CoV و SARS-CoV-2 پدید آمده و در بیشتر سال های اخیر و نمونه هایی از زئونوز ویروس ها است که پس از آلوده تنها حیوانات ساخته شده اما گونه پرش به انسان است.

COVID-19 یک بیماری جدید وجود دارد و باقی می ماند زیادی برای یادگیری در مورد انتقال شدت بیماری آن علل و تا چه حد آن ممکن است گسترش در ایالات متحده با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

غرب مرکز انجام یک مطالعه در سال 2008 که اندازه گیری بقای coronaviruses در فاضلاب را در بر داشت و آنها می میرند به سرعت در فاضلاب با یک 99.9 ٪ کاهش در دو تا سه روز.

با فاضلاب نظارت برنامه محققان با استفاده از روشهای مولکولی و اسید نوکلئیک اهداف توصیه شده توسط CDC برای تشخیص SARS-CoV-2 نشانگرهای ژنتیکی در فاضلاب نمونه های جمع آوری شده قبل و پس از تصفيه فاضلاب.

به عنوان محققان بررسی سویه جدید از coronavirus کارشناسان در غرب مرکز می گویند که آنها امید به ارتباط ویروسی غلظت فاضلاب با ثبت اعداد از عفونت برای کمک به مقامات بهداشت عمومی بهتر آماده شدن برای آینده است.

بیشتر تحقیقات بر اساس فاضلاب نظارت و اخیر توالی نسل بعدی روش ممکن است کمک به شناسایی انواع گردش در جمعیت و ارزیابی اثربخشی استراتژی کاهش کنترل و جلوگیری از بیماری است.

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>