تیم تمبر از افسانه در مورد آمریکایی های بومی و

هنگامی که در مقایسه با سفید پوستان و بومیان آمریکایی با درآمد مشابه و آموزش و پرورش سطح, سفید پوستان بیشتر در دود سیگار و نیکوتین وابسته بر اساس یک مطالعه جدید.

چند مطالعات گذشته گزارش کرده اند که نسبت به مردم بومی آمریکایی ها نسبتا بالا سیگار استفاده کنید. این کمک کرده است به حدس و گمان است که آمریکایی های بومی ممکن است ذاتا مستعد ابتلا به سیگار کشیدن.

تحقیقات جدید در مواد مخدر و وابستگی به الکل را نشان می دهد که پس از تنظیم برای تفاوت در درآمد و سطح آموزش و پرورش از دو گروه سفید پوستان بیشتر از آمریکایی های بومی به استفاده از سیگار روزانه به مصرف اعداد بزرگتر از سیگار در هر ماه و به نیکوتین وابسته است.

در تنظیم مقایسه حدود 15.3 درصد از سفید نفر روزانه سیگار کاربران در مقایسه با 13 درصد از آمریکایی های بومی; درصد از افرادی که مصرف بیش از 300 سیگار در ماه گذشته بود 13.6 برای سفید پوستان نسبت به 9.9 برای آمریکایی های بومی و میزان وابستگی به نیکوتین شد 10.3% برای سفید پوستان نسبت به 7.1 درصد آمریکایی های بومی.

محققان تجزیه و تحلیل داده ها از یک نظرسنجی از بیش از 4000 آمریکایی های بومی و 160,000, سفید, بین 2013 و 2017. آمریکا سوء مصرف مواد و بهداشت روان مدیریت خدمات اداره سروی به نام نظرسنجی ملی در استفاده از مواد مخدر و سلامت.

تحقیقات قبلی نشان داده است که عوامل بسیاری به شدت در ارتباط با سیگار استفاده عبارتند از کاهش درآمد و پیشرفت تحصیلی. آمریکایی های بومی دارای بالاترین نرخ فقر از هر گونه عمده ما قومی, گروه, اما گزارش ها از سیگار خود را با استفاده از سطوح به طور معمول نیست برای تنظیم درآمد و آموزش و پرورش. این می تواند به ترک این تصور اشتباه که آمریکایی های بومی خود را که مرتبط به بالاتر استفاده کنید.

“استفاده از توتون و تنباکو و توتون و تنباکو مربوط به بیماری و مرگ و میر در هم تنیده با فقر رو به بسیاری از آمریکایی های بومی می گوید:” Teshia Arambula جزایر استاد در خانواده و جامعه بخش پزشکی و عضو بومی آمریکایی تحقیقات و آموزش مرکز در دانشگاه آریزونا.

“یک نیاز حیاتی وجود دارد برای افزایش و بهبود Native American tobacco, پیشگیری و درمان, برنامه های, در حالی که همچنین پرداختن به فقر” او می گوید.

“با وجود کاهش استفاده از سیگار زمانی که درآمد و آموزش و پرورش در نظر گرفته بومیان آمریکایی ها در حال مرگ هستند از سیگار در یک نرخ بسیار بالاتر از سفید پوستان می گوید:” جیمی Ritchey کمکی استاد بهداشت عمومی و مدیر قبیله ای اپیدمیولوژی مرکز در اینتر Tribal Council of Arizona.

این مطالعه اشاره می کند که سیگار-نسبت مرگ و میر مادری آمریکایی تخمین زده شده است در 414 در هر 100000 نفر است که قابل ملاحظه ای بالاتر از نرخ برای سفید پوستان—264 هر 100 ، 000.

“باورهای مانند آمریکایی های بومی بودن و مجزا در معرض ابتلا به سیگار استفاده گسترده هستند اما به ندرت تست شده می گوید:” منجر نویسنده James K. کانینگهام همچنین یک استاد در خانواده و جامعه پزشکی بخش و یک عضو از آمریکایی های بومی تحقیقات و آموزش مرکز.

در سال 2016 محققان افشا و خنثی اعتقاد به این که بومی آمریکا بالاتر الکل استفاده از زمانی که آنها دریافتند که استفاده از الکل در میان بومیان آمریکایی بود که قابل مقایسه با یا کمتر از سفید پوستان است.

“عواقب ناشی از سوء استفاده از مواد مخدر هستند بیش از حد جدی به اجازه می دهد برای اسطوره ها و اطلاعات غلط” کانینگهام می گوید.

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>