تیم حل رمز و راز از زحل فضای گرم

شفق ها در زحل قطب شمال و جنوب ممکن است برای حساب کاربری که چرا این سیاره فوقانی جو تا داغ است, محققان می گویند.

لایه های بالایی در اتمسفر زحل و گاز غول های مشتری اورانوس و نپتون—داغ هستند, فقط مانند زمین است. اما بر خلاف زمین و خورشید است که بیش از حد از این سیارات بیرونی به حساب برای درجه حرارت بالا.

خود را از منبع گرما یکی از اسرار بزرگ سیاره علم است.

جدید تجزیه و تحلیل داده ها از فضاپیمای ناسا نیز ممکن است پیشنهاد عملی توضیح برای متوسط روی گاز غول.

جریانهای الکتریکی که تعاملات میان بادهای خورشیدی و ذرات از زحل قمر ماشه جرقه auroras و گرما فوقانی جو است. به عنوان با زمین شمال, چراغ مطالعه auroras می گوید دانشمندان آنچه را که در این سیاره جو است.

کار در طبیعت نجوم کامل ترین نقشه برداری و در عین حال از هر دو دما و چگالی زحل فوقانی جو—منطقه دانشمندان درک ضعیف.

“درک پویایی واقعا نیاز به یک دیدگاه جهانی می گوید:” منجر نویسنده زهرا قهوه ای, دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه آریزونا Lunar and Planetary آزمایشگاه. “این مجموعه اولین بار است که ما قادر به نگاه در جو فوقانی از قطب تا قطب در حالی که همچنین شاهد چه تغییرات دما با عمق.”

با ایجاد یک تصویر کامل از چگونگی گردش گرما در اتمسفر دانشمندان بهتر قادر به درک چگونه auroral جریان الکتریکی حرارت لایه های بالایی زحل جو و درایو باد.

جهانی وزش سیستم می تواند توزیع این انرژی که در ابتدا رسوب در نزدیکی قطب به سمت مناطق استوایی و حرارت آنها را به دو برابر دماهای انتظار از خورشید و حرارت به تنهایی.

“نتایج حیاتی برای ما درک کلی از سیاره ای فوقانی اتمسفر و بخش مهمی از کاسینی میراث می گوید:” coauthor Tommi Koskinen عضو کاسینی ماوراء بنفش تصویربرداری Spectograph تیم.

“آنها به کمک آدرس این سوال که چرا بخش بالاترین جو تا داغ است در حالی که بقیه جو—با توجه به فاصله زیادی از خورشید سرد است.”

مدیریت توسط ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت در جنوب کالیفرنیا کاسینی یک مدارگرد که مشاهده زحل برای بیش از 13 سال قبل از خسته کننده خود را عرضه سوخت.

ماموریت سقوط آن به اتمسفر سیاره در سپتامبر 2017 در بخشی خود را برای محافظت از قمر انسلادوس که کاسینی کشف شده ممکن است نگه دارید شرایط مناسب برای زندگی است. اما قبل از آن غوطه کاسینی انجام 22 ultra-نزدیک مدار زحل نهایی تور به نام Grand Finale.

آن را در طول Grand Finale که آن جمع آوری اطلاعات کلیدی برای دما, نقشه های زحل جو است. به مدت شش هفته کاسینی هدفمند چندین ستاره درخشان در صورت فلکی جبار و Canis Major که آنها گذشت پشت زحل.

به عنوان فضاپیما مشاهده ستاره ها افزایش و تنظیم پشت های غول پیکر سیاره دانشمندان چگونه تجزیه و تحلیل نور ستاره تغییر عنوان آن را از طریق اتمسفر است.

اندازه گیری چگالی جو به دانشمندان اطلاعات آنها نیاز به پیدا کردن درجه حرارت. چگالی کاهش می یابد و با ارتفاع و نرخ کاهش بستگی به درجه حرارت است. آنها دریافتند که دمای قله در نزدیکی شفق ها نشان می دهد که auroral جریان الکتریکی و حرارتی بالایی جو است.

تراکم و اندازه گیری دما با هم کمک دانشمندان کشف کردن سرعت باد. درک زحل فوقانی جو که در آن سیاره در دیدار فضا کلیدی است برای درک فضا آب و هوا و تاثیر آن بر روی دیگر سیارات در منظومه شمسی و سیارات فراخورشیدی در اطراف ستاره های دیگر.

“حتی اگر هزاران نفر از سیارات فراخورشیدی یافت شده است تنها سیارات در منظومه شمسی ما می تواند مورد مطالعه در این نوع از جزئیات. با تشکر از کاسینی ما یک تصویر دقیق تر از زحل فوقانی جو در حال حاضر بیش از هر دیگر غول پیکر سیاره در جهان” براون می گوید.

کاسینی-هویگنس ماموریت یک پروژه مشترک ناسا ، آژانس فضایی اروپا و آژانس فضایی ایتالیا. ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت یا JPL یک بخش از Caltech در پاسادنا مدیریت ماموریت ناسا علوم ماموریت اداره در واشنگتن است. JPL طراحی توسعه یافته و مونتاژ مدارگرد کاسینی.

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>