تیم نقشه چگونه سیگنال های مغز باعث درد

تحقیقات جدید نشان می دهد که چگونه قوی نوروپپتید متصل به یک گیرنده مغز درگیر در ایجاد درد انسان.

محققان انتظار دارند که آنها می تواند بهره برداری از این ساز به عنوان یک خیابان جدید برای painkilling پزشکی است.

سریع ارتباط بین سلول های مغز به نام انتقال نوروترانسمیترها—است بسیار مهم برای مغز ما به درستی کار نکند. برخی از رسولان درگیر در این شکل از ارتباط هستند neuropeptides مواد شیمیایی تولید شده در مغز است.

برخی از این پپتید را با باعث احساس درد می شود. در مطالعه جدید محققان نشان می دهد که چگونه نوروپپتید بزرگ Dynorphin متصل به گیرنده های درگیر در ارسال سیگنال های درد در اطراف مغز است.

“ما باید نقشه برداری دقیقا چگونه و در کجا بزرگ Dynorphin متصل به این گیرنده است که می تواند باعث درد سیگنال ارسال می شود در داخل بدن است. بزرگ Dynorphin قوی ترین تنظیم کننده این گیرنده خاص کشف شده در بدن انسان است.

“این مسکن ها استفاده می کنیم که امروز بر دیگر انواع گیرنده. این به این معنی است که ما کشف می تواند راه را برای یک نوع جدید از painkilling پزشکی از طریق این گیرنده به طور بالقوه کمک به دور زدن برخی از نمونه عوارض مصرف مواد مخدر. می گوید:” نویسنده استفان Pless استاد در طراحی دارو و داروشناسی در دانشگاه کپنهاگ.

این مطالعه جدید به بررسی تعامل بین بزرگ Dynorphin و گیرنده به نام اسید-سنجش کانال یونی (ASIC). محققان نقشه برداری این تعامل و سیگنالینگ با استفاده از طیف گسترده ای از روش های.

آنها دستکاری پپتید و گیرنده با استفاده از فن آوری های مانند الکتروفیزیولوژی ژنتیکی کد گذاری متقابل linkers و CRISPR. به طور معمول بیولوژیکی تعامل درون سلول مغز رخ می دهد به سرعت اما رویکرد جدید مجاز, محققان به دام تعاملات و نقشه آنها.

“ما می دانیم که هر دو گیرنده و Dynorphin هستند upregulated در بیماران با التهاب و درد مزمن است. این به این معنی است که وجود دارد بسیاری از آنها نسبت به شرایط عادی. و که در تئوری حداقل می تواند منجر به درد بیشتر و خطر طولانی مدت اثر منفی بر سلامت مغز می گوید:” co-اولین نویسنده نینا براون.

“این به این معنی است که ما نتیجه می تواند پیامدهای این بیماری از نظر توسعه مواد مخدر.”

دیگر محققان قبلا نشان داده است که ضربه زدن به ASIC گیرنده های درد را کاهش می دهد در مدل موش. این نقاط به پتانسیل یافته های جدید.

محققان به دنبال به جلو به بهره برداری مکانیسم دارویی در آینده مطالعات و امید به پیدا کردن مربوط به ترکیبات است که می تواند نشان می دهد پتانسیل برای کاهش درد برای این بیمار آسیب پذیر-گروه.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>