تیم می یابد غول باکتری-chomping ویروس ها در مکان های عجیب و غریب

صدها نفر از تازه کشف شده و غیر منتظره ای بزرگ باکتریوفاژها قابلیت به طور معمول در ارتباط با موجودات زنده گزارش محققان.

محققان دریافتند بزرگ باکتریوفاژها, ویروس ها که “خوردن” باکتری تمیز کاری توسط یک پایگاه داده بزرگ از DNA تولید شده از نزدیک به 30 محیط های مختلف اعم از احشاء زودرس نوزادان و زنان باردار به تبت داغ بهار آفریقای جنوبی بيوراکتور در بیمارستان اتاق اقیانوس ها و دریاچه ها و در اعماق زمین است.

این فاژها از اندازه و پیچیدگی در نظر گرفته شده نوعی از زندگی حمل متعدد ژن به طور معمول در بر داشت در باکتری ها و استفاده از این ژن های خود را در برابر باکتری میزبان.

“ما در حال بررسی زمین microbiomes و گاهی اوقات چیزهایی که غیر منتظره به نوبه خود.”

یافته های جدید ارائه بینش ثابت جنگ بین فاژها و باکتری است.

محققان مشخص 351 مختلف بزرگ فاژها همه با ژنوم یا بیشتر از چهار برابر بزرگتر از متوسط ژنوم ویروس است که شکار باکتری است.

در میان کشف شد بزرگترین باکتری خوار به تاریخ: خود ژنوم 735,000 پایه-جفت طولانی است که نزدیک به 15 برابر بزرگتر از متوسط فاژ. این بزرگترین و شناخته شده ژنوم فاژ است بسیار بزرگتر از ژنوم بسیاری از باکتری ها.

“ما در حال بررسی زمین microbiomes و گاهی اوقات چیزهایی که غیر منتظره به نوبه خود می گوید:” نویسنده ارشد جیل Banfield استاد از زمین و سیارات علم و علوم محیط زیست, سیاست و مدیریت از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی که انجام بسیاری از کار در این فاژها در حالی که او در مدرسه علوم زمین در دانشگاه ملبورن است. “این ویروس ها از باکتری ها هستند و بخشی از زیست شناسی از تکرار اشخاص است که ما می دانیم بسیار کمی در مورد.

“این فاژها پل شکاف میان غیر زندگی باکتری خوار در دست ها و باکتری ها و Archaea (تنوع باکتری),” او می گوید. “قطعا وجود دارد به نظر می رسد استراتژی های موفق وجود دارد که ارقام بین آنچه که ما فکر می کنم به عنوان سنتی ویروس های سنتی و موجودات زنده است.”

یافته های جدید همچنین باید مفاهیم برای انسان بیماری است. ویروس ها به طور کلی حمل ژن بین سلول ها از جمله ژن که مشورت مقاومت به آنتی بیوتیک است. و پس از فاژها در هر کجا که رخ می دهد باکتری ها و Archaea زنده از جمله انسان میکروبیوم روده آنها می تواند آسیب رساندن ژن به باکتری است که استعمار انسان است.

“برخی از بیماری ها ایجاد می شود به طور غیر مستقیم توسط فاژها به دلیل فاژها حرکت در اطراف ژن های دخیل در پاتوژنز و مقاومت آنتی بيوتيکی می گوید:” Banfield. “و بزرگتر از ژنوم بزرگتر ظرفیت شما را به حرکت در اطراف آن انواع ژن و بالاتر احتمال است که شما قادر خواهد بود برای ارائه نامطلوب ژن به باکتری در انسان microbiomes.”

این یافته ها به نظر می رسد در طبیعت. اضافی محققان دانشگاه ملبورن و دانشگاه برکلی کمک کند.

منبع: دانشگاه ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im