تیم می یابد همه-گونه های جدید در توییتر

محققان از کشف گونه جدیدی از قارچ ها از طریق توییتر. آنها آن را Troglomyces twitteri را.

منحصر به فرد قارچ انگل رشد می کند در اطراف اندام های تناسلی millipedes.

کشف شروع با آنا سوفیا Reboleira یک زیست شناس و دانشیار در دانشگاه کپنهاگ را در موزه تاریخ طبیعی دانمارک پیمایش هر چند توییتر. او تصادفا یک عکس از آمریکای شمالی هزار پا خود را با ما همکار درک Hennen از Virginia Tech به اشتراک گذاشته. چند نقطه کوچک ایستاده بود به خوبی آموزش دیده ،

“من می توانم چیزی به دنبال مانند قارچ در سطح هزار پا. تا آن زمان این قارچ ها هرگز بر آمریکا millipedes. بنابراین من به همکارم و به او نشان داد تصویر. این زمانی است که ما زد به مجموعه موزه و شروع به حفر” توضیح می دهد که Reboleira.

Red circles highlight the fungus on the millipede, which is brown and slimy-looking
عکس Derek Hennen به اشتراک گذاشته شده در توییتر از هزار پا Cambala. دو دایره قرمز نشان می دهد حضور قارچ Troglomyces twitteri را. (اعتبار: Derek Hennen)

همراه با همکار هنریک Enghoff او کشف چندین نمونه از همان قارچ در تعداد کمی از آمریکایی millipedes در این موزه مجموعه—قارچ است که محققان قبلا ثبت شده است.

این تایید وجود یک گونه ناشناخته از Laboulbeniales—منظور از کوچک عجیب و غریب و تا حد زیادی ناشناخته قارچ انگل است که حمله حشرات و millipedes.

Reboleira می گوید: کشف یک مثال از نحوه به اشتراک گذاری اطلاعات در رسانه های اجتماعی می تواند در نتیجه به طور کامل از نتایج غیر منتظره.

“تا آنجا که ما می دانیم این اولین بار است که یک گونه جدید کشف شده در توییتر. آن را نشان از اهمیت این سیستم عامل برای به اشتراک گذاری تحقیقات—و در نتیجه قادر به دستیابی به نتایج جدید,” او توضیح می دهد.

“من امیدوارم که آن را ایجاد انگیزه و حرفه ای تازه محققان برای به اشتراک گذاری بیشتر اطلاعات از طریق رسانه های اجتماعی. این چیزی است که شده است به طور فزاینده ای آشکار در طول coronavirus بحران یک زمان هنگامی که بسیاری از جلوگیری از وارد شدن به میدان و یا آزمایشگاه.”

Reboleira معتقد است که رسانه های اجتماعی به طور کلی بازی بزرگتر و بزرگتر نقش در پژوهش است. او همچنین تاکید می کند که در نتیجه ممکن بود به دلیل دسترسی به یکی از بزرگترین بیولوژیکی مجموعه.

4 figures show the parasite as seen under a microscope
این گونه جدید قارچ Troglomyces twitterii در زیر میکروسکوپ. (اعتبار: U. کپنهاگ)

“از آنجا که ما گسترده موزه مجموعه آن را نسبتا آسان برای تایید است که ما در واقع به دنبال در یک گونه کاملا جدید برای علم است. این نشان می دهد که چگونه با ارزش موزه مجموعه هستند. وجود دارد خیلی بیشتر پنهان شده در این مجموعه از ما می دانیم که می گوید:” Reboleira.

Laboulbeniales-قارچ مانند Troglomyces twitteri را شبیه لارو کوچکی. این قارچ ها در کلاس خود را به خاطر آنها زندگی می کنند در خارج از میزبان موجودات زنده و حتی در قسمت های خاصی از بدن—در این مورد در اندام های تناسلی millipedes. قارچ بمکد تغذیه از میزبان خود توسط حیوانات, سوراخ کردن بدن میزبان پوسته بیرونی با استفاده از مکش ساختار در حالی که نیمی دیگر از قارچ به جلو می کشد.

حدود 30 گونه مختلف از انگلی Laboulbeniales-قارچ ها حمله millipedes. محققان تنها کشف اکثریت قریب به اتفاق از این پس از 2014. با توجه به Reboleira وجود دارد به احتمال زیاد تعداد زیادی باقی مانده به کشف شود. تحقیقات در زمینه Laboulbeniales باقی می ماند بسیار کمیاب است.

و نه بسیار شناخته شده در مورد خود شناسی می گوید Reboleira که تحقیقات این قارچ ها به صورت روزانه. او معتقد است که این قارچ ها می تواند نه تنها به ما یاد می دهد در مورد حشرات که بر اساس آن زندگی می کنند اما همچنین در مورد مکانیسم های پشت انگلی خود را—است که ارتباط بین انگل و میزبان خود را.

او امیدوار است که این پژوهش نیز ارائه دانش مفید در مورد انگل است که حمله و می تواند به سلامت انسان آسیب.

این تحقیق به نظر می رسد در مجله MycoKeys.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>