تیم ترک مورد جهان ‘از دست رفته از ماده”

محققان با استفاده از سریع radio bursts برای حل رمز و راز قدیمی دهه از “از دست رفته”موضوع مواد مدتها پیش بینی در جهان وجود دارد اما هرگز شناسایی شده تا به حال است.

با این روش محققان در حال حاضر یافت می شود همه از دست رفته “عادی” ماده در فضای وسیع میان ستاره ها و کهکشان ها.

از دست رفته مهم است که دانشمندان شناسایی شده است و ماده تاریک است که مبهم مانده و در حدود 85% از کل ماده در جهان است. به جای این تیم شناسایی به اصطلاح “عادی” و یا baryonic ماده—مانند پروتون و نوترون تشکیل ستارگان و سیارات و مردم است. اما این از دست رفته baryonic مهم بود نه در یک محل است که ستاره شناسان به راحتی می توانید مطالعه.

“بیش از 90 درصد از اتم ها در جهان و در کهکشان ها اما بسیار رقیق فاز بین کهکشان ها می گوید:” متی McQuinn دستیار استاد ستاره شناسی در دانشگاه واشنگتن و coauthor از مقاله جدید در طبیعت.

“چگالی این فاز رقیق است که به طور متوسط حدود یک الکترون در هر متر مکعب نسبت به هوایی که تنفس می کنیم که بیشتر شبیه به 10 تا 28 قدرت—1 پس از 28 صفر—الکترون در هر متر مکعب.”

که در آن است همه چیز از دست رفته مهم است ؟

با توجه به این تراکم کم ستاره شناسان تا به حال سعی کردم و شکست خورده برای تقریبا 30 سال برای تشخیص این موضوع با توجه به منجر نویسنده Jean-Pierre Macquart استادیار در دانشگاه Curtin در پرث در غرب استرالیا است. اما آنها می دانستند آن را خارج وجود دارد.

“ما می دانیم که از اندازه گیری از انفجار بزرگ چه مقدار ماده وجود دارد در آغاز جهان می گوید:” Macquart یک دانشمند با مرکز بین المللی رادیو نجوم پژوهش نیز در استرالیا است. “اما زمانی که ما از نگاه کردن به در حال حاضر جهان ما نمی تواند پیدا کردن نیمی از آنچه که باید باشد وجود دارد. این یک بیت از خجالت.”

محققان به طور مستقیم شناسایی گم شده و موضوع با استفاده از سریع رادیو انفجار—مختصر چشمک می زند از انرژی است که به نظر می رسد آمده از جهتهای تصادفی در آسمان و گذشته فقط میلی ثانیه است. دانشمندان هنوز نمی دانند چه چیزی باعث آنها را, اما آن را باید شامل انرژی باور نکردنی معادل مبلغ منتشر شده توسط آفتاب در 80 سال است. آنها شده اند دشوار است برای تشخیص به عنوان ستاره شناسان نمی دانم زمانی که و که در آن به دنبال آنها.

با استفاده از سریع radio bursts

به منظور شناسایی گم شده baryonic ماده, محققان تا به حال به جمع آوری اطلاعات دقیق در سریع radio bursts. آنها با استفاده از استرالیا کیلومتر مربع آرایه Pathfinder یک رادیو تلسکوپ در غرب استرالیا برای تشخیص سریع radio bursts و با دقت اشاره کردن ریشه های خود را در کهکشان های دور.

این تنها تلسکوپ در حال حاضر عامل که هر دو تشخیص سریع رادیو پشت سر هم و تعیین آن کهکشان از مبدا McQuinn می گوید.

“هنگامی که پشت سر هم می رسد در تلسکوپ این پرونده یک عمل زندگی می کنند پخش در کسری از ثانیه می گوید:” coauthor کیت Bannister از کشورهای مشترک المنافع پژوهش های علمی و صنعتی سازمان که در طراحی پالس ضبط سیستم مورد استفاده در این پژوهش است. “این را قادر می سازد با دقت به تعیین محل سریع رادیو پشت سر هم به عرض یک تار موی انسان برگزار 200 متر [656 فوت] دور است.”

زمانی که آنها در بر داشت یک کهکشان است که تا به حال belched کردن پشت سر هم این محققان با استفاده از دادههای تلسکوپ نوری برای اندازه گیری فاصله کهکشان از زمین است. دانستن سریع رادیو پشت سر هم منشاء و فاصله مجاز این تیم به سپس با استفاده از اطلاعات در مورد چگونه پشت سر هم سفر از طریق وسیع و با تراکم پایین فضای بین کهکشان ها برای شناسایی گم شده baryonic مهم است.

“تابش از سریع رادیو انفجار می شود و گسترش پیدا کند و از دست رفته مهم در راه همان است که شما می بینید رنگ های نور خورشید که از هم جدا در یک منشور می گوید:” Macquart.

این تیم تنها نیاز به شش سریع radio bursts به شناسایی گم شده baryonic ماده Macquart می گوید. علاوه بر این تیم به پایین دوخته ارتباط چگونه دور سریع رادیو پشت سر هم است و چگونه پشت سر هم گسترش آن را به عنوان سفر از طریق جهان.

با استفاده از این تکنیک جدید برای تشخیص قبلا از دست رفته baryonic مهم دانشمندان در حال حاضر می خواهم به درک چگونگی آن است که توزیع در سراسر جهان است. رعایت اضافی انفجار خواهد شد کمک به آنها در درک بهتر توزیع ماده در این بین کهکشانی مناطق ارائه اطلاعات جدید در مورد ساختار نامرئی جهان McQuinn می گوید.

“آشنایی با مکان های از این ماده گم شده—مانند آن است که آیا در اطراف کهکشان ها و یا دور از آنها—است که به احتمال زیاد کلید درک چگونه کهکشان ها فرم و شکل آنها امروز,” او می گوید.

اضافی نویسندگان از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز; مشترک المنافع پژوهش های علمی و صنعتی سازمان در استرالیا; دانشگاه سوئين برن در ملبورن; مرکز بین المللی رادیو نجوم پژوهشی; دانشگاه مکواری سیدنی و Pontificia Universidad Católica de Valparaíso در شیلی. شورای پژوهش استرالیا و دولت استرالیا تامین می شود ،

منبع: دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>