تیم هدف به صورت ساده در خانه COVID-19 آزمون

محققان در حال کار بر روی یک آزمون است که قابل مقایسه با یک تست حاملگی به ارائه سریع بصری شاخص حضور coronavirus در بدن است.

Piyush جین به رهبری بود از یکی دیگر از اواخر شب در آزمایشگاه خود را زمانی که او کلمه از خود گراد دانشجو—سریع تست آنها تا به حال شده است در تلاش برای توسعه این رمان coronavirus کار کرده است.

در حالی که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای استفاده تجاری در این آزمون با استفاده از یک نوار قابل مقایسه با یک تست حاملگی به ارائه سریع بصری شاخص حضور coronavirus در بدن است.

“ایده این است که سیستم های مبتنی بر کاغذ که در آن مردم فقط می توانید به آن نگاه کنید و بگویید بله شما آن را یا نه می گوید:” جین یک مهندسی شیمی پروفسور هربرت ورتهایم آم ماین دانشکده مهندسی در دانشگاه فلوریدا است.

جین که در پس زمینه است که در علوم دارویی و biomolecular engineering کار کرده است در بهبود CRISPR-بر اساس تست و استفاده از آن را به طیف وسیعی از بیماری ها. Long Nguyen دانشجوی دکتری در Jain آزمایشگاه در حال توسعه این پلت فرم برای تشخیص سرطان پروستات, HIV و هپاتیت C.

“به محض این که رمان coronavirus ظهور من دیدم استفاده از این تکنولوژی و بلافاصله شروع به پریدن کرد و حق را به آن” Nguyen می گوید. “من فوق العاده هیجان زده نه تنها که تست کار کرده اما همچنین که آن را نشان داد به طور قابل توجهی بالاتر حساسیت نسبت به دیگر CRISPR مبتنی بر فن آوری تشخیص.”

اگر چه محققان هنوز در حال آزمایش آن در انسان, هدف این است که یک تست است که مردم می توانند در خانه در کمتر از 30 دقیقه از بین بردن نیاز به سفر به یک مرکز مراقبت های بهداشتی. و دلیل آن را شناسایی ویروس خود را نه آن آنتی بادی های جین می گوید: این تست می تواند کمک در تشخیص زود هنگام برای بیماران با عفونت فعال است که کمک خواهد کرد که مردم می دانند به خود منزوی.

ضرر بادي تست جین را توضیح می دهد این است که آن را نمی تواند تشخیص اگر بیمار به حال گذشته عفونت و یا در حال حاضر آلوده.

گام بعدی این است که آزمایش بر روی نمونههای انسانی و سپس آزمایش های بالینی.

دستیابی به موفقیت است که شبیه به یک CRISPR آزمون در توسعه در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو اما با تغییرات در سیستم CRISPR که تست حساس تر اجازه می دهد آن را به کار سریع تر.

“ما در حال توسعه یک سیستم جدید” جین می گوید.

“بهترین قیاس است که ما در حال ساخت یک بهتر موتور برای یک ماشین است که مردم دیگر در حال ساخت,” او می گوید. “هنگامی که ما بهتر موتور ما می توانیم سریع تر است.”

پس از انتشار preprint مطالعه Jain دارای سابقه درخواست همکاری از سراسر محوطه دانشگاه از جمله بالقوه تلاش به منظور توسعه یک coronavirus واکسن.

منبع: دانشگاه فلوریدا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de