آموزش کامپیوتر آموزش افزایش هوشمند مدرس سیستم های

محققان نشان داده اند که آنها می توانند به سرعت در حال ساخت intelligent tutoring systems, توسط, در, اثر, آموزش کامپیوتر برای تدریس.

Intelligent tutoring systems نشان داده شده است موثر باشد در کمک به آموزش افراد خاصی مانند جبر یا دستور زبان اما ایجاد این سیستم های کامپیوتری است دشوار و پر زحمت.

با استفاده از یک روش جدید است که در استخدام, هوش مصنوعی, یک معلم می تواند آموزش کامپیوتر با نشان دادن راه های مختلفی برای حل مشکلات در یک موضوع مانند multicolumn علاوه بر تصحیح کامپیوتر اگر این پاسخ اشتباه است.

“تنها راه برای رسیدن به کامل هوشمند معلم تا به حال شده است برای نوشتن این AI قوانین. اما در حال حاضر این سیستم در حال نوشتن این قوانین است.”

قابل توجه سیستم های کامپیوتری می آموزد نه تنها به حل مشکلات در راه آن آموزش داده شد بلکه با تعمیم به حل تمام مشکلات دیگر در این موضوع و انجام این کار در راه است که ممکن است متفاوت از کسانی که از معلم می گوید دانیل Weitekamp III یک دانشجوی دکترا در تعامل انسان و کامپیوتر موسسه (HCII) در دانشگاه کارنگی ملون.

“یک دانش آموز ممکن است یادگیری یک راه برای انجام یک مشکل است و خواهد بود که کافی” Weitekamp توضیح می دهد. “اما یک تدریس خصوصی سیستم نیاز به یادگیری هر نوع راه برای حل یک مشکل است.” آن نیاز به یاد بگیرند که چگونه به آموزش حل مشکل نه تنها برای حل مشکلات است.”

که چالش بوده است که در ادامه موضوع برای توسعه دهندگان ایجاد هوش مصنوعی بر اساس, تدریس خصوصی سیستم می گوید کن Koedinger, استاد, تعامل انسان و کامپیوتر و روانشناسی. هوشمند, تدریس خصوصی سیستم های طراحی شده به طور مداوم پیگیری پیشرفت دانش آموز در ارائه بعدی-گام نکات و انتخاب عمل مشکلاتی که کمک به دانش آموزان در یادگیری مهارت های جدید.

زمانی که Koedinger و دیگران شروع به ساخت اولین هوشمند آموزگار آنها برنامه ریزی تولید قوانین دست یک روند او می گوید که در زمان حدود 200 ساعت از توسعه برای هر ساعت از tutored آموزش. بعد آنها را توسعه یک میانبر که در آن آنها خواهد تلاش برای نشان دادن تمام راه های ممکن برای حل یک مشکل است. که کاهش زمان توسعه به 40 یا 50 ساعت او اشاره می کند اما برای بسیاری از موضوعات آن است که عملا غیر ممکن است برای نشان دادن تمام راه حل ممکن است راه را برای تمام مشکلات ممکن است که باعث کاهش میانبر را به کاربرد.

این روش جدید ممکن است قادر به ایجاد یک 30 دقیقه درس در حدود 30 دقیقه که Koedinger نظر “یک چشم انداز بزرگ” در میان توسعه دهندگان هوشمند آموزگار.

“تنها راه برای رسیدن به کامل هوشمند معلم تا به حال شده است برای نوشتن این AI قوانین” Koedinger می گوید. “اما در حال حاضر این سیستم در حال نوشتن این قوانین است.”

روش جدید با استفاده از یادگیری ماشین برنامه است که شبیه سازی چگونه دانش آموزان یاد بگیرند. Weitekamp توسعه آموزش رابط برای این یادگیری ماشین و موتور است که کاربر پسند است و کار یک “نشان می دهد-و-درست” فرایند است که بسیار ساده تر از برنامه نویسی.

جدید خود را, مقاله, نویسندگان نشان داد روش خود را در موضوع multicolumn علاوه بر این اما زمینه یادگیری ماشین و موتور نشان داده شده است به کار برای موضوعات مختلف از جمله حل معادلات کسری علاوه بر شیمی دستور زبان انگلیسی و علوم تجربی محیط.

این روش نه تنها سرعت توسعه هوشمند آموزگار اما وعده آن را ممکن است برای معلمان به جای هوش مصنوعی برنامه نویسان خود را برای ساخت کامپیوتری درس. برخی از معلمان به عنوان مثال باید تنظیمات خود را در چگونه برای تدریس به این یا آن شکل از نماد برای استفاده در شیمی است. رابط کاربری جدید می تواند به افزایش تصویب هوشمند آموزگار توسط معلمان را قادر می سازد برای ایجاد تکالیف آنها ترجیح می دهند برای هوش مصنوعی معلم Koedinger می گوید.

توانمندسازی معلمان برای ساخت سیستم های خود را نیز می تواند منجر به بینش عمیق تر به یادگیری در او می افزاید. به نوشتن فرایند ممکن است کمک به آنها را تشخیص نقاط مشکل برای دانش آموزان که به عنوان کارشناسان آنها نمی خود روبرو می شوند.

“دستگاه سیستم یادگیری اغلب تصادفا در همان مکان است که دانش آموزان انجام” Koedinger توضیح می دهد. “همانطور که شما در حال آموزش کامپیوتر ما می توانید تصور کنید یک معلم ممکن است بینش های جدید در مورد چه سخت است به یاد بگیرند چرا که این دستگاه دارای مشکل یادگیری آن است.”

شرح مقاله و روش پذیرفته شد در کنفرانس عوامل انسانی در محاسبات سیستم های (چی 2020) بود که برنامه ریزی شده برای این ماه اما لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این مقاله در حال حاضر به نظر می رسد در مجموعه مقالات کنفرانس در Association for Computing Machinery دیجیتال کتابخانه.

موسسه آموزش علوم و گوگل تا حدی حمایت از پژوهش است.

منبع: دانشگاه کارنگی ملون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net