TB دارو می تواند مبارزه با ترس و اضطراب

یک دارو استفاده می شود به عنوان خط دوم دفاع در برابر بیماری سل میتواند درمانی برای ترس و اضطراب با توجه به یک مطالعه بالینی.

D-cycloserine (DCS) فرود آمد خود را در سازمان جهانی بهداشت فهرست داروهای ضروری را برای توانایی آن برای جلوگیری از رشد باکتری در دیواره سلولی. در دهه های اخیر, اما, سلامت روانی محققان گرفته شده توجه داشته باشید از آنتی بیوتیک را عصبی تاثیر به خصوص در آمیگدال مغز عاطفی کانون—که در آن ترس زندگی می کند.

“سوال این است که آیا ما می توانیم خیاط این روش به طور موثر تر برای هر بیمار است؟”

“مطالعات متعدد نشان داده اند که DCS می تواند کمک به سیمان ایمنی یادگیری طول می کشد که در طول جلسات روان درمانی است که شامل قرار گرفتن در معرض درمان می گوید:” جاسپر Smits استاد روانشناسی در دانشگاه تگزاس در آستین که منجر مطالعه در شبکه JAMA باز.

“سوال این است که آیا ما می توانیم خیاط این روش به طور موثر تر برای هر بیمار است؟”

The amygdala is red in the illustration of the brain
تصویر برجسته آمیگدال بخشی از مغز است. (اعتبار: UT Austin)

زمانی که زوج با قرار گرفتن در معرض درمان—که هدف آن اصلاح اضطراب پاسخ با ارائه فضای امن برای بیماران مبتلا به تعامل با ترس خود را—DCS به عنوان یک “تقویت شناختی,” ترویج قوی اتصالات عصبی است که کمک به افزایش تجربه یادگیری.

“این دو رویکرد با هدف افزایش قرار گرفتن در معرض و ایجاد یک حافظه ایمنی است که چوب می گوید:” Smits, که همچنین هدایت اضطراب و استرس درمانگاه.

محققان مجموعه ای از اصلاح رویکرد در یک کارآزمایی بالینی تصادفی بر اضطراب اجتماعی. آنها فرض است که DCS موثر تر خواهد بود اگر آن را تنها اداره پس از جلسات مشخص شده با “آموزش ایمنی” که آنها تعریف شده به عنوان دال کم ترس در پایان از قرار گرفتن در معرض جلسه درمان. اما این استراتژی کار نمی کند.

در عوض محققان دریافتند که این دارو بهتر کار می کرد به عنوان یک پتو استراتژی اجرا قبل یا بعد از هر جلسه درمان. این تایید نتایج حاصل از مطالعات قبل و با تاکید بر فرصت های جدید برای اکتشاف در درمان ترس و اضطراب.

“این یافته ها نشان می دهد که این دارو کمک می کند تا بهبود نتایج از قرار گرفتن در معرض درمان مبتنی بر اضافه کردن به پایه شواهد برای این” Smits می گوید.

“بدون شک فردی و جلسه فنی که بر اثر این تقویت استراتژی است که در یک منطقه مهم برای تحقیقات آینده است.”

منبع: UT Austin

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net