تاو نشان می دهد وعده به عنوان پاشنه آشیل برای آلزایمر و بیماری های مشابه

بیماری آلزایمر شده است مشخص می شود در درجه اول با تجمع دو پروتئین در مغز: بتا-آميلوئيد و تاو. دهه تمرکز بر بتا-آميلوئيد نتوانسته است به طور قابل توجهی کمک به بیماران. بنابراین محققان عطف توجه بیشتر به دومین عضو از اواز یا موسیقی دو نفری.

“آميلوئيد نشده است به عنوان موفق به عنوان ما امید می گوید:” جانگ هو و مین های اجرایی نظارت بر ترجمه طب کار در غول دارویی نوارتیس. “تاو واقعا به عنوان یک [بالقوه] بیشتر مربوط به هدف است.”

تاو مدت طولانی تصور می شد به یک ثانویه بازیگر. پلاک آميلوئيد می سازد تا برای اولین بار تا حد زیادی خارج از سلول های عصبی پس از تاو دولایه رشته از پروتئین تاو—که خود را مسدود كند. اما تحقیقات نشان داده است که مردم می توانید در ادامه به عملکرد خوب با آميلوئيد در مغز خود را. آن است که تنها زمانی که سمی تاو شروع به گسترش است که مردم شروع گیج کننده “صبحانه” با “بیس بال” فراموش کردن نیست فقط جایی که آنها به سمت چپ کلید های خود را اما چگونه به استفاده از آنها.

در حال حاضر دانشمندان در آزمایشگاه های سراسر جهان در حال تلاش برای درک بهتر نقش تاو در بیماری های عصبی و برای کشف کردن راه برای پیگیری و اهلی قبل از آن سلول های مغز—و خانواده—رنج می برند.

عادی تاو کمک می کند تا جمع آوری و حفظ داربست ساختاری از سلول های مغز. اما تغییرات مولکولی می تواند باعث این پروتئین به نوبه خود سمی و ویران. سمی تاو misfolds مانند یک بند کفش گره خورده است در یک ظرف غذا از دو گره به جای تعظیم شسته و رفته. در این پیچشی دولت تاو به نظر می رسد به علت misfolding از دیگر پروتئین تاو که پس از آن انبوه با هم. “ما فکر می کنیم تاو است که هدف مهم قطعا در بیماری آلزایمر و بالقوه بیماری های دیگر” چا می گوید. “قطعا وجود دارد مقدار زیادی از دود در اطراف این آتش است.”

یک مطالعه منتشر شده در ماه ژانویه در علم پزشکی ترجمه نشان داد که که در آن تاو می سازد تا در یک مغز زنده پیش بینی کرد که کدام مناطق از بدن را فاسد. این یافته نشان می دهد که پیگیری تاو در طول زمان امکان پذیر است و مفید می گوید: Anthony Fitzpatrick, استادیار بیوشیمی و بیوفیزیک مولکولی و محقق اصلی در دانشگاه کلمبیا را زاکرمن موسسه بود که درگیر در تحقیق این مقاله است.

در Fitzpatrick کار خود او با استفاده از یک تکنیک تصویربرداری به نام برودتی ميکروسکوپ الکترونی (cryo-EM) است که 10 برابر وضوح استاندارد میکروسکوپ الکترونی. تحقیقات او نشان می دهد که تاو دولایه فرم متمایز شکل است که همیشه همان است در یک بیمار و همچنین متفاوت در هر یک از بیماری های متعدد می تواند باعث. آلزایمر دولایه نگاه متفاوت از کسانی که در یک بیمار با frontotemporal dementia. “هر tauopathy یک گونه منحصر به فرد خاص به هر یک از بیماری,” او می گوید و اشاره کرد که سمی تاو نیز در مترقی supranuclear فلج corticobasal انحطاط مزمن و آسیب زا انسفالوپاتی که بر بازیکنان فوتبال و سربازان. دیگر بیماری های عصبی مانند بیماری پارکینسون در ارتباط با انواع پروتئین های سمی.

اما آن است که هنوز روشن نیست که آیا این تاو اشکال مهم خواهد فیتزپاتریک می گوید. هر گونه موثر تاو درمان ممکن است نیاز به تحویل داده می شود قبل از این رشته توسعه متمایز خود را شکل او و دیگران می گویند. محققان مطمئن نیستند که آیا یک آنتی بادی طراحی شده برای رفتن پس از یک نوع تاو متوقف خواهد شد دیگران نیز هست.

مشکل اصلی در تصمیم گیری که antitau استراتژی اتخاذ شده است که دانشمندان هنوز نمی دانند پروتئین بسیار خوبی است. Cryo-EM برای مثال فراهم می کند تصاویر با وضوح بالا اما آن قطاری از بافت مغز از جسد. بنابراین محققان تنها می دانم که چه تاو رشته مانند در پایان مرحله بیماری نه به عنوان آنها شروع به مسدود کردن سلول های مغز می گوید میشل Goedert یک گروه تحقیقاتی رهبر در MRC آزمایشگاه زیست شناسی مولکولی در انگلستان است.

محققان فقط شروع به درک چه چیزی باعث تاو به نوبه خود سمی است. تعدادی از مطالعات اخیر پیشنهاد کرده اند که این پروتئین ممکن است یک نابجا به نوبه خود پس از التهابی ماشه مانند بیماری های لثه و یا عفونت و یا شرایط مختلف مانند “روده چکه کن” که در آن میکروب ها و ذرات دیگر نشت از سیستم گوارش به سیستم عصبی. جورج Tetz یک مشاور در انسان میکروبیولوژی موسسه مستقل غیر انتفاعی تحقیقات سازمان در شهر نیویورک به تازگی منتشر شده یک مطالعه نشان می دهد که DNA می تواند تحریک بذر سمی تاو. “ما قویا بر این باورند که نقطه شروع به صورت های مختلف بیماری های عصبی است که ظاهر خاص DNA باکتریایی در سیستم عصبی مرکزی,” او می گوید.

اگر این نظریه درست ثابت می کند این نشان می دهد ممکن است وجود دارد راه هایی برای جلوگیری از جرقه از عفونت های دیگر و یا نامطلوب رویداد از اشتعال آتش مواج از آلزایمر. اما آن است که هنوز بسیار زود روز Goedert یادداشت و کار بیشتری باید انجام شود.

استراتژی دیگر—علاوه بر waylaying سمی اشتباه به نوبه خود ممکن است به شکل از چگونه به آدرس تاو ایجاد می کند. خلاص شدن از دولایه ممکن است سرعت پیشرفت بیماری آلزایمر—یا بدتر توضیح می دهد Einar Sigurdsson استاد بخش علوم اعصاب و فیزیولوژی و روانپزشکی در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 20 ترکیبات در برابر تاو در آزمایش های بالینی از جمله نه آنتی بادی و دو واکسن نامزدها Sigurdsson می گوید. “هیچ کس نمی داند اگر این است که رفتن به محل کار و در عین حال” او می افزاید. تا کنون سه آنتی بادی آزمایش متوقف شده است و این شرکت ها شده اند بسیار آینده در مورد دلایل Sigurdsson می گوید. او مظنون است که در دو تا از این موارد این شرکت با هدف به اشتباه هدف: داروهای طراحی شده بودند به حذف تاو که در خارج از سلول های عصبی او می گوید که عامل اصلی در عدم آلزایمر tauopathies که در حال درمان است.

حمله به تاو دولایه در واقع ممکن است مضر برای سلول های مغز, Sigurdsson می گوید. سلول های عصبی است که باید دولایه داخل از آنها هنوز زنده هستند در حالی که در نزدیکی سلول های عصبی آنها کشته شده است. هدف قرار دادن درهم و برهم کردن ممکن است کشتن این هنوز هم عملکرد سلول های عصبی او توضیح می دهد. “اگر شما می خواهید برای پاک کردن درهم و برهم کردن من فکر می کنم که شما درخواست برای مشکل می گوید:” Sigurdsson که صرف دو دهه گذشته توسعه راه رفتن پس از سمی تاو. یک رویکرد بهتر به او می گوید می تواند به جلوگیری از تاو تجمع از اتفاق می افتد در وهله اول.

یکی دیگر از چالش مداوم بوده است تا بدانند چگونه به بگویید که آیا سمی تاو حاضر است و یا اینکه آیا آن تجمع بدتر شده است. اگر این درست است که داروهای موثر ترین زمانی که آنها رسیدن به مغز قبل از آسیب های زیادی انجام شده است و سپس تشخیص زودرس بسیار مهم است.

نسبتا جدید تکنولوژی اسکن به نام تاو positron-emission tomography (تاو PET) می تواند شناسایی نشانه هایی از تاو دولایه در مغز و به طور بالقوه تشخیص بیماری مبتنی بر اینکه پروتئین تشخیص داده می شود و در چه صورت. اما Sigurdsson هشدار می دهد که تاو پت تکنولوژی هنوز برای استفاده بالینی مورد تایید باقی می ماند تا حد زیادی تست نشده. نسل اول تاو حیوان خانگی صفحه نمایش به رسمیت نمی شناسد و پروتئین در تمام بیماری هایی که شامل جمع تاو. جدید تشخیص روش های آزمایش شده با استفاده از قطعات آنتی بادی به اتصال به تاو پتانسیل را دارند که حتی بیشتر خاص او می گوید.

Goedert یادداشت ضروری است برای پیدا کردن یک راه قابل اعتماد برای شناسایی افراد بیشتر احتمال دارد به آلزایمر از طریق تاو حیوان خانگی و یا تشخیص برخی دیگر نشانگر زیستی. اگر زمانی که او 40 سال کسی تا به حال به او پیشنهاد یک دارو درمانی است که وعده داده شده برای جلوگیری از آلزایمر در دهه های بعد او احتمالا نمی خواهد آن را گرفته Goedert می گوید. اما اگر او تا به حال شده است گفت: در 40 که یک نشانگر نشان داد او در معرض خطر ابتلا به نهایت آلزایمر او می گوید که تصمیم گرفتند برای درمان. و جلوگیری از هر گونه بیماری عصبی است که به احتمال زیاد آسان تر از درمان آن است. “من می خواهم استدلال می کنند که به طور کلی پیشگیری است که احتمالا راه رفتن” Goedert می گوید. “هنگامی که مردم باید علائم آن ممکن است خیلی دیر است.”

و حتی اگر وجود دارد یک تاو درمان مبتنی بر آن ممکن است تنها بخشی از پاسخ محققان به توافق برسند. درمان ترکیبی—شاید حمله به هر دو آميلوئيد و تاو به طور همزمان—ممکن است تنها راه به ضرب و شتم به آلزایمر هنگامی که هر دو تاو رشته و بتا-آميلوئيد پلاک شروع به جمع آوری Sigurdsson می گوید. دولت مجاز ترکیب با مواد مخدر دادگاه تا کنون—هر یک از مواد مخدر تا به حال برای نشان دادن برخی از اثر خود را در آن قبل از آن اجازه داده می شود در ترکیب با یکی دیگر از درمان است. اما Sigurdsson فکر می کند که از جمله روش های ترکیبی هستند به احتمال زیاد مورد نیاز است که دادگاه اجازه داده خواهد شد در نهایت. “اینجا جایی است که ما به عنوان” او می گوید.

با وجود لیست بلند از شکست درمان Goedert می گوید او همچنان خوشبین است که یک درمان موثر برای آلزایمر در نهایت خواهد شد در بر داشت. وجود دارد ایده های جدید در حال آزمایش است و همیشه این احتمال وجود دارد که شانس حمله خواهد کرد او می گوید. همه چیز را ما می دانیم در حال حاضر اشاره شده است کشف شده در 35 سال گذشته یا بیشتر. آنچه او را نگه می دارد رفتن Goedert می گوید: امید است که تحقیقات خود را در نهایت به نفع افراد مبتلا به این بیماری و یا جلوگیری از آنها را از همیشه در حال توسعه آن را در همه. “واقعیت این است که هیچ چیز به خوبی کار کرده است و تا کنون باید این معنی است که ما نمی دانیم که به اندازه کافی” او می گوید.

Sigurdsson موافق است که تاو تحقیقات در نهایت پرداخت خواهد شد. “من خوشبین هستم که با تمام این اهداف هستند که در خارج وجود دارد که ما چیزی را حداقل خواهد کرد که پیشرفت آهسته—امیدوارم در 10 سال آینده,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de