با هدف قرار دادن سلول های ایمنی ممکن است برخی از تومورهای مغزی در کودکان و نوجوانان

سلول های عصبی و سلول های ایمنی کار با هم برای ترویج رشد تومور در neurofibromatosis نوع 1, تحقیق در موش ها نشان می دهد.

کودکان مبتلا به NF1 می تواند به توسعه مغز و اعصاب تومور. اگر یک تومور توسعه در داخل عصب بینایی که متصل چشم و مغز کودک ممکن است از دست دادن بینایی خود را.

تحقیقات جدید نشان می دهد که در نزدیکی غیر سرطانی سلول های عصبی و سلول های ایمنی رانندگی رشد تومورهای مغزی در neurofibromatosis—و هدف قرار دادن کسانی که سلول های ایمنی بدن افت می کند رشد تومور است.

یافته های نقطه به نقطه جدید بالقوه برای درمان کم-درجه تومورهای مغزی در افراد مبتلا به NF1, محققان می گویند.

“این واقعیت که سلول های عصبی و سلول های ایمنی تعامل برای حمایت از یک تومور یک راه جدید فکر کردن در مورد چگونه تومور رشد و توسعه می گوید:” نویسنده ارشد David H. گاتمن, استاد مغز و اعصاب در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و مدیر دانشگاه Neurofibromatosis مرکز.

“ما باید به در نظر گرفتن سلول های عصبی به عنوان شرکت کنندگان اگر نه ضروری است رانندگان از توسعه سرطان.”

“این تومورهای ناشی در سیستم عصبی اما تا زمانی که به تازگی چند نفر در نظر گرفته شده بود که سلول های عصبی خود را می تواند به ایفای نقش در توسعه تومور و رشد.

“این یافته ها نشان می دهد که ما باید به در نظر گرفتن سلول های عصبی به عنوان شرکت کنندگان اگر نه ضروری است رانندگان از توسعه سرطان می گوید گاتمن ارشد نویسنده این مقاله در ارتباطات طبیعت.

NF1 بر حدود یک در هر 3000 نفر است. هر یک از انواع جهش در ژن NF1 علل این بیماری است. در حالی که افراد مبتلا به NF1 معمولا به توجه پزشکی برای birthmarks در پوست خود نزدیک به یک پنجم کودکان مبتلا به NF1 را توسعه مغز تومور بر عصب بینایی به نام نوری گلیوما که می تواند منجر به از دست دادن بینایی.

برای درک بهتر آنچه درایوهای توسعه و رشد این تومور مغزی در افراد مبتلا به NF1 اولین نویسنده Xiaofan Guo یک دانشجوی کارشناسی ارشد در گاتمن در آزمایشگاه تحقیقاتی و همکارانش مورد مطالعه موش های مبتلا به NF1 جهش و نوری گلیوم.

این تیم قبلا کشف کرده اند که سلول های تومور در نوری گلیوم intersperse با سلول های ایمنی است که به کمک درایو تومور شکل گیری و رشد است. اما وجود دارد نیز وجود دارد یکی دیگر از نوع سلول در مجاورت تومور: سلول های عصبی.

مشکوک است که سلول های عصبی نیز ممکن است منجر به رشد تومور محققان سلول های عصبی انسان با NF1 جهش آنها رشد کرده بود از سلول های بنیادی است. آنها کشف کردند که سلول های عصبی انتشار یک پروتئین است که فعال شدن سلول های ایمنی شناخته شده به عنوان سلول های T که پس از آن تولید پروتئین است که ترویج رشد سلول های تومور.

یافته های تطبیق با اطلاعات از افراد با درجه پایین گلیوم. یک تجزیه و تحلیل از دو در دسترس عموم مجموعه داده ها نشان داد که بیمارانی که تومور تا به حال بیشتر از یک نوع سلول T شناخته شده به عنوان T CD8 کاهش داده بود کلی بقا.

اخلال در ارتباطات بین سلول های عصبی و سلول های T و سلول های تومور به طور بالقوه می تواند کاهش سرعت رشد تومور, محققان می گویند.

در مطالعه جدید آنها حذف سلول های T از موش با نوری گلیوم یا مانع سلول های T را از رسیدن به مغز مانند موش. در هر دو سناریو محققان دریافتند که نوری گلیوم رشد آهسته تر در صورت عدم وجود سلول های T.

“آنچه ما در اینجا یک راه جدید فکر کردن در مورد چگونه سلول های عصبی و سلول های ایمنی تعامل به کنترل رشد تومور و اضافه کرد مهم بینش های جدید در حال ظهور زمینه سرطان, علوم اعصاب” گاتمن می گوید.

“ما هیجان زده در مورد مهار این مهم تعاملات جدید برای توسعه استراتژی های درمانی برای تومورهای مغزی دوران کودکی.”

موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مکدانل مرکز سلولی و مولکولی و علوم اعصاب و موسسه ملی بهداشت تامین می شود ،

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net