هدف قرار دادن سرخوشی ممکن است جلوگیری از اعتیاد به کوکائین

یک مطالعه جدید توضیح می دهد که چگونه کوکائین تغییر توابع در مغز است. این کار نشان می دهد یک هدف بالقوه برای درمان با هدف درمان اعتیاد به کوکائین.

محققان نشان داده اند که یک کلید گیرنده برای دوپامین به نام D2 (D2R) مداخله در مکانیسم های که از طریق آن کوکائین تغییر توابع در striatum.

این striatum یک منطقه از مغز که مسئول روانی و پاداش اثرات مواد مخدر مانند کوکائین به طور مستقیم درگیر در فرایند اعتیاد.

“مطالعه ما نشان می دهد که D2R سیگنالینگ بیش از کولینرژیک interneurons (شیست) و استیل کولین (Ach) انتشار اعمال کنترل اصلی در striatum است که مورد نیاز برای عملکرد طبیعی striatal مدارهای می گوید:” Emiliana Borrelli یک استاد میکروبیولوژی و ژنتیک مولکولی علوم دارویی و عضو مرکز Epigenetics و متابولیسم در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین دانشکده پزشکی.

The interneurons and neurites appear in color against a black background
این تصویر نشان می دهد striatal کولینرژیک interneurons (سلول های بدن به رنگ زرد) که neurites (رنگ قرمز) ایجاد اتصالات چندگانه به اطراف سلول های عصبی. دوپامین از طریق D2R مهم اين نقش در این اتصالات در پاسخ به کوکائین است. (اعتبار: RG Lewis/UCI دانشکده پزشکی)

“استفاده از کوکائین به شدت افزایش سطح دوپامین در striatum و باعث دوپامین D2 گیرنده (D2R) به مهار striatal استیل کولین سیگنالینگ در نتیجه کوکائین ناشی از تغییرات در رفتار و striatal ژنومی پاسخ می گوید:” Borrelli.

“توسط فرسایش ژنتیکی از D2R در کولینرژیک interneurons ما مختل دوپامین واسطه مهار این سلول های عصبی و کاهش اثرات اعتیاد آور از مواد مخدر مانند کوکائین.”

این مطالعه نشان می دهد که D2R فعال در کولینرژیک interneurons در واقع مرکزی برای کنترل striatal مدارهای نورونی و به طور قابل توجهی تحت تاثیر موتور و نوع پاسخ به کوکائین است.

“مطالعه ما بر اهمیت دوپامینرژیک کنترل در striatal پاسخ به محرکهای روانی و ممکن است هموار کردن راه برای آینده استراتژی های درمانی برای درمان مصرف مواد اختلالات می گوید:” Borrelli.

کوکائین یک محرک روانی است که در هنگام مصرف باعث تحریک سیستم عصبی مرکزی افزایش فعالیت حرکتی و تولید سرخوشی و هیجان و احساس پاداش. درک چگونه سایکو محرک تغییر striatal توابع حیاتی برای مبارزه با اعتیاد به این دارو.

با توجه به آمریکایی اعتیاد به مراکز نزدیک به یک میلیون آمریکایی بالغ (بیش از سن 12) تلاش می کرد با استفاده از کوکائین اختلال در سال 2017. پایه و اساس یک داروی رایگان دنیا متحده کوکائین یکی از خطرناک ترین مواد مخدر شناخته شده برای انسان است.

از نظر جسمی آن را تحریک گیرنده های کلیدی (در پایانه های عصبی است که حس تغییرات در بدن) در مغز است که به نوبه خود در ایجاد یک حس خوب بودن که کاربران به سرعت توسعه تحمل. تنها در دوزهای بالاتر و استفاده مکرر می تواند مورد همان اثر.

این مطالعه به نظر می رسد در تلفن همراه گزارش.

حمایت از تحقیق و پژوهش از Institut de la Santé et de la Recherche Medicale (INSERM). اولین نویسنده RG لوئیس حمایت از یک UCI دانشکده پزشکی دین و یاران دکتر لورنا کارلین جایزه پژوهشگر.

منبع: UC Irvine,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>