موضع به صرفه جویی در زمین را اقیانوس ها

در سال 1990 به عنوان فضاپیمای ویجر من فضاپیما سفر فراتر از مدار نپتون در راه برای تبدیل شدن به اولین ساخته دست بشر شی تا کنون به ترک منظومه شمسی ما آن تصویربرداری تیم پیاده سازی یک ایده در اصل پیشنهاد شده توسط ستاره شناس کارل ساگان چرخش دوربین در اطراف برای یک نگاه گذشته در زمین قبل از ورود به فضای بین ستاره ای.

تصویر آن را مخابره بازگشت نشان داد که زمین به عنوان چیزی بیش از یک نقطه آبی رنگ. ساگان مشاهده: “سیاره ما این است که تنها ذره در احاطه کیهانی تاریک است. ما در ابهام, در تمام این وسعت وجود دارد هیچ اشاره ای است که به کمک خواهد آمد از جای دیگری برای نجات ما از خودمان است.”

پس چگونه ما مراتب به عنوان متولیان آبی بخشی از سیاره ما زمین را اقیانوس ها? متاسفانه به نظر می رسد پاسخ به: بسیار ضعیف. در یک مطالعه جدید منتشر شده در یکی از زمین ما با هدف ارزیابی آنچه مورد نیاز است برای نجات زمین دریایی تنوع زیستی و اطمینان از اقیانوس ما باید برخی از سطح سلامت است. برای انجام این کار, ما برای اولین بار مجبور به دست و پنجه نرم کردن با چالش های در حال حاضر رو به جهانی زندگی دریایی.

ماهیگیری تجاری در حال حاضر طول می کشد بیش از یک مساحت چهار برابر اندازه زمین مبتنی بر کشاورزی است. خیلی از این شده است به طور کامل غیر قابل تحمل به عنوان ما را تهی از 90 درصد از گونه مهم. ماهی های بزرگ محصول برداشت شده که به شدت آنها را عملا از بین برود در بسیاری از مکان ها. در واقع مطالعه صخره های مرجانی امروز شده است در مقایسه با تلاش برای درک Serengeti با مطالعه موریانه و ملخ در حالی که نادیده گرفتن کل یالدار و شیر.

روشن است به دانشمندان است که این مقیاس از استخراج نمی تواند برای همیشه لطفا برای. با وجود عظمت زمین را اقیانوس ها را می خواهد و برگشت ناپذیر تهی از زندگی اگر هیچ چیز تغییر کرده است. این خواهد شد که تاثیر عمیقی بر 2.8 میلیارد نفر که تکیه بر غذاهای دریایی به عنوان یک منبع مهم پروتئین و میلیون ها نفر که تکیه بر ماهیگیری برای معیشت خود را. موجود تلاش های حفاظت بدون شک کافی نیست.

شروع به فکر کردن در مورد چگونه به مقابله با این بحران ما اولین نقشه برداری موجود و حفاظت از مناطق, مناطق از اهمیت بین المللی برای تنوع زیستی (شناخته شده به عنوان کلید تنوع زیستی مناطق) و مناطق که در آن انسان اثرات در اقیانوس ها بسیار پایین (شناخته شده به عنوان دریایی wildernesses).

بعد ما با استفاده از یک الگوریتم ریاضی برای شناسایی بیشتر مناطق برای حفاظت از محیط زیست به منظور حفظ بخشی از زیستگاه بیش از حدود 22,000 گونه های دریایی (تمام گونه که توزیع شناخته شده است). ما در بر داشت که 8.5 میلیون کیلومتر مربع از جدید مناطق حفاظت مورد نیاز خواهد بود.

پس از آن ما با نگاه به تهدیدات اصلی رو به این مناطق اجازه می دهد اياد برای تعیین مناسب ترین استراتژی برای حفظ تنوع زیستی در درون آنها.

به دلیل ماهیگیری اثرات تقریبا در تمام مناطق ساحلی صرفه جویی درمصرف آنها ممکن است نیاز به محدودیت های مخرب ماهیگیری شیوه های (به عنوان مثال ماهی گیری در اعماق) و یا مبتنی بر علم گرفتن محدودیت برای جلوگیری از overharvesting. در دیگر مناطق دریایی حفاظت در واقع ممکن است نیاز به عمل بر روی زمین برای جلوگیری از رواناب مضر کودهای شیمیایی و آفت کش ها.

از همه مهمتر برنامه ما این است که نه فقط در مورد سخت مناطق حفاظت شده دریایی. موثر حفاظت از اقیانوس نیاز به طیف گسترده ای از استراتژی است که شامل هیچ-ماهیگیری مناطق جامعه دریایی ذخایر و گسترده تر سیاست برای پایان دادن به غیر قانونی و غیر قابل تحمل ماهیگیری تجاری عملیات. بعلاوه, آن را تقریبا به طور قطع نیاز به یک فرایند رسمی برای تنظیم استفاده از دریاهای آزاد (چیزی که در حال حاضر در حال بحث توسط سازمان ملل متحد).

دولت های جهان در حال برنامه ریزی برای جمع آوری در چین در سال جاری به امضای یک توافق که راهنمای حفاظت از محیط زیست جهانی برای 10 سال آینده. شناخته شده به عنوان پست-2020 جهانی تنوع زیستی در چارچوب این توافقنامه بالقوه برای یک لحظه نقطه عطفی برای حفاظت از تنوع زیستی فقط به عنوان توافق پاریس بود که برای تغییر آب و هوا.

“آن را دوست دارم یا نه گفت:” ساگان به عنوان ویجر رسید فراتر از پلوتون “برای لحظه ای زمین جایی است که ما ایستاده است.”

با توجه به متصل طبیعت, اقیانوس, یک رویکرد تدریجی محکوم به شکست است. موفقیت پس از سال 2020 تنوع زیستی چارچوب بستگی به اقدام جمعی است. علم ما نشان می دهد که مقیاس لازم از عمل در حال حاضر روشن است هر دو برای اقیانوس و در زمین—اما سرنوشت تنوع زیستی زمین آویزان بر تمایل دولت و صنعت به عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>