خود را بازی لگو به ارتفاعات جدید (به معنای واقعی کلمه) با Flybrix لگو هواپیماهای بدون سرنشین کیت

همه نیاز به یک سرگرمی خوب. زمانی که مغز شما به طور کامل در فعالیت های لذت بخش خود-آگاهی ذوب دور همراه با استرس و اضطراب است. که خوب است. سرگرمی نیز می تواند به شما آموزش چیزهای جدید و شما را بیشتر گرد و فرد جالب. همچنین خوب است. اما نه همه سرگرمی ها برابر خلق شده اند. ساختمان پنج ستاره جزیره در عبور از حیوانات و یا یادگیری Tik Tok رقص ممکن است چک کردن تعداد کمی از چیزهایی که شما می خواهید در یک سرگرمی است اما آنها را ترک زیادی به دلخواه می شود وقتی که می آید به تحریک فکری. اگر شما می خواهید یک سرگرمی است که به عنوان آموزشی و غنی سازی آن را به عنوان سرگرم کننده شما نیاز به چک کردن Flybrix لگو هواپیماهای بدون سرنشین کیت از چربی مغز ،

LEGO drone kit
تصویر از طریق چربی مغز, اسباب بازی

اگر شما بازی با لگو و یا هر گونه دیگر بلوک های ساختمان به عنوان یک بچه شما احتمالا صرف ناگفته ساعت طراحی جت موشک و سفینه های فضایی, هلیکوپتر و انواع دیگر وسایل نقلیه در پرواز. اما البته هیچ یک از آنها در واقع در زمان پرواز است.

در حال حاضر به لطف Flybrix آنها می توانند.

Flybrix یک کیت که اجازه می دهد تا شما ساخت املاک مشغول به کار هواپیماهای بدون سرنشین از LEGOs و پرواز آنها را در اطراف خانه خود را با استفاده از گوشی های هوشمند خود را به عنوان یک کنترل از راه دور. کیت طراحی شده بود به یک بازی هیجان انگیز و جذاب راه برای معرفی هسته های بنیادی مفاهیم به کودکان و نوجوانان 13 تا. با این حال کودکان زیر سن 13 می توانید بسیاری از Flybrix اگر آنها با یک فرد بزرگسال. و البته وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا رشد کامل بزرگسالان نباید خرید Flybrix لگو هواپیماهای بدون سرنشین کیت فقط برای خود. سیستم مناسب برای کل مبتدیان و مهندسی کارشناسان به طور یکسان.

این Flybrix build-your-own لگو هواپیماهای بدون سرنشین کیت می آید با همه چیز شما نیاز به شروع به پرواز در عنوان کمی تا 20 دقیقه. این شامل یک کیسه 50+ آجر لگو لگو شکل خلبان 8 سریع-اتصال موتور 8 موتور رونق اسلحه 8 پروانه پروانه آچار یک از پیش برنامه ریزی شده Flybrix پرواز هیئت مدیره PCB یک USB داده ها کابل یک LiPo باتری و USB شارژر باتری LiPo. همه شما باید انجام دهید این است دانلود Flybrix پیکربندی نرم افزار و بلوتوث کنترل پرواز برنامه و شما خواهید بود در هوا قبل از اینکه شما آن را می دانم.

اما البته ساخت اولین هواپیمای بدون سرنشین با توجه به مشخصات تنها آغاز است.

این Flybrix لگو هواپیماهای بدون سرنشین کیت طراحی شده است برای آزمایش. پروانه موتور و مدار هیئت مدیره می تواند مقاومت در برابر سقوط و پس از سقوط و پس از سقوط. که به معنی شما می توانید آزمایش با هواپیما خود را طرح و پروانه تنظیمات تا زمانی که شما می آیند تا با چیزی کاملا منحصر به فرد است. سپس شما می توانید آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره.

نیاز به کمک دارید با چیزی ؟ Flybrix کیت با دسترسی به دستورالعمل های آنلاین و آموزش است که می تواند تمام راهنمایی های شما نیاز به در طول راه.

و مکانیک نیست تنها چیزی که شما می توانید با تجربه. برای کسانی که واقعا می خواهید خود را به هواپیماهای بدون سرنشین مهندسی به سطح بعدی Flybrix با استفاده از آردوینو بر اساس hackable مدار هیئت مدیره و با وجود امکانات پیشرفته در Flybrix برنامه است که به شما اجازه کشف تمام امکانات برنامه نویسی و بلوک-برنامه نویسی.

Flybrix
تصویر از طریق چربی مغز, اسباب بازی

آیا شما به دنبال یک فکری سرگرمی جدید برای خودتان و یا شما به دنبال برای الهام بخشیدن به کسی که شما را دوست دارم علاقه بنیادی به Flybrix لگو هواپیماهای بدون سرنشین کیت بسیار کامل. آن را فراهم خواهد کرد ناگفته ساعت از سرگرمی در حالی که در همان زمان به شما آموزش ضروری قرن 21 مهارت های فنی. بنابراین منتظر نیست دیگر دوم. سفارش خود را Flybrix و ساختمان.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>