خود را به آجر و ملات کسب و کار آنلاین با این همه در یک راه حل تجارت الکترونیک

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


داشتن یک فروشگاه آجر و ملات است. بوتیک های کوچک و کسب و کارهای ضروری برای ساختمان قوی جوامع است. به عنوان coronavirus مستند نشان داده است, این نیز مهم است برای فروشگاه خود را به صورت آنلاین اگر نه به عنوان روش اصلی انجام کسب و کار و سپس حداقل به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. خوشبختانه یک شرکت به نام Volusion ساخت تجارت الکترونیک راه راحت تر از شما تا به حال تصور آن می تواند.

در گذشته مصرف حتی کوچکترین فروشگاه آنلاین شد پیچیده و چند مرحله است. شما می خواهم به استخدام یک توسعه دهنده وب برای ایجاد یک طراحی سفارشی. شما می خواهم به خرید گران قیمت و موجودی نرم افزار ردیابی. در بالای همه که شما می خواهم برای پیدا کردن یک شرکت برای میزبانی سایت خود ، آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کارهای کوچک حتی از فکر کردن در مورد تجارت الکترونیک.

اما امروز به لطف Volusion همه چیز بسیار متفاوت است.

ecommerce
Volusion

Volusion جامع تجارت الکترونیک پلت فرم است که باعث ایجاد و مدیریت فروشگاه آنلاین به اندازه کافی ساده برای هر کسب و کار بزرگ و یا کوچک برای شروع به تولید درآمد آنلاین فقط در چند روز.

درست است. هفته نیست. روز.

Volusion به شما می دهد ده ها تن از سایت طرح های زیبا را انتخاب کنید. ایجاد شده توسط طراحان وب است که تخصص در تجارت الکترونیک, هر تم ویژگی های این نوع از قابلیت های بصری است که ثابت شده است به حداکثر رساندن فروش.

پس از شما تم خود را انتخاب کنید, شما می توانید شروع به سفارشی. برای مثال شما می توانید یک انتخاب سبک است که با این نسخهها کار بهترین برای کسب و کار خود و اضافه کردن دسته بندی محصولات و تصاویر و قرار دادن آرم خود را و گرافیک در سراسر سایت شما. شما حتی می توانید ایجاد یک نمایش اسلاید سفارشی برای تبلیغ محصولات جدید فروش های ویژه و پیشنهادات خود را در فروشگاه را صفحه خانگی. و Volusion است آسان به استفاده از ویرایشگر محتوا است که اجازه می دهد تا شما را از تغییرات و به روز رسانی خود را با باطن هیچ برنامه نویسی مورد نیاز است.

وقتی که می آید به نمایش واقعی خود را از محصولات Volusion شما کمک می کند تا ایجاد یک واقعا بالا پایان تجربه خرید آنلاین. خود مجموعه ای از ابزار به شما امکان ایجاد صفحات محصول زرق و برق دار کامل با عکس ها و نظرات. Volusion همچنین باعث می شود آن را آسان به راه اندازی یک “محصولات مرتبط” ویژگی یک “معامله از روز” ویژگی ها و ایجاد محصول تخفیف که جلب مشتریان به خرید اضافی.

sell online
Volusion

هنگامی که شما به اشتراک Volusion شما فقط نمی توانید یک طراحی وب سایت. شما همه چیز شما نیاز به اجرای فروشگاه آنلاین خود را. که شامل:

  • سفارشی نام دامنه و میزبانی وب با پهنای باند نامحدود
  • جامع ردیابی موجودی و دوباره منظور هشدار
  • اتوماتیک سفارش و پردازش پرداخت
  • روش های پرداخت است که کار را برای شما از جمله کارت های اعتباری, پی پال, Amazon پرداخت و بیشتر
  • توانایی ایجاد و مدیریت کارت های هدیه
  • خودکار فروشنده کد و فروش بلیط نسل
  • پرداخت امن و امن سایت با SSL
  • قدرتمند بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ابزار برای صفحات خود را به محصولات و خدمات به نظر می رسد در نتایج جستجو
  • ابزار برای گسترش فروشگاه خود را به رسانه های اجتماعی, آمازون, eBay, و فراتر از آن

Volusion های مختلف چهار طرح ثبت نام و اشتراک به از را انتخاب کنید بر اساس فروش سالانه و تعدادی از محصولات به شما ارائه دهد. تمام برنامه ها از ویژگی های صفر هزینه های معامله. همه به شما تخفیف زمانی که شما اشتراک سالانه. و همه 100 درصد رایگان به مدت 14 روز.

آیا شما به دنبال برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین برای اولین بار و یا شما یک تجارت الکترونیک veteran به دنبال آسان تر و بیشتر مقرون به صرفه راه حل شما نیاز به چک کردن Volusion. آن می تواند فقط آنچه کسب و کار شما نیاز دارد.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im