نگاهی به سوار با SpaceX در این “خروج اضطراری’ تست برای خدمه اژدها (تصویری)

ناسا و اسپیس ایکس در زمان حال یکی دیگر از گام به سوی یک تاریخی crewed spaceflight ماه آینده این شاخص برای بدترین سناریو در سکوی پرتاب.

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در حال برنامه ریزی برای پرتاب به سوی ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) روی SpaceX را خدمه کپسول اژدها در اواسط تا اواخر ماه مه. تست ماموریت شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی-2خواهد بود SpaceX اولین crewed پرواز و اولین مداری ماموریت انسانی به بلند کردن از خاک آمریکا پس از بازنشستگی از ناسا, شاتل فضایی ناوگان در ماه جولای سال 2011.

آماده سازی برای حماسه پرواز در نوسان کامل ناسا در مرکز فضایی کندی (فولاد خوزستان) در فلوریدا و مهم تست ایمنی رخ داده در روز جمعه (3 آوریل). ناسا و اسپیس ایکس کارگران با هم انجام “خروج اضطراری” تمرین, تمرین تمام مراحل لازم به ماهوت پاک کن زدن فضانوردان به ایمنی باید یک مشکل جدی بوجود می آیند فقط قبل از راه اندازی در فولاد خوزستان را تاریخی پد 39A.

ویدئو: سازمان دیده بان SpaceX نسخه ی نمایشی-2 خدمه اژدها چرخش در یک انتقادی prelaunch آزمون

“تیم تمرین محل مجروح پرسنل در 265-پا-سطح راه اندازی برج بارگذاری آنها را به پد را slidewire سبد و با خیال راحت نزولی برج سپس با موفقیت بارگذاری مجروح کنندگان به معدن مقاوم در برابر کمین حفاظت شده (MRAP) وسایل نقلیه صحنه در پد محیط” ناسا مقامات نوشت: در یک به روز رسانی امروز (7 آوریل).

اگر نسخه ی نمایشی-2 به خوبی می رود, SpaceX روشن خواهد شد برای شروع پرواز ماموریت های عملیاتی تحت $2.6 میلیارد دلار قرارداد به این شرکت امضا شده با ناسا در سال 2014. چهار نفر — فضانوردان ناسا مایکل هاپکینز, ویکتور Glover جونیور و شانون واکر و spaceflyer Soichi Noguchi — پرواز خواهد کرد که اولین قرارداد ماموریتهای تاریخ راه اندازی برای آن نشده است است.

بوئینگ همچنین دارای یک NASA Commercial Crew قرارداد یک $4.2 میلیارد معامله که هوافضا به انجام برسانند و با استفاده از آن CST-100 Starliner کپسول. اما Starliner نیست هنوز آماده برای حمل فضانوردان. کپسول را برای اولین بار refly یک uncrewed آزمون ماموریت به ایستگاه فضاییپس از شکست در تلاش برای رسیدن به مدار آزمایشگاه در دسامبر 2019. (SpaceX aced آن uncrewed ISS آزمون ماموریت به نام Demo-1 در ماه مارس 2019.)

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>