نگاهی به شیرجه رفتن عمیق به هوش مصنوعی با این $35 آموزش نرم افزاری

اغراق نیست که بگویم که وقتی که می آید به آینده بشر پیشرفت هیچ چیز مهم تر از هوش مصنوعی (AI). اگر چه اغلب تصور می شود در ارتباط با روزمره اشخاص مانند خودروهای بدون راننده و جستجو در گوگل, رتبه بندی هوش مصنوعی است و در واقع نیروی محرکه تقریبا هر عمده و جزئی فن آوری است که گرد هم آوردن مردم و حل مشکلات ما انسانهاست.

شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک صنعت است که در آغوش نمی AI در برخی از شکل و فرم و وابستگی ما در این زمینه تنها به رشد در سال های آینده—که در حال در حال تبدیل شدن به قوی تر و محاسبات کوانتومی شروع به قابل دسترس بیشتر.

پس از آن باید بدون گفت که اگر شما واقعا علاقه مند به اقامت پیش از منحنی در هوش مصنوعی هدایت جهان, شما در حال رفتن به باید به حداقل پایه درک درستی از روش های زبان های برنامه نویسی و سیستم عامل است که توسط هوش مصنوعی حرفه ای در سراسر جهان است.

این می تواند یک طبعا تهدید واقعی برای هر کسی که نمی در حال حاضر سال تجربه در فن آوری و یا, برنامه نویسی, اما خبر خوب این است که شما می توانید اصول استاد و حتی برخی از پیشرفته تر عناصر AI و همه از آن مفاهیم مختلف بدون صرف یک مقدار زشت و ناپسند از زمان و یا پول در آموزش و پرورش سنتی.

نهایی هوش مصنوعی دانشمند گواهینامه بسته نرم افزاری (که در حال حاضر در فروش فقط برای $34.99) همراه با بیش از 87 ساعت منجر به متخصص محتوا است که شما را تا رسیدن به سرعت با برخی از مهم ترین عناصر AI و آن دو اصلی drivers—یادگیری ماشین و یادگیری عمیق—همه در حالی که شما آموزش در مورد زبان های برنامه نویسی و توسعه سیستم عامل را که این فن آوری به زندگی است.

در یادگیری ماشین A-Z دوره (که به خودی خود دارای نزدیک به 120,000 رأی مثبت بیش از 650,000 دانش آموزان) شما در اب راه رفتن را از طریق راه های مختلف که در این چند وجهی تکنولوژی مورد استفاده برای ایجاد الگوریتم های پیچیده و برنامه نویسی کتابخانه ها است که می تواند به شدت کاهش مقدار زمان آن طول می کشد برای ایجاد هر دو فیزیکی و سیستم های دیجیتال. از طریق بیش از 280 سخنرانی این دوره مقدماتی است یک منبع ارزشمند برای یادگیری در مورد اصول اولیه هوش مصنوعی همراه با فراگیر ایده های است که آن را به ارزش آن است.

از آنجا شما قادر خواهید بود به حرکت به یادگیری عمیق و A-Z ، در حالی که شبیه به یادگیری ماشین در بسیاری از راه های یادگیری عمیق شبکه در واقع نیاز به هیچ دخالت انسان. در حالی که الگوریتم های یادگیری ماشین نیاز به مقیاس داده های ورودی و گاه به گاه انسان هدایت یادگیری عمیق زیرساخت در واقع استفاده از شبکه های عصبی به منظور یادگیری از اشتباهات خود را—آنها را فوق العاده ارزشمند که می آید به ایجاد فن آوری های پیشرفته.

با استفاده از نمونه های دنیای واقعی است که بسیار آسان به درک این محبوب یادگیری عمیق و البته شما را تا رسیدن به سرعت با روش ها و تم ها که دروغ در قلب برخی از پیشرفته ترین و هیجان انگیز هوش مصنوعی, فن آوری, و وجود دارد مقدار زیادی از تمرینات دست به تقویت دانش جدید خود را.

با خود را تازه به دست آورد و درک یادگیری ماشین و یادگیری عمیق, شما آماده برای شیرجه رفتن به زبان های برنامه نویسی و ابزار که در واقع این سیستم عامل برای زندگی در دنیای واقعی است.

در Python A-Zشما خواهید آموخت که چگونه این همه جا حاضر و قدرتمند ترین زبان برنامه نویسی استفاده می شود به منظور ایجاد الگوریتم های پیچیده است که می تواند کاربران اجازه می دهد برای به دست آوردن بینش ارزشمندی از مجموعه داده های پیچیده—همه از طریق درس های است که به شما آموزش در مورد هر دو این اصطلاحات اساسی زبان همراه با متنوع تر راه است که در آن می توان آن را بیشتر به فن آوری است.

در نهایت Tensorflow 2.0 دوره را دور از خود هوش مصنوعی آموزش و پرورش با آموزش به شما چگونه به واقع ایجاد AI ابزار و راه حل های مناسب را در لپ تاپ خود را. از طریق بیش از 130 سخنرانی این دارای امتیاز بالا البته با تمرکز در درجه اول در صنعت مدل استفاده می شود که به منظور توسعه شبکه های عصبی و الگوریتم مهندسی و وجود دارد مقدار زیادی از درس های است که شما را در مورد ترفندهای صرفه جویی در زمان است که به شما اجازه می دهد برای ساده کردن گردش کار خود را.

آینده است که بدون شک ساخته شده است در هوش مصنوعی همراه با مختلف زیر فن آوری و سیستم عامل است که آن را به زندگی است. حتی اگر شما هرگز در یک تکنولوژی مربوط به صنعت و یا نوشته یک خط از کد را در زندگی نهایی هوش مصنوعی دانشمند گواهینامه بسته نرم افزاری به شما کمک می اقامت رقابتی و در تقاضا به طور فزاینده هوش مصنوعی-رانده و آن را در حال حاضر در دسترس برای 95% خود را با قیمت معمول فقط $34.99.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de