دم فسیلی ممکن است ثابت شنا دایناسورها وجود داشتند

یک دم فسیلی ممکن است منجر دانشمندان به تجدید نظر این ایده که وجود دارد بدون شنا دایناسورها با توجه به تحقیقات جدید.

در دهه های اخیر دیرینه شناسان تا به حال به این نتیجه رسیدند که دایناسورها شد به شدت زمینی به جز برای کسانی که دایناسورها که در زمان به هوا—در کوتاه مدت وجود دارد شنا دایناسورها.

“این عجیب و غریب و هیجان انگیز است و یکی از سیگار کشیدن اسلحه است که به ما گفت این حیوان به طور عمده یک شناگر.”

در مطالعه جدید در طبیعتبا این حال محققان می گویند که Spinosaurus aegyptiacusزیادی theropod از دوره کرتاسه حال fin-مانند دم که فعال آن را به صرف بیشتر وقت خود را در آب است. قبلا دانشمندان فکر می کردند که Spinosaurus به waded کم عمق رودخانه ها برای پیدا کردن طعمه.

تعجب آور دم

در نیمه راه یک تپه شیب دار از زمین و سنگ در صحرای بزرگ آفریقا در زیر پختن درهم خورشید و تن سوخته-نارنجی خاک هستند فسیل باقی مانده از باله دایناسور.

Matteo Fabbri, یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دیرین شناسی در دانشگاه ییل است بازگشت به این تپه چند بار در طول پنج سال گذشته به جمع آوری بیشتر از موجودی و تعیین معنای آن جذاب فیزیولوژی.

“این بهترین بخشی از کار من” Fabbri می گوید در این زمینه کار می کنند. “من قادر به رفتن به یک محل من هرگز قادر به دیدن در غیر این صورت. و هنگامی که شما در پیدا کردن چیزی است که آن را شگفت انگیز است.”

و آنچه او و همکاران خود را پیدا کنید ؟ اول بدون ابهام شواهد آبزی propulsive ساختار در یک دایناسور.

A mountain sits against a blue sky in the background behind the dig site, sandy and covered in rocks.
این Kem Kem فسیلی تخت در جنوب شرقی مراکش. (اعتبار: دانشگاه ییل)

سنگین استخوان Spinosaurus aegyptiacus

Fabbri سفر با Spinosaurus آغاز شد و در آزمایشگاه. او یک دانشجوی کارشناسی در دانشگاه بریستول در انگلستان هنگامی که شناس ابراهیم نزار در حال حاضر در دانشگاه دیترویت رحمت او خواست برای تعیین سن یک دایناسور استخوان پا.

آن را یکی از درهم Spinosaurus استخوان. به منظور تعيين سن Fabbri قطع به استخوان و بررسی خطوط تشکیل دوره بازداشت رشد—تقریبا شبیه به استفاده از حلقه ها در یک تنه درخت به اندازه سن. Fabbri برآورد استخوان سن به عنوان 90-100 میلیون سال است.

“بزرگترین اخبار از دم” او می گوید. “که دم در واقع یک بادبان است.”

“اما ما نیز تعجب کردم” او می گوید. “ما انتظار داشتند که استخوان ها را توخالی بود که آنها در بسیاری از دایناسورها. هنوز اين استخوان متراکم. جمع و جور است. آن را عجیب و غریب و هیجان انگیز است و یکی از سیگار کشیدن اسلحه است که به ما گفت این حیوان به طور عمده یک شناگر.”

بالاتر تراکم استخوان بیشتر را فراهم می کند بالاست برای شنا. دیگر صفات ارتباط Spinosaurus به یک زندگی آبزیان در حال کوتاه عقبی اندام و دراز بدن Fabbri می گوید.

شکار برای فسیل

پس از اولیه کار با فسیل استخوان Fabbri ساخته شده است که سفرهای متعدد به شمال آفریقا به انجام کار درست. او و همکارانش در زندگی به طور طبیعی سرد گل خانه. هر روز صبح آنها را انباشت اشیاء بدست آمده به یک SUV با چرخ دنده ها و مقدار زیادی از آب آشامیدنی برای درایو به حفاری سایت در Kem Kem فسیلی تخت در جنوب شرقی مراکش.

یک مرد محلی بود در اصل کشف اسپینوزاروس اسکلت در سال 2008 زمانی که او متوجه یک استخوان بیرون زده از یک دامنه است. این سایت در حال حاضر امن برای دراز مدت علمی در زمینه کار با تشکر از کسب اجازه از کشور وزارت معادن و انرژی و توسعه پایدار.

کار است که بدون آن چالش های Fabbri می گوید.

“ما تا به حال طوفان شن. بسیاری از طوفان شن” او می گوید. “ما نیز تا به حال عقرب و شاخدار vipers. و حرارت آن را می توانید به بیش از 120 درجه است. آن چنان داغ است که شما عرق نیست.”

به منظور دریافت در اسکلت پراکنده در سراسر یک سطح افقی در نیمه راه تا تپه محققان تا به حال به حذف تمام خاک به طور مستقیم در بالای اسکلت. این منطقه در حدود 9 تا 12 متر نبات.

به عنوان آنها نزدیک به استخوان Fabbri و همکارانش استفاده می شود کوچک چکش و ابزار دیگر به حذف قطعه مجزا. آنها پیچیده هر یک از آیتم در گچ به منظور حفظ این قطعه به عنوان آنها خشک شده.

مورد علاقه خود را در این زمینه میگوید: روز خود را در تیم پیدا قطعات کلیدی از Spinosaurus’ جمجمه و دم. “بزرگترین اخبار از دم” او می گوید. “که دم در واقع یک بادبان است.”

این تیم همچنین دریافتند دندان و بخش هایی از ستون فقرات به عنوان به خوبی. پژوهشگران به دنبال بیشتر از اسکلت یک بار COVID-19 همه گیر محو می شود.

Fabbri می گوید: او به احتمال زیاد به ادامه کار میدانی در شمال آفریقا و حتی پس از کار خود را در شنا, دایناسور Spinosaurus نتیجه می گیرد.

“بزرگ وجود دارد دیرین شناسی سایت در چین و امریکا و اروپا شده اند که به خوبی کاوش برای سال های بسیاری,” او می گوید. “در دهه گذشته آمریکای جنوبی سایت شده اند پررونق است. آفریقا است که حداقل کاوش مکان روی زمین برای این. ما می دانیم بیشتر در مورد قطب جنوب از ما در مورد آفریقا است.”

منبع: دانشگاه ییل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>