سلول های T نیاز به ‘استراحت’ بهترین کار

سلول های T نیاز به “آرامش” برای محافظت از مردم از بیماری های, بر اساس یک مطالعه جدید.

مانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه در هر زمان خود را به سلول های T را مدیریت آنچه به نظر می رسد مانند یک غیر محتمل وظیفه: به سرعت پیدا کردن چند مهاجمان در میان بسیاری از شبه در بدن خود را به ماشه آن پاسخ ایمنی است.

این مطالعه جدید نشان می دهد که سلول های T’ سریع و دقیق واکنش به چگونه آنها “آرامش” در روند اتصال به ليگاند—کوتاه و کاربردی مولکول—که یا متصل به مهاجمان و یا فقط آنها شبیه است.

The graphic shows the T cell binding to an invader, with an arrow pointing towards "Response"
دانشمندان’ مدل ساده از سلول T فعال شدن پاسخ ایمنی نشان می دهد که سلول T اتصال از طریق یک گیرنده (TCR) به antigen-presenting cell (APC). اگر یک مهاجم شناسایی شده است چنین پاسخ فعال است اما تنها در صورتی که “آرامش” زمان اتصال به اندازه کافی طولانی است. (اعتبار: حمید Teimouri)

نگاه-alikes تا حد زیادی تعداد زیادتر تفوق یافتن آنتی ژن لیگاندهای متصل به حمله عوامل بیماری زا.

تحقیقات جدید پیشنهاد یک نظریه که سلول T آرامش زمان چه مدت آن طول می کشد برای ایجاد ثبات در اتصال با هر دو مهاجم یا imposter—کلید است. این محققان نشان می دهد این کمک می کند تا توضیح دهد که بقیه آبشاری دنباله ای است که توسط مهاجمان سریع به سیستم ایمنی بدن عمل می کنند.

نامناسب فعال شدن سلول T به سمت خود مولکول منجر به حساسیت جدی و پاسخ خود ایمنی.

سلول های T بهترین عمل در درون پارامترهای که کنترل یک “مثلث طلایی” از ويژگی و سرعت.

نیاز به سرعت آشکار به نظر می رسد: اجازه ندهید که مهاجمان آلوده. و این مهم است زیرا سلول های T صرف زمان بسیار کمی در مجاورت antigen-presenting cells, به طوری که آنها باید سرعت عمل به آنها را تشخیص دهد. ویژگی است که بیشتر به چالش کشیدن از خود لیگاند شبه می توانید تعداد مهاجمان توسط یک عامل از 100,000.

“این شگفت انگیز است که چگونه سلول های T قادر به واکنش نشان می دهند به طوری سریع و بنابراین انتخابی. این یکی از مهم ترین اسرار زندگی موجودات زنده” می گوید: آناتولی Kolomeisky استاد و رئیس بخش شيمي و استاد شیمیایی و biomolecular engineering در دانشگاه رایس است.

محققان رویکرد به ساخت یک تصادفی (random) مدل که چگونه تجزیه و تحلیل T گیرنده های سلولی متصل گام به گام به پپتید بافتی عمده مجتمع (pMHC) در سطح antigen-presenting cells. در یک به اندازه کافی بالا, غلظت, محدود, مجتمع ماشه ایمنی بدن آبشار.

مدل ریاضی تراز وسط قرار دارد با نتایج تجربی نشان می دهد که سلول T فعال سازی بستگی به جنبشی غلط گیری یک شکل بیوشیمیایی تصحیح خطا.

غلط گیری کند آرامش برای اشتباه مولکول و این اجازه می دهد تا بدن شروع به درست پاسخ ایمنی است.

در حالی که این تئوری توضیح می دهد سلول های T’ “مطلق تبعیض” آن را توضیح نمی دهد پایین فرآیندهای بیوشیمیایی. با این حال محققان می گوید زمان ممکن است همه چیز را به انجام با آن نیز هست.

در یک “بسیار نظری” پیشنهاد محققان توجه داشته باشید که در هنگام اتصال با سرعت از شبه مسابقات که از مهاجمان تحریک هر دو biomolecular آبشار وجود دارد هیچ پاسخ ایمنی است. زمانی که آرام تر الزام آور و بیماری زا لیگاندهای نشدم پشت به نظر می رسد به احتمال زیاد برای رسیدن به یک آستانه است که محرک سیستم ایمنی بدن است. Kolomeisky می گوید این مفهوم می تواند اعتبار از طریق آزمایش.

محققان نوشتن که بسیاری از جنبه های دیگر از سلول T تحریک نیاز به بررسی شود از جمله نقش غشای سلولی که در آن گیرنده های واقع شده تلفن همراه ارتباطات تلفن توپوگرافی در طول فعل و انفعالات. اما داشتن یک کمی ساده مدل یک شروع خوب است.

“ما نظریه می توان توسعه یافته برای کشف برخی از ویژگی های مهم این سلول T فعال سازی فرایند” Kolomeisky می گوید.

این تحقیق به نظر می رسد در بيو مجله. این ولش بنیاد, بنیاد ملی علوم و مرکز نظری فیزیک زیستی در برنج حمایت از پژوهش است.

منبع: دانشگاه رایس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de