مصنوعی microparticle ترین در جهان است پیچیده

مصنوعی جدید ریز هستند پیچیده تر از برخی از پیچیده ترین در طبیعت گزارش محققان.

آنها نیز مورد بررسی چگونه است که ریزه کاری مطرح می شود و ابداع یک راه برای اندازه گیری آن است.

این یافته ها راه را برای ثبات بیشتر مایع و ذرات مخلوط مانند رنگ ها و راه های جدید به پیچ و تاب نور—یک پیش نیاز برای پروژکتور هولوگرافی.

ذرات تشکیل شده از پیچ خوشه های چیده شده را به یک توپ چند میکرون یا میلیونیم میلیمتر در سراسر.

The kayak design has layers on top of each other, with four outcroppings, two to a side
اگر طلا-سیستئین nanosheets طراحی شده صاف باقی می ماند در نتیجه نسبتا پیچیده طراحی است که محققان به نام “کایاک” ذرات. (اعتبار: Wenfeng جیانگ/Kotov آزمایشگاه/میشیگان)

زیست شناسی است که خالق بزرگ از پیچیدگی در نانو و microscales با سازه های تند و تیز مانند گیاه گرده سلول های ایمنی و برخی از ویروس ها. در میان پیچیده ترین و طبیعی ذرات در مقیاس مصنوعی جدید ذرات تند و تیز coccolithophores.

چند میکرون قطر این نوع جلبک شناخته شده است برای ساختمان های پیچیده سنگ آهک پوسته اطراف خود را دارند. برای درک بهتر قوانین حاکم بر نحوه ذرات مانند این رشد دانشمندان و مهندسان سعی کنید به آنها را در آزمایشگاه است. اما تا به حال وجود نداشت رسمی راه برای اندازه گیری پیچیدگی نتایج.

“شماره حکومت بر جهان است و قادر بودن به دقت توصیف تند و تیز اشکال و قرار دادن یک عدد در پیچیدگی ما را قادر می سازد به استفاده از ابزارهای جدید مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در طراحی نانوذرات می گوید:” نیکلاس Kotov استاد علوم و مهندسی مواد به عنوان به خوبی به عنوان ماکرومولکولی علوم و مهندسی در دانشگاه میشیگان که رهبری این پروژه است.

The particle looks like a lattice, with many holes and spaces
این نسبتا ساده ذرات بوجود می آیند که تخت طلا nanosheets وصل کنید به یک دیگر بدون چند متضاد محدودیت. (اعتبار: Wenfeng جیانگ/Kotov آزمایشگاه/میشیگان)

این تیم با استفاده از چارچوب جدید نشان می دهد که خود را به ذرات حتی پیچیده تر از coccolithophores.

محاسباتی بازوی این تیم به رهبری توسط آندره فاریاس دی مورا, استاد شیمی در دانشگاه فدرال بررسی کوانتومی خواص ذرات و نیروهای اقدام در مقياس نانو بلوک های ساختمان.

یکی از بازیکنان کلیدی در تولید پیچیدگی می تواند دستسانی—در این زمینه تمایل به پیروی از یک جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه پیچ و تاب. آنها را معرفی دستسانی توسط پوشش نانو طلا سولفید ورق که در خدمت به عنوان ذرات بلوک های ساختمان با یک اسید آمینه به نام سیستئین.

سیستئین می آید در دو آینه تصویر اشکال رانندگی طلا ورق به پشته با جهت عقربه های ساعت پیچ و تاب و از سوی دیگر رسیدگی به سمت عقربه های ساعت پیچ و تاب. در مورد پیچیده ترین ذرات یک توپ تند و تیز با پیچ مهرههای هر ورق طلا شد, پوشش داده شده با همان شکل سیستئین.

این تیم همچنین کنترل دیگر فعل و انفعالات. با استفاده از تخت نانوذرات آنها ایجاد خوشه که صاف شد نه از دور. آنها همچنین با استفاده از شارژ الکتریکی مولکول های به اطمینان حاصل شود که نانو قطعات ساخته شده خود را به ذرات بزرگتر بزرگتر از چند صد نانومتر در سراسر, به علت دافعه.

“این قوانین اغلب با یکدیگر در تضاد و پیچیدگی پدیدار چرا که این جوامع از نانوذرات برای برآوردن همه آنها می گوید:” Kotov.

و این پیچیدگی می تواند مفید باشد. نانو خوشه در ذرات مانند گرده نگه داشتن آنها را از تجمع با هم. به طور مشابه, خوشه بر این ذرات ساخته شده توسط تیم تحقیقاتی کمک به آنها را پراکنده و تقریبا در هر مایع یک ویژگی مفید است که برای برقراری ثبات جامد/مایع مخلوط مانند رنگ.

این ميکروپارتيکلهای با پیچ خوشه را نیز در اشعه نور منتشر می کنند و پیچ خورده—یا قطبش دایروی—نور مرئی در پاسخ.

“درک این تولید گازهای گلخانه ای یکی از سخت ترین بخش از بررسی” de Moura می گوید.

از نتایج حاصل از آزمایش و شبیه سازی آن به نظر می رسد که انرژی اشعه ماوراء بنفش جذب شده به دل ذرات و تبدیل از طریق مکانیک کوانتومی تعاملات تبدیل شدن به قطبش دایروی نور مرئی توسط زمان آن را به سمت چپ از طریق منحنی خوشه.

محققان بر این باورند که این تاکتیک آنها را کشف می تواند به دانشمندان کمک کند مهندس ذرات که بهبود حسگرهای الکترونیک و بازده واکنش های شیمیایی.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله علوم. این تیم شامل محققان از دانشگاه فدرال سائو کارلوس و دانشگاه سائو پائولو در برزیل و همچنین به عنوان موسسه فناوری کالیفرنیا و دانشگاه پنسیلوانیا است.

بودجه برای این کار از وزارت دفاع آمریکا; بنیاد ملی علوم و برزیل بودجه سازمان CAPES CNPq و FAPESP.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>