باتلاق قهرمانی به طور دائم حامله

باتلاق قهرمانی همیشه حامله, محققان گزارش.

آنها تنها پستانداران که اقامت باردار در طول تمام زندگی خود را بر اساس یک مطالعه جدید.

بر خلاف انسان کانگوروها و رقابت دو uteri. جدید جنین تشکیل شده در پایان بارداری و توسعه در دوم “استفاده نشده” رحم. سپس هنگامی که نوزاد از دوران بارداری شروع به مکیدن, شیر, جدید جنين وارد یک دوره طولانی از توسعه بازداشت است که ممکن است تا 11 ماه و یا بیشتر.

زمانی که مکیدن محرک از جوان در کیف کاهش خفته جنین رشد دوباره شروع می شود و چرخه از نو با زنان بازگشت به oestrus در اواخر بارداری جفت گیری و تشکیل یکی دیگر از جنین.

Marsupials بزرگترین اسپرم, کوتاه ترین حاملگی و نمایشگاه طولانی ترین دوره جنینی diapause.

“بنابراین زنان به طور دائم باردار تمام زندگی خود را می گوید:” براندون Menzies از دانشگاه ملبورن است که همکاری پژوهشی با مرلین Renfree و توماس Hildebrandt اساتید در موسسه لایب نیتس برای باغ وحش و حیات وحش تحقیقات در برلین آلمان است.

یافته های روشن شکستن رکورد سیستم تولید مثلی از marsupials.

پستانداران بارداری است که معمولا طولانی تر تا 22 ماه در فیل با چند مرحله است که نیاز به ترکیب های مختلف از هورمون است.

در حالی که اکثر پستانداران نیز نیاز به یک استراحت بین حاملگی یا به پشتیبانی جدید جوان و یا در طی دوره های فصلی و کمبود منابع, زن باتلاق کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز است تنها یکی است که می تواند به باروری شاهکار بودن دائم باردار در طول زندگی خود.

Marsupials بزرگترین اسپرم, کوتاه ترین حاملگی و نمایشگاه طولانی ترین دوره جنینی diapause (رشد و نمو دستگیری جنین) در میان پستانداران است.

بعلاوه کانگوروها و رقابت به طور منظم به حمایت از جوانان در سه مرحله مختلف از توسعه یعنی جنین در رحم مراحل اولیه کیسه جوان و نیمه وابسته به جوان در پا (هنوز مکیدن شیر).

“هر چه دلیل باتلاق کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز است که فوق العاده موفق و همه جا گونه در استرالیا, اشغال یک محدوده است که امتداد از غرب ویکتوریا/جنوب استرالیا مرز تمام راه را تا سواحل شرقی به اسکودوی کیپ یورک در far north Queensland” Menzies می گوید.

“ما با استفاده از با وضوح بالا سونوگرافی برای پیگیری حاملگی و جفت گیری در 10 زن باتلاق قهرمانی,” Menzies می گوید. “آنچه ما در بر داشت شگفت زده ما—زنان آمده به oestrus همسر و فرم جدید جنين 1-2 روز قبل از پایان موجود خود بارداری است. باتلاق کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز تنها پستاندار شناخته شده است به طور مداوم باردار در این راه است.”

محققان می دانند که فقط یک گونه دیگر از پستانداران برای رفتن به oestrus در حالی که هنوز باردار—اروپا قهوه ای خرگوش (Lepus europaeus). این گونه همچنین بازگشت به oestrus در اواخر بارداری و تصور اضافی جنین قبل از تولد. این شاهکار ممکن است قابل توجه همه بیشتر به این دلیل که جنین در حال درک مشترک در شاخ رحم در حال حاضر حمایت از اواخر مرحله جنین است.

این مطالعه به نظر می رسد در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

منبع: Lito Vilisoni ویلسون برای دانشگاه ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im