‘سوشی انگل’ باید مشخصی 283-ریختن (فولد) در 40 سال

فراوانی از یک کرم است که می تواند به افرادی که خوردن ماهی خام به طور چشمگیری افزایش یافته و در 40 سال گذشته محققان گزارش.

به 283 برابر افزایش از 1970s می تواند پیامدهایی برای سلامت انسان و پستانداران دریایی است که می تواند هر دو سهوا خوردن کرم.

هزاران نفر از مقالات را نگاه فراوانی از این کرم انگلی شناخته شده به عنوان Anisakis یا “شاه ماهی کرم” در مکان های خاص و در زمان های خاص.

اما مطالعه جدید در تغییر جهانی زیست شناسی, نشانه اولین بار محققان ترکیب نتایج حاصل از این مقاله به بررسی چگونگی جهانی فراوانی از این کرم ها اتحادش را تغییر در طول زمان.

“این مطالعه مهار قدرت از بسیاری از مطالعات هم نشان می دهد جهانی تصویر از تغییر در طول نزدیک به چهار دهه در دوره, می گوید:” نویسنده مسئول چلسی چوب استادیار در دانشکده حقوق دانشگاه واشنگتن آبزیان و شیلات دانشگاه علوم.

“جالب است چون نشان می دهد چگونه خطرات به هر دو انسان و پستانداران دریایی در حال تغییر در طول زمان. که مهم است که بدانید از بهداشت عمومی نظر و برای درک آنچه در جریان است با پستانداران دریایی جمعیت که نیست پر رونق است.”

پیدا کردن یک کرم آن را انتخاب کنید

با وجود نام خود را شاه ماهی کرم ها را می توان در انواع ماهی های دریایی و ماهی مرکب گونه است. زمانی که مردم خوردن زندگی شاه ماهی کرم های انگل می تواند حمله به دیواره روده و باعث علائم است که تقلید از مسمومیت غذایی مانند تهوع, استفراغ و اسهال.

در اکثر موارد این کرم می میرد و پس از چند روز و علائم ناپدید می شوند. این بیماری به نام anisakiasis یا anisakidosis است به ندرت تشخیص داده می شود زیرا اکثر مردم تصور آنها صرفا دچار یک مورد بد از مسمومیت غذایی, چوب می گوید.

پس از این کرم ها از تخم در اقیانوس, آنها برای اولین بار آلوده سخت پوستان کوچک مانند پایین-خانه میگو یا copepods. زمانی که ماهی کوچک خوردن آلوده سخت پوستان و کرم و سپس انتقال به بدن خود و این همچنان به عنوان بزرگتر خوردن ماهی های کوچکتر آلوده ماهی.

انسان و پستانداران دریایی آلوده هنگامی که آنها خوردن یک ماهی که حاوی کرم ها. کرم ها نمی توانند تولید مثل و یا زندگی را برای بیش از چند روز در انسان, روده, اما آنها می تواند باقی بماند و تولید مثل در پستانداران دریایی.

غذاهای دریایی پردازنده و سوشی سرآشپزها به خوبی تمرین در لکه های کرم در ماهی و چیدن آنها را قبل از آنها رسیدن به مشتریان در فروشگاه های مواد غذایی, غذاهای دریایی, بازارهای یا میله سوشی چوب می گوید. کرم ها می تواند به رشد تا 2 سانتی متر در طول و یا در مورد اندازه ما نیکل است.

“در هر مرحله از غذاهای دریایی پردازش و سوشی آماده سازی مردم خوب پیدا کردن کرم ها و از بین بردن آنها را از ماهی” چوب می گوید.

برخی از کرم ها می توانید از آن گذشته این غربالگری مرحله است. هنوز هم چوب—که مطالعات طیف وسیعی از انگل دریایی — می گوید: او لذت می برد خوردن سوشی به طور منظم. برای سوشی مصرف کنندگان که باقی می ماند در مورد این کرم ها به او توصیه می کند برش هر قطعه نیم و به دنبال کرم ها قبل از غذا خوردن آن است.

بدتر برای پستانداران دریایی

برای تجزیه و تحلیل محققان جستجو منتشر ادبیات بایگانی آنلاین برای همه اشاره Anisakis کرم ها و همچنین به عنوان یک کرم انگلی به نام Pseudoterranovaیا “cod worm.”

آنها محدودتر هم پایین مطالعات مبتنی بر مجموعه ای از معیارهای در نهایت نگه داشتن تنها کسانی که مطالعات ارائه شده است که برآورد فراوانی از هر کرم در ماهی در یک نقطه داده شده در زمان. در حالی که Anisakis کرم افزایش 283-ریختن (فولد) در طول دوره مطالعه از 1978 تا 2015, Pseudoterranova کرم نیست تغییر در فراوانی.

اگر چه خطرات بهداشتی از این کرم دریایی نسبتا کم برای انسان دانشمندان فکر می کنم آنها ممکن است تاثیر بزرگی بر پستانداران دریایی مانند دلفین, نهنگ ها و مهر و موم. این کرم ها در واقع تکثیر در روده این حیوانات و سپس به اقیانوس از طریق پستانداران دریایی’ مدفوع.

در حالی که دانشمندان هنوز نمی دانند فیزیولوژیکی اثرات این انگل در پستانداران دریایی انگل زندگی می کنند در پستانداران’ بدن برای سال, که می تواند اثرات مضر داشته باشند و چوب می گوید.

“یکی از پیامدهای مهم این مطالعه این است که در حال حاضر ما می دانیم که وجود دارد این است که این افزایش خطر سلامت به پستانداران دریایی” چوب می گوید. “این است که اغلب در نظر گرفته است که انگل ممکن است به این دلیل است که برخی از پستانداران دریایی جمعیت در حال شکست به گزاف گویی.

“من امیدوارم که این مطالعه را تشویق می کند مردم در نگاه به انگل های روده ای به عنوان یک پتانسیل کلاه در رشد جمعیت در معرض خطر و تهدید پستانداران دریایی.”

تغییر آب و هوا نقش

محققان مطمئن نیستند که چه چیزی باعث افزایش بزرگ از Anisakis کرم ها بیش از چند دهه گذشته اما تغییرات آب و مواد مغذی بیشتر از کودهای شیمیایی و رواناب و افزایش پستانداران دریایی جمعیت بیش از مدت مشابه همه می تواند بالقوه دلایل آنها می گویند.

این پستاندار دریایی, قانون حفاظت شده حفاظت شده پستانداران دریایی از سال 1972 که اجازه بسیاری از جمعیت های مهر و موم شیر دریایی, نهنگ ها و دلفین ها به رشد است. از آنجا که کرم ها تکثیر داخل پستانداران دریایی و افزایش رخ داده در همان زمان به عنوان پستانداران’ افزایش—این محتمل ترین فرضیه چوب می گوید.

“این امکان وجود دارد که بهبود برخی از پستانداران دریایی جمعیت اجازه داده بازیابی خود را Anisakis انگل.” چوب می گوید. “بنابراین افزایش کرم های انگلی در واقع می تواند یک چیز خوب نشانه آن است که اکوسیستم به خوبی انجام می دهند.

“اما جالب اینجاست که اگر یک پستاندار دریایی افزایش جمعیت در پاسخ به حفاظت و آن Anisakis انگل از سود است که افزایش آن می تواند دیگر بیشتر در معرض خطر پستانداران دریایی جمعیت های در معرض خطر افزایش عفونت و است که می تواند آن را حتی سخت تر برای این جمعیت های در معرض خطر به بهبود است.”

اضافی نویسندگان از بیتس کالج, واشنگتن, Sea Grant ملی اقیانوسی و جوی اداره و دانشگاه واشنگتن است. واشنگتن دریا کمک مالی بنیاد ملی علوم این Alfred P. Sloan بنیاد و دانشگاه واشنگتن تامین می شود ،

منبع: دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im