زنده ماندن مریخ

آخرین قطعه من اینجا نوشتم “مرگ در مریخ” مطمئن شوید که یک مکالمه. در شدید سراسیمگی از تفسیر در رسانه های اجتماعی من به عنوان بازیگر یا یک صدای از دلیل و یا در مجموع pariah برای جسارت به نشان می دهد که برخی از ایده های جسورانه برای اکتشاف مریخ ممکن است برخی از نه تند و زننده موانع. چرا موانع? به دلیل فیزیک. به دلیل زیست شناسی.

به من توضیح داد که در قطعه, من در واقع بسیار مشتاق در مورد پیشرفت های قابل توجه در فضا-راه اندازی میباشد. اما اگر ما در حال رفتن به گرفتن ایده های مانند مقیاس بزرگ حل و فصل انسان از مریخ به طور جدی (کنار گذاشتن نگرانی های معقول در مورد اولویت های ما در حالی که روی زمین است دستخوش تغییرات است که چالش بشریت) ما نیاز به یک دیگر گفتگو و به برخی از مراقبت بیش از ما شور و شوق. اگر تنها به اطمینان حاصل شود که هنگامی که شکست رخ می دهد ما نمی دهد چرا که ما انتظارات بیش از حد بالا و بیش از حد غیر واقعی است.

در آن روح (نه به عنوان یک تجزیه و تحلیل دقیق اما به عنوان برخی از نقاط به فکر می کنم) در اینجا برخی از سوالات بیشتر در مورد حضور انسان در مریخ:

ممکن است آن را بد اما سطح مریخ است که بیشتر مهمان نواز تر از ماه یا زهره, راست?

در بسیاری از جهات این است که درست است. وجود دارد متوسط جو بنابراین شما نه رقیب با خلاء مطلق. و یا مانند تغییرات شدید درجه حرارت در ماه. یا خرد کردن فشار در ونوس. اگر چه در حدود 0.7 درصد از زمین در سطح دریا فشار هر روی پا اکتشاف مریخ خواهد نیاز به یک فشار کامل کت و شلوار از بعضی از فرم. که به هر دو جلوگیری از بدن خود را از تورم و خونریزی در راه های تند و زننده, اما همچنین مطمئن شوید که به اندازه کافی اکسیژن رانده است به جریان خون خود را.

حتی اگر تحت فشار به حدود 1/3 از سطح زمین فشار (مانند زمان ناسا ‘نرم’ EMU مناسب در پایین-Earth orbit) که به معنی شما نیاز به نزدیک به 100% اکسیژن جو در کت و شلوار را ادعا با ‘قبل از تنفس’ پروتکل برای جلوگیری از بیماری رفع فشار که در آن حباب نیتروژن فرم در بدن شما است. در ایستگاه فضایی ناسا را قبل از تنفس جلسات می تواند اجرا از 4-12 ساعت بسته به پروتکل به دنبال برای یک راهپیمایی فضایی. به عبارت دیگر شما نمی خواهید به سرعت ظاهر کت و شلوار خود را برای بعد از شام قدم زدن در مریخ مگر اینکه شما اقامت در پایین و فشار بالا اکسیژن محیط تمام وقت (با افزایش خطرات برای آتش سوزی) و یا فشار بالا مناسب —که قطعا تحت توسعه است.

کم فشار بسیار خشک مریخ جو نیز بدان معنی است که مواد فرار تمایل به جوش و یا تصعید بسیار به سرعت. مایع و یا جامد آب در معرض کم عرض در مریخ (که در آن درجه حرارت بیشتر در حد متوسط) را تبدیل به بخار بسیار سریع است. هیچ تخلیه تکه های قطبی آب یخ بازگشت به اردوگاه مگر اینکه شما مهر و موم آنها را در ظروف محفوظ از هوا. نیز وجود خواهد داشت محدودیت بر روی هر نوع و چسب و مهر و موم و مواد دیگر است که به شما اجازه می دهد به معرض خام محیط زیست (همچنین به دلیل آسیب های ماوراء بنفش از خورشید که قابل توجه است).

یک سوم از سطح زمین شتاب گرانشی برای تلفن های موبایل خیلی خوب است ،

در این صورت از آن شاید. شما می خواهم احساس می کرد سبک تر با تلاش کمتر به حرکت بدن خود را. اما ما واقعا نمی دانیم که چه 0.37 گرم می کند و به بدن انسان در طول زمان است. ما اطلاعات خوبی در افراط: 1g و میکرو (یا صفر) g. ما می دانیم که میکرو گرم چالش برانگیز است و نیاز به مقدار زیادی از تلاش برای دفع بدترین اثرات فیزیولوژیکی: از دراماتیک از دست دادن تراکم استخوان (و کلیه استرس است که کلسیم در تلاش خروج از سیستم خود را به قلب و عروق, تغییرات فوری و طولانی مدت تغییرات اپی ژنتیک و اختلال دید احتمالا مربوط به افزایش مایع مغزی نخاعی در مغز بطن (که همچنین ممکن است شناختی اثرات). دارو رژیم می تواند کمک کند اما آنها ممکن است رژیم برای زندگی اگر شما اقامت در مریخ. و این بدان معناست که یا تکیه بر روی زمین دارویی عرضه یا گسترده تولید در خانه.

نیز وجود داشته اند آزمایش های شبیه سازی ساده اثر گرانش کمتر در انسان سرعت راه رفتن. به دلیل ماهیت ما آناتومی و راه رفتن به نظر می رسد که در مریخ ما ممکن است وزن کمتر اما ما تنها قادر به به راحتی پیاده روی در حدود نیمی از ما سرعت عادی. مریخ المپیک ممکن است بسیار هیجان انگیز است.

اما مریخ بزرگ منابع طبیعی برای زندگی کردن زمین مناسب است ؟

آن می کند. مریخ دارای مقدار زیادی از آب در مجموع (در سطحی یخ و باند معمولی سنگپوش) و آن را در یک سطح ترکیب مواد معدنی است که بسیار آشنا و در بسیاری از راه. آن را دریافت یک مقدار مناسب و معقول از انرژی خورشیدی تابش الکترومغناطیسی—حدود 60 درصد از قدرت در هر متر مربع در مریخ در مقایسه با سایت های مشابه بر روی زمین است. و به سمت مناطق قطبی گسترده سپرده های یخ زده از دی اکسید کربن. مشکل این است که گرفتن دست خود را بر روی هر یک از این در وهله اول.

نگاهی به سنگپوش (خاک). داده ها از مریخ نورد کنجکاوی نشان می دهد که با توده 1-3 ٪ از سنگپوش آب است. بنابراین در اصل, پخت و پز تا سنگپوش به انتشار آن در آب و سپس تغلیظ آن می تواند عملی عرضه است. وجود هشدارهای هر چند.

برای یک چیز, اگر شما می خواهید به استفاده از این آب برای رشد مواد غذایی خود را au naturel (مانند سیب زمینی به عنوان مثال) مریخ خاک داره. این به دلیل آن است که در واقع سمی به دلیل حاوی کلر و ترکیبات به نام پرکلرات ها. زمین-بر اساس آزمایش بر روی گیاهان در معرض سطح پرکلرات ها در مریخ نشان می دهد که اکثر گونه ها رنج می برند. کسانی که مقاوم در نهایت با بالا پرکلرات غلظت در ساختار خود. شما نمی خواهید به غذا خوردن است.

وجود دارد زمینی میکروب است که در واقع مصرف پرکلرات ها (پس از آنها انرژی-غنی از اکسیدان ها) و در حال حاضر استفاده می شود برای کمک به تمیز کردن آب آلوده بر روی زمین است. بنابراین کشاورزی در مریخ را به شامل تعداد زیادی از مراقب کار های مقدماتی برای خلاص شدن از شر سموم در آب و خاک و برای اطمینان از تامین مواد مغذی مناسب (حتی در هیدروپونیک در حال رشد). بزرگتر از مقیاس تولید مواد غذایی بزرگتر به چالش بکشد.

و مالش وجود دارد برای بسیاری از مریخ را فراوان منابع است. آنها در حال رفتن به نیاز گسترده و دقیق پالایش و تصفیه به استثنای نیروی بی رحم و برنامه های کاربردی (مانند الکترولیز آب به اکسیژن و هیدروژن). در همه موارد که نیاز به توجهی انرژی در بودجه. و قبل از اینکه شما را فراموش کرده ام: داشتن اکسیژن به اندازه کافی برای نگه داشتن انسان ها, شاد, شما همچنین باید به مالش دادن دی اکسید کربن از هوا است که ما در بازدم و یا ما می میرند—شامل بیشتر استفاده از انرژی و مواد و احتمالا یک نقش حیاتی برای گیاه زندگی در مریخ.

ما فقط تا پایان terraforming مریخ که می تواند راه حل واقعی?

آن می تواند اگر ما واقعا می دانستند که چگونه برای به انجام رساندن چنین چیزی فراتر از برگشت-از-پاکت میدهد. من در مورد نوشته ام که قبل از اینکه در این صفحات. این امر نیاز به مهندسی در مقیاس بیش از چیزی است که ما قبل از اقدام. این امر حتی فراتر از مقیاس ناخواسته ما بر غلظت دی اکسید کربن از جو زمین بیش از گذشته از چند قرن.

ما می تواند گرمای تا مریخ مناطق قطبی (شاید با استفاده از مداری آینه) انتشار دی اکسید کربن منجمد به ضخیم شدن جو است. ما می تواند در ستاره های دنباله دار و آمونیاک برای افزایش اثر گلخانه ای و ساخت نیتروژن غنی شیمیایی بافر در جو است. ما می توانید سعی کنید به مهندس میکروب قادر به تبدیل خاک شیمی و اضافه کردن مولکول های جو است.

اما ما ممکن است قادر به پیش بینی همه از نتایج. اگر هر یک از این مهندسی واقعا کار کرده و ما می خواهم که یک سیاره جدید با مناطق آب و هوایی و گردش جوی (طوفان, گردباد, آسمانی پس از میلیاردها سال از خشکسالی) که با ماهیت این چیزها غیر قابل پیش بینی و روی حیله و تزویر. اگر terraforming به سادگی باعث می شود مریخ به یک گرداب زده جهنم ؟

چه بعدی ؟

این لیست می تواند بر روی بروید. نکته این است که برای رد کردن هر یک از ایده های ما در مورد قرار دادن مردم در مریخ و یا حتی ایجاد این نوع وجودی پرچین-صندوق که عامیانه مانند Elon Musk در حال صحبت کردن در مورد و یا قبل از موعد مقرر اخراج نوع توسعه (و نه نادرست و غلط) از نظر ما چه گونه باید خود را در آینده است. همه در حال بحث در مورد ارزش و شاید انجام کاری در مورد. اما آیا بچه خود را به فکر کردن که ما هم می دانیم که چگونه به واقعا انجام هر یک از این و یا که آن را نمی خواهد به کشتن تعداد زیادی از مردم در این فرآیند است. بدانند جزئیات کلیدی است. بهترین نوع سفر است که اغلب یکی است که به خوبی آماده شده است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im