بازمانده انزوا: یک درس از 5 فضانوردان

خود قرنطینه می توانید قشنگ تنهایی — به خصوص اگر شما استفاده می شود به صرف مقدار زیادی از زمان در اطراف افراد دیگر به صورت روزانه.

اما وجود دارد یک گروه که جوانب مثبت واقعی هستند وقتی که می آید به انزوا: فضانوردان در مدار زمین با هیچ چیز اما فضای خالی در اطراف آنها Space.com گزارش — در برخی موارد برای یک سال تمام در یک زمان.

بنابراین در حال حاضر از آن زمان به گوش دادن به کارشناسان. اگر آنها می تواند زنده ماندن ماه اگر نه سال ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) شما می توانید زنده ماندن یک زن و شوهر از هفته قفل در آپارتمان خود را.

پگی Whitson

“این در واقع بسیار شدنی اما بسیار مهم است که قادر به تعامل خوبی با مردم شما در حال اقامت با زندگی با” retired astronaut پگی Whitson گفت: در مورد جدا شده و در فضا طی یک شنبه در مصاحبه با CBS This Morning.

Whitson شکست رکورد در سال 2017 برای هزینه ترین تجمعی روز در سال 2017 با مجموع 665 روز ایستگاه فضایی بین المللی.

“بسیاری از مردم در حال تلاش برای از خانه کار می کنند و تلاش می شود به پدر و مادر از خانه و خانواده در خانه و پس از آن می شود بسیار چالش برانگیز” Whitson اضافه شده است. “اما این درست مثل آنچه که ما در هیئت مدیره ایستگاه فضایی بین المللی.”

Whitson همچنین صحبت در مورد آنچه که ناسا فضانوردان از طریق رفتن به آماده شدن برای این انزوا.

“ما در واقع ما آموزش فضانوردان برای بهبود مهارت های کسانی که چون ما می خواهیم همه بازی ها به خوبی با دیگران در هیئت مدیره ایستگاه فضایی” Whitson گفت: CBS. “شما نمی توانید به انتخاب خدمه خود را, شما فقط رفتن به بالا وجود دارد و شما را به بهترین از هر وضعیت.”

بنابراین چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما نمی توانید فقط قدم از درب ؟

“من می خواهم به انجام این کار اضافی است که من شده فکر کردن در مورد انجام” ویلسون گفت:. “چیزهایی که شما می توانید انجام دهید اگر شما تا به حال بیشتر زمان ؟ آن را به عنوان خوانده شده ؟ آن است که شاید نوشتن شعر یا فراموش هنر ؟ آنچه در آن است که شده است این چیزی است که در پشت سر خود را؟”

Anne McClain

در اخیر توییتر موضوع فعلی ناسا فضانورد Anne McClain مشترک این نوع از مهارت های هر ناسا فضانورد است به یاد بگیرند که به نام “اعزامی رفتار” یا EB ،

“خوب, EB” همه چیز در مورد “صحبت بنابراین شما به وضوح درک” و به طور فعال گوش دادن با توجه به McClain.

شما همچنین باید یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به یک رهبر با افزایش “این گروه توانایی اجرای هدف خود را از طریق تاثیر مثبت.”

فضانوردان همچنین باید یاد بگیرند که چگونه به مراقبت از خود “از جمله بهداشت و مدیریت زمان شخصی و مسائل خواب و حفظ خلق و خوی است.”

“برای تمرین خوب زندگی گروهی EB همکاری به جای رقابت” McClain نوشت. “به طور فعال پرورش گروه فرهنگ. احترام و نقش و مسئولیت و حجم کار. پاسخگویی را; ستایش را آزادانه.”

Scott Kelly

در نظر قطعه برای نیویورک تایمز, کهنه سرباز, NASA astronaut Scott Kelly همچنین به برخی از حکیم مشاوره برای کسانی که رفتن هم بزنید دیوانه در خانه در طول شیوع کروناویروس.

مرحله 1: به دنبال یک روال. “شما را پیدا خواهد کرد حفظ یک برنامه کمک خواهد کرد که شما و خانواده تان تنظیم های مختلف کار و زندگی و محیط زیست” کلی نوشت.

مرحله 2: کم کردن سرعت. “زندگی در فضا, من عمدا ء خودم چون من می دانستم که من در آن برای مسافت های طولانی — درست مثل همه ما امروز” کلی اضافه شده است. “نگاهی به زمان برای فعالیت های سرگرم کننده: من در ملاقات با خدمه آمپول برای فیلم شب کامل با تنقلات و شراب خواری-تماشای همه از “بازی تاج و تخت” — دو بار.”

خواندن و نواختن سازهای نگه داشتن یک مجله و — البته — شستن دست های خود را تمام راه های زیادی برای حفظ عاقل و سالم در حالی که cooped در خانه با توجه به کلی.

کریس هدفیلد

بازنشسته کانادایی فضانورد کریس هدفیلد نیز تا به حال برخی از مشاوره را در یک ویدیو آپلود به یوتیوب کانال بیش از آخر هفته.

توصیه او این است که رویکرد این وضعیت از یک تحلیلی محل. اولین شکل از خطرات واقعی که شما و عزیزان شما روبرو هستند در حال حاضر. و سپس پیدا کردن یک هدف و خودتان تعیین اهداف.

“هنگامی که شما را در درک ریسک و ماموریت خود را حس خود را از هدف و تعهدات خود را پس از آن اقدام کنند. شروع به انجام همه چیز” کریس هدفیلد گفت.

“شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای خود جدا” هدفیلد استدلال کرد. “بسیاری از مردم به اینترنت دسترسی دارند که شما باید کل کار نوشته شده و بدن از دانش درست در نوک انگشتان خود را.”

“پس از خودتان مراقبت, مراقبت از خود, خانواده, مراقبت از خود, دوستان, مراقبت از سفینه فضایی خود را,” او به این نتیجه رسیدند.

Buzz Aldrin

آلدرین دومین انسان بر روی ماه را نیز تا به حال برخی از انتخاب کلمات برای Ars Technica‘s ارشد فضای خبرنگار اریک برگر هفته گذشته است.

وقتی پرسید که چه او انجام شده بود به امن نگه دارید در طول شیوع — او تبدیل 90 در ژانویه — Aldrin پاسخ داد: “دروغ گفتن در من و قفل کردن درب.”

ادامه مطلب: فضانوردان می دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به انزوا: در اینجا نکاتی از اسکات کلی پگی Whitson و بیشتر. [Space.com]

بیشتر فضانوردان: مرد دوم به راه رفتن بر روی ماه است برخی از قرنطینه مشاوره

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im