نظرسنجی: صاحبان کسب و کار کوچک دیدن بسیار تیره و تار آینده

صاحبان کسب و کار کوچک تبدیل شده اند به طور فزاینده ای بدبینانه در مورد شرکت خود را چشم انداز فدرال با وجود تلاش های امدادی با توجه به یک نظرسنجی جدید.

همه گیر مربوط به اختلال در حال حاضر صاحبان سراسر ایالات متحده در حال مبارزه است و آنها در حال حاضر گذاشته شدن تعداد زیادی از کارکنان توسط کنگره تصویب اولیه آن بسته امداد با توجه به نتایج اولیه از بررسی در سراسر کشور بیش از 8000 کوچک-صاحبان کسب و کار.

بررسی انجام شده بین ماه های مارس 28 و 20 آوریل ارائه می دهد بینش چگونه کسب و کارهای کوچک باید در پاسخ به بی ثباتی اقتصادی در میان COVD-19 بحران است.

آن را نیز فراهم می کند شواهدی وجود دارد که صاحبان کوچکترین کسب و کار—کسانی که با کمتر از 10 نفر از کارکنان—اغلب بی اطلاع است که دولت فدرال و برنامه های کمک وجود دارد. حتی صاحبان آشنا با برنامه های دولت باید تصورات غلط است که ممکن است دلسرد آنها را از شرکت.

“این COVID-19 بحران ارائه شديد چالش برای همه کسب و کارهای کوچک است که برای اکثر شرکت ها در ایالات متحده می گوید:” جان اریک Humphries, استادیار اقتصاد در دانشگاه ییل و محقق اصلی این پروژه است.

“اطلاعات و بینش ما جمع آوری کرده ایم می تواند کمک به سیاستگذاران در طراحی و اجرای اقدامات موثر برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در این کار بسیار زمان به چالش کشیدن.”

چالش های کسب و کار کوچک

این بررسی که پژوهشگران خواهد شد اغلب به روز رسانی و ارتباط کار مقاله بخشی از یک روایت مشترک پروژه طراحی شده است برای درک چالش های کسب و کارهای کوچک صورت در میان همه گیر و برای کمک به غلبه بر آنها و در نتیجه بحران اقتصادی.

“این مطالعه به ارمغان می آورد متمایز چشم انداز جدید ارائه جزئیات و درک درستی از چگونه کسب و کارهای کوچک در حال تطبیق و در چشم انداز خود را برای آینده می گوید:” دیوید ویلکینسون این توبین مرکز مدیر اجرایی. “این توبین مرکز به دنبال کاهش زمان بین تحقیقات و تاثیر. این بورس تحصیلی را فراهم می کند اطلاعات دولت بر تمایلات کسب و کار کوچک بسیار سریع تر از سنتی جایگزین—اطلاعات ارزشمند به, با توجه به سرعت در حال تغییر چشم انداز.”

در مارس 27, کنگره تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند که شامل $349 میلیارد دلار برای تامین مالی چک Protection Program (PPP) است که گسترش بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک. با وجود این فدرال امداد تلاش کسب و کارهای کوچک همچنان به اخراج کارکنان این نظرسنجی نشان می دهد و صاحبان بندر به طور فزاینده ای منفی انداز آینده.

بیش از 60 ٪ از پاسخ دهندگان گزارش تخمگذار کردن حداقل یک کارمند با توجه به همه گیر و 31 درصد اعلام کردند که انتظار می رود به اخراج ظرف مدت 60 روز آینده. یک چهارم از پاسخ دهندگان انتظار نداریم که برای همیشه بهبود می یابند و 31 درصد گزارش شده و اعتقاد داشتند که آنها باید 50 درصد شانس رفتن و یا از کسب و کار در شش ماه آینده.

صاحبان کسب و کار اعتماد به نفس در آینده رو به وخامت گذاشته و پیوسته در طول این دوره از نظرسنجی. در هفته اول 37 درصد گزارش شده است که آنها انتظار نداشتند شرکت های خود را به بهبود می یابند در عرض دو سال. این تعداد افزایش یافت و به 46 درصد در هفته پایانی این مرحله اولیه بررسی.

انتشار برنامه های امداد رسانی

محققان دریافتند که کسب و کار با کمتر از 10 کارمند تمام وقت تا به حال کمتر آگاهی از کمک های دولت و برنامه های از شرکت های بزرگتر و تا به حال کمترین رشد آگاهی پس از تصویب مراقبت عمل می کنند زمانی که نسبت به کسب و کار با 10 تا 50 نفر از کارگران.

تنها در حدود نیمی از کسب و کار با کمتر از پنج کارکنان گزارش دانستن در مورد برنامه های دولت است که می تواند کمک به آنها را قبل از دور اول PPP برنامه بسته شده است. که سهم باقی مانده کمتر از 70 ٪ از طریق آوریل 16, زمانی که برنامه اولیه بودجه خسته بود.

“یافته های ما حمایت از این ایده که وجود دارد دسترسی نابرابر به فدرال کمک های اولیه با شرکت های بزرگتر بودن بهتر آگاه و مجهز به درخواست برای تسکین” Humphries می گوید. “سیاستگذاران باید در نظر بگیرید راه های بهتر و انتشار برنامه های امداد رسانی و حذف موانع برای دسترسی به طوری که این کشور کوچکترین کسب و کار می تواند به دست آوردن کمک کند.”

این نظرسنجی همچنین جمع آوری دیدگاه از صاحبان کسب و کار از جمله بینش خود را در چالش های خاص آنها و چه نوع از سیاست بیشتر به نفع آنها است.

“تسلیم اجاره و رهن” گفت: یک صاحب کسب و کار کوچک در میشیگان. “از کارت های اعتباری به چشم پوشیدن از نرخ بهره است. ارائه کمک های مالی بیشتر به کسب و کار کوچک. وام باید برای شرکت های بزرگ که به احتمال زیاد قادر به پرداخت. کسب و کارهای کوچک نیاز به کمک پول است.”

دانشگاه ییل را توبین مرکز سیاست های اقتصادی است که بودجه پژوهش. اضافی نویسندگان از دانشگاه پرینستون دانشگاه آکسفورد و دانشگاه ییل.

منبع: دانشگاه ییل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>