نظرسنجی: پدر و مادر مطمئن نیستید در مورد مدرسه در پاییز

دو سوم از والدین در پاسخ به یک نظرسنجی جدید می گویند که آنها به احتمال زیاد خواهد شد ارسال به تمام فرزندان خود را به مدرسه در این پاییز.

به عنوان نمایندگان و مربیان reimagine K-12 مدل برای سقوط نظرسنجی جدید ارزیابی والدین برنامه ای برای فرد در مدرسه و پشتیبانی از 15 بالقوه اقدامات برای کاهش خطر COVID-19 در مدارس در ایالت ایلینوی میشیگان و اوهایو.

اکثر پدر و مادر در این نظرسنجی گفتند که حمایت از اقدامات ایمنی از جمله کاهش تعداد فرزندان در اتوبوس, روزانه, متوسط صفحه نمایش برای دانش آموزان متناوب بین فرد و کلاس های آنلاین تست منظم از کارکنان مدرسه و نیاز به کارکنان مدرسه و کودکان بزرگتر به پوشیدن ماسک.

این گزارش که Susan B. مایستر بهداشت کودک و ارزیابی (مرکز تحقیقات CHEAR) در دانشگاه میشیگان منتشر شده شامل 1,193 پدر و مادر از کودکان در سن مدرسه در سه متحده که بررسی شد از ماه ژوئن 12-22.

“ما هیچ خانواده به بچهداری و لازم نیست که منابع مالی برای استخدام یک پرستار بچه اگر بچه ها در خانه بمانند. اگر یکی از ما را به ماندن در خانه به تماشای آنها ما را به احتمال زیاد از دست دادن خانه ما.”

“خانواده ها رو به یک چالش تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه برای کلاس های حضوری در وسط COVID-19 همه گیر می گوید:” منجر نویسنده Kao-پینگ Chua یک متخصص و محقق در میشیگان پزشکی CS مات کودکان بیمارستان سکس با مامان غافلگیرانه و موسسه بهداشت و درمان سیاست و نوآوری که بودجه این گزارش.

“از یک طرف فرستادن کودکان به مدرسه می تواند افزایش خطر ابتلا به COVID-19 در میان کودکان و اعضای خانواده. از سوی دیگر کودکانی که نمی بازگشت به فرد در مدرسه ممکن است تجربه اختلال در آموزش و پرورش است. برخی از خانواده ها به سادگی نمی باید یک انتخاب از آنجا که آنها نیاز به رفتن به محل کار.”

پدر و مادر قصد دارد در فرستادن فرزندان خود به مدرسه مشابه بود بین هر دولت اما متنوع توسط عوامل دموگرافيک است. پاسخ دهندگان که ایالات متحده و یا آسیایی شد کمتر احتمال دارد که به گزارش آنها ارسال خواهد شد همه از فرزندان خود را به مدرسه در مقایسه با پاسخ دهندگان که سفید غیر اسپانیایی.

پدر و مادر از خانواده های کم درآمد حداقل احتمال دارد که به گزارش آنها ارسال خواهد شد همه از فرزندان خود را به مدرسه با 40% گزارش که آنها مطمئن نیستید از برنامه های خود را و یا در حال برنامه ریزی در ارسال حداقل یکی از فرزندان خود را.

“اختلاف با درآمد خانوار را افزایش می دهد امکان بالقوه آموزشی اختلال در میان کمتر مزایای دانش آموزان” Chua می گوید.

“تلاش باید به خصوص می تواند ساخته شده به درک و پرداختن به موانع و مشکلات حضور در مدرسه برای این دانش آموزان و برای اطمینان از کیفیت آموزش و پرورش برای دانش آموزانی که به مدرسه برود و در فرد است.”

COVID-19 ایمنی برای پاییز امسال

این بررسی نشان داد پشتیبانی قوی برای تعدادی از اقدامات به منظور کاهش COVID-19 قرار گرفتن در معرض خطر در مدرسه. سه چهارم از پدر و مادر پشتیبانی روزانه متوسط صفحه نمایش از دانش آموزان و نیاز به آزمایش از کودکان اگر یک همکلاسی تست مثبت برای COVID-19.

بیش از 60 درصد از والدین پشتیبانی می کند کاهش تعداد فرزندان در اتوبوس متناوب گروه از کودکان بین فرد و مجازی کلاس های سرسام آور هنگام ورود و وانت بار و تصادفی هفتگی COVID-19 تست برای کارکنان. نیمی پشتیبانی تصادفی هفتگی COVID-19 تست از کودکان و نیاز کودکان به خوردن وعده های غذایی در کلاس های درس به جای سالن های غذاخوری.

اکثر والدین پشتیبانی می کند نیاز به ماسک صورت برای کارکنان مدرسه و دانش آموزان متوسط و بالا اما کمتر به احتمال زیاد به حمایت نیاز به ماسک صورت برای کودکان به خصوص کودکستان تا کلاس دوم.

پشتیبانی کم بود برای بسته شدن زمین بازی سازه و توقف تمام فوق برنامه.

به طور کلی میانگین والدین پشتیبانی می کند و یا به شدت حمایت هشت از 15 اقدامات مورد بررسی در این نظرسنجی. در حالی که این عدد پایین تر در برخی از گروه های جمعیتی سه چهارم از پدر و مادر پشتیبانی از چهار یا بیشتر اقدامات است.

“تنظیمات مربوط به تعداد و نوع اقدامات متفاوت در میان پدر و مادر” Chua می گوید. “اما آنها به طور گسترده موافقت با این تصور که مدارس باید مراحل را به نگه داشتن کودکان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

انتخاب های دشوار

از پدر و مادر در این نظر سنجی 12% نشان داد آنها به احتمال زیاد خواهد شد ارسال حداقل یکی از فرزندان خود را به مدرسه در پاییز با نگرانی های بهداشتی بودن بزرگترین عامل. پاسخ دهندگان کمتر به احتمال زیاد به می گویند فرزندان خود را به حضور فرد در مدرسه اگر آنها بر این باورند کسی که در خانه خود یک بیماری است که باعث افزایش خطر شدید COVID-19 بیماری است.

اما بسیاری احساس می کنید که فرد در مدرسه تجربه بهتر است برای بچه های خود را.

“من احساس می کنم مانند (فرزند من) می شود و بهتر است آموزش و پرورش در فرد است. من می خواهم او قادر به رفتن به مدرسه که در آن او می تواند به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با معلمان” یکی میشیگان پدر و مادر گفت.

از پدر و مادر 21 درصد گفت: آنها مطمئن نبودند هنوز در مورد حضور در مدرسه برنامه. بسیاری از آنها در حال انتظار برای دیدن چگونه COVID-19 همه گیر تکامل می یابد در حالی که دیگران در حال انتظار برای شنیدن بیشتر در مورد مدارس’ برنامه.

“اگر مدارس در اینجا تصمیم به باز پس از آن که معنی خواهد بود که ما در روند مطلوب جهت تا آنجا که ویروس نگران است. من اعتماد محلی مدارس را بهترین تصمیم خود را بر اساس کارکنان/تمیز کردن/آگاهی از وضعیت” یک پدر و مادر از ایالت ایلینوی نوشت.

بسیاری از پاسخ دهندگان نیز نشان داد که آنها تا به حال انتخاب کمی برای فرستادن کودکان به مدرسه با توجه به شغل و محدودیت های مالی است.

“ما هیچ خانواده به بچهداری و لازم نیست که منابع مالی برای استخدام یک پرستار بچه اگر بچه ها در خانه بمانند. اگر یکی از ما را به ماندن در خانه به تماشای آنها ما را به احتمال زیاد از دست دادن خانه ما” یکی اوهایو جواب گفت.

بسیاری از خانواده ها نشان داد که افزایش در COVID-19 موارد باعث می شود آنها را به تجدید نظر در برنامه ریزی برای فرستادن کودکان به مدرسه است. دیگران احتمال تجدید نظر بر اساس ایمنی استراتژی های اجرا شده در مدارس و یا نوع تجربه های آموزشی فرزندان خود را ممکن است داشته باشد.

فرمانداران سراسر کشور در حال کار با مربیان به منظور توسعه برنامه با خیال راحت باز مدرسه. به عنوان این برنامه ها اعلام کرد, Chua معتقد است این مهم خواهد بود برای ادامه به بررسی والدین در مورد برنامه های خود و پشتیبانی از COVID-19 کاهش خطر اقدامات است.

“در نظر سنجی ما, پدر و مادر بیان شده بسیاری از عدم قطعیت در مورد برنامه های خود را برای حضور در مدرسه” او می گوید.

“بسیاری از آنها در حال انتظار برای دیدن چگونه مدارس آدرس ایمنی و چگونه این بیماری همه گیر تکامل می یابد. آن را بسیار به احتمال زیاد است که پدر و مادر انداز و برنامه تغییر خواهد کرد به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود.”

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de