مطالعه می یابد هر دو حزب توافق بر آزادی های مدنی COVID-19

دموکرات ها و جمهوری خواهان هستند به همان اندازه به بسیاری از اقدامات دولت است که می تواند سرعت گسترش coronavirus اما همچنین ممکن است تضعیف آزادی های مدنی, با توجه به یک نظرسنجی ملی.

انجام شده در اواسط ماه مارس به عنوان دولت بودند ramping تا تلاش ها برای مقابله با این بیماری همه گیر این نظرسنجی نشان می دهد “قابل توجه” سطح تحمل برای اعمال محدودیت بر آزادی می گوید coauthor آدم چیلتون یک استاد در دانشگاه شیکاگو مدرسه قانون کار که شامل تجربی تحقیق در حقوق اساسی.

محققان با بررسی یک نمونه در سراسر کشور نماینده 3,000 ساکنان ایالات متحده—درخواست از آنها در مورد سیاست های پیشنهادی است که دولت می تواند تصویب برای کمک به کنترل گسترش ویروس.

کسانی که طرح شامل سفر, محدودیت, ممنوعیت گسترش اطلاعات غلط به quarantining از افراد بیمار در دولت امکانات conscripting از مراقبت های بهداشتی کارگران و مجبور تولید و تصرف برخی از موارد مانند هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی.

یافته ها نشان می دهد فوق العاده طبیعت مبارزه با COVID-19 و افزایش آنها سوال مهم در مورد چه می آید بعدی: تا چه حد ما مایل به رفتن به ماندن امن است ؟ چگونه ما جلوگیری از سوء استفاده یک بار تهدید فوری است فروکش?

در اینجا چیلتون آدرس این سوالات و توضیح می دهد که آنچه که ما می توانند یاد بگیرند که از تاریخ و آنچه که ما باید به فکر رفتن به جلو:

منبع: دانشگاه شیکاگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im