نظرسنجی: ‘سرد’ عامل نه طعم درایوهای به vape

جنبه های اجتماعی از vaping درایو جوان مردم را به استفاده از Juul و دیگر e-سیگار محصولات با توجه به نزدیک به دو سوم از نوجوانان و بزرگسالان جوان در یک مطالعه جدید.

کمتر از 5 درصد گفت: در دسترس بودن طعم درایوهای خود را با استفاده از e-سیگار و تنها 10 درصد گفته اند که اعتیاد می کند.

یافته های منتشر شده در پژوهش نامه در JAMA Pediatricsآمده از یک متن-پیام-بر اساس نظرسنجی از نوجوانان و بزرگسالان جوان بین سنین 14 و 24 از دانشگاه میشیگان MyVoice مطالعه است.

محققان با انجام بررسی های قبل از 2019 بیماری همه گیر از vaping مربوط به ریه آسیب و قبل از پیشنهادات که COVID-19 برخواهد داشت ممکن است در معرض خطر بیشتری برای افرادی که دود و یا vape. آن را نیز انجام شده قبل از فدرال ممنوعیت در خرید و فروش همه vaping محصولات به افراد زیر سن 21 و فروش میوه با طعم vaping غلاف, اما نه vaping مایعات.

اما آن را هنوز هم میریزد نور بر روی چه نوع از پیام ها و مداخلات ممکن است کمک به کاهش e-سیگار استفاده در در جوانان می گوید: ارشد نویسنده تامی چانگ دستیار پروفسور پزشکی خانواده در میشیگان پزشکی دانشگاه میشیگان علمی پزشکی مرکز.

“این فقط در مورد طعم آن را در مورد درک انگیزه برای استفاده از این محصولات و نگرش خود را نسبت به خطر است. آنها زرنگ و دانا تر از ما فکر می کنند و آنها با استفاده از آن به دلیل آن را در مورد دانلود و مورد آزمایش که اتفاق می افتد به طور طبیعی در دوران نوجوانی است.

“کاهش, نوجوانان و بزرگسالان جوان استفاده از این محصولات به ویژه در سیاست های کنونی نیاز به یک رویکرد مبتنی بر شواهد.”

‘تجربیات’ از جوانان و vaping

این بررسی با استفاده از “juuling” را به عنوان اصطلاح برای فعالیت با استفاده از Juul و دیگر e-سیگار. این خواسته یک نمونه در سراسر کشور نماینده گی نوجوانان و بزرگسالان جوان چهار سوال و به آنها اجازه داد برای پاسخ به این حال آنها را دوست داشت. در همه 1,129 نفر جوان جواب داد:—92 درصد از کسانی که به طور داوطلبانه برای دریافت, گاه به گاه, متن نظرسنجی از MyVoice مطالعه است.

در مجموع 79 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که فکر می کنم juuling خطرناک است و یکی دیگر از 7 درصد گفت: در آن ممکن است. نزدیک به 72 درصد بر این باورند که می تواند منجر به استفاده از مواد دیگر از جمله سیگار و دیگر مواد مخدر و یک در چهار نفر از بقیه از پاسخ دهندگان گفته است که افرادی که juul در حال حاضر استفاده از مواد دیگر.

“برای سیاستگذاران و مقامات بهداشت عمومی که… فکر می کنم که ممنوعیت طعم خواهد بود جواب این داده ها نشان می دهد که کشتی میره کرده است.”

“این یافته ها بسیار مهم هستند چرا که آن را توصیف تجارب جوانان مربوط به Juul که گم شده است. این نوع از اطلاعات ما نیاز به ایجاد سیاست ها و برنامه هایی که کار می کنند. جوانان هستند و توجه ما را به انجام این کار می گوید:” منجر نویسنده گرجستان چوب در مقطع کارشناسی دانشجو در دانشگاه میشیگان است.

“برای سیاستگذاران و مقامات بهداشت عمومی که می خواهید به تمرکز بر پیشگیری و توقف پیام در خطرات بهداشتی یا کسانی که فکر می کنم که ممنوعیت طعم خواهد بود جواب این داده ها نشان می دهد که کشتی میره,” چانگ می گوید. “ما نیاز به استفاده از آنچه که ما در حال حاضر می دانم در مورد چه چیزی باعث رفتار جوان و قرار دادن دندان در پشت اجرای ممنوعیت فروش به عنوان ما باید با الکل است.”

تحقیقات دیگر نشان داده است که vaping مشخصی در میان افراد جوان در چند سال گذشته فقط به عنوان سیگار کشیدن سیگار رفته بود پایین برای ضبط سطوح پایین چانگ می گوید.

“این پیام در مورد خطرات ناشی از سیگار کشیدن توتون و تنباکو بود که فقط از طریق گرفتن و سپس vaping آمد و ما ممکن است در حال حاضر نسل جدیدی معتاد به نیکوتین,” او می گوید.

مجازات فروشندگان ؟

مطالعه شکست پاسخ دهندگان با سن ، در حالی که از 14 تا 17 ساله بودند و تا حدودی به احتمال زیاد به شنیده Juul, 84 درصد از 18-24 ساله از آن شنیده بود. جوان پاسخ دهندگان نیز تا حدودی بیشتر احتمال دارد به می گویند که عوامل اجتماعی بودند دلیل اصلی این است که مردم خود را در سن استفاده از سیگار e-اما 58 درصد از پاسخ دهندگان نیز گفت: این.

این دو گروه سنی تا به حال در مورد همان برداشت از خطر از vaping از جمله نیکوتین مصرف, سلامت جسمی, اثرات و اعتیاد. همان درست است برای نظرات خود را در مورد اینکه آیا vaping منجر به استفاده از مواد دیگر.

تحقیقات بیشتری باید انجام شود در مورد چگونگی کمک به افراد جوان کاهش و یا متوقف کردن با استفاده از e-سیگار چانگ می گوید: به خصوص با توجه به این واقعیت است که جایگزینی نیکوتین محصولات مانند لثه ها و تکه های تایید شده نیستند برای افراد زیر 18 سال. در این میان افراد جوان می تواند بحث را به ارائه دهندگان خدمات سلامت در مورد این که آیا آن دسته از محصولات هستند که برای آنها مناسب است.

تحقیقات بیشتری مورد نیاز است در اثر ممنوعیت در خرید و فروش vaping محصولات به افراد زیر 21 و فروش با طعم غلاف چانگ می گوید —و همچنین در اثر COVID-19 همه گیر در دسترسی به vape مغازه ها که فروش عمده مایعات استفاده می شود در غیر غلاف دستگاه. بنابراین تحقیقات بیشتری در افراد جوان الگوهای سیگار پس از استفاده از این تغییرات در او می افزاید.

در ضمن اجرای آن دسته از قوانین جدید تبدیل خواهد شد و مهم تر او می گوید:.

“به عنوان یک جامعه ما نیاز به انجام این پایه از برش پشت در عرضه بالقوه از نیکوتین در همه اشکال آن به افراد جوان در حالی که اجازه می دهد بزرگسالانی که با استفاده از vaping به عنوان وسیله ای برای کاهش استفاده از سیگار به ادامه دسترسی,” او می گوید.

“ما نیاز به تمرکز بر روی اینرو کسانی که به فروش این محصولات به افراد زیر 21 در هر محیط و هر فرم به طوری که ما می توانیم به مواد مخدر اعتیاد آور را از دست جوانان و نوجوانان که به طور طبیعی به دنبال آزمایش به عنوان بخشی از توسعه خود را.”

در همان زمان, vaping مربوط به پیام رسانی به افراد جوان به عنوان اوایل به عنوان مدرسه باید تمرکز بر عوامل اجتماعی چانگ می گوید. این می تواند شامل هویت مثبت توسعه است که با تمرکز بر نقاط قوت فرد به جای نیاز به سرد و یا متعلق به یک گروه اجتماعی است که بر vaping.

“ما نیاز به شروع به مکالمات ما با جوانان از این دیدگاه—و شروع به [آنها] در اوایل,” او می گوید.

میشیگان موسسه درمانی و تحقیقات دانشگاه میشیگان بودجه کار می کنند.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>