نظرسنجی: 75 درصد از نوجوانان و احساسات در مورد دبیرستان منفی هستند

درخواست یک دانش آموز دبیرستانی چگونه او به طور معمول احساس می کند و شما به احتمال زیاد یکی از سه پاسخ ها: خسته, خسته و یا تاکید کرد.

برای یک مطالعه جدید محققان بررسی 21,678 ما دانش آموزان دبیرستان و دریافتند که نزدیک به 75 درصد از دانشجويان در گزارش خود از احساسات مربوط به مدرسه منفی بودند.

این مطالعه شامل یک دوم “تجربه نمونه” مطالعه که در آن 472 دانش آموزان دبیرستانی در کانکتیکات گزارش احساسات خود را در متمایز لحظات در طول روز در مدرسه. این لحظه ارزیابی گفت: همان داستان: دانش آموزان دبیرستان گزارش احساسات منفی 60% از زمان.

“آن بالاتر از ما انتظار می رود می گوید:” coauthor Zorana Ivcevic یک دانشمند محقق در دانشگاه ییل مرکز هوش هیجانی و ییل کودک مطالعه مرکز. “ما از صحبت کردن به دانش آموزان است که آنها احساس خسته تاکید کرد و خسته شد شگفت زده چگونه قریب به اتفاق آن بود.”

محققان استخدام دانش آموزان را برای بررسی از طریق ایمیل لیست مدارس شریک و از طریق کانال های رسانه های اجتماعی از سازمان های غیر انتفاعی مانند خوب بیشتر مرکز علوم و متولد این راه پایه و اساس است.

به دانش آموزان نشان دهنده شهری, برون شهری و روستایی و مدارس در تمام 50 ایالت و مدارس عمومی و خصوصی. همه گروه های جمعیتی گزارش بیشتر احساسات منفی در مورد مدرسه اما دختران بودند کمی منفی تر از پسران محققان دریافتند.

“کلی” می گوید coauthor مارک Brackett, موسس و مدیر مرکز ییل برای هوش هیجانی و استاد در کودک مرکز مطالعات “دانش آموزان مدرسه به عنوان یک محل که در آن آنها تجربه احساسات منفی است.”

بی حوصله و خسته دست در دست

اولین نظرسنجی آنلاین از دانش آموزان خواست تا “فکر می کنم در مورد طیف وسیعی از احساسات مثبت و منفی شما را در مدرسه” و ارائه پاسخ در سه باز جعبه متن. این نظرسنجی همچنین از آنها خواست که برای رای دادن به در یک مقیاس از 0 (هرگز) تا 100 (همیشه) چگونه اغلب آنها احساس های مختلف احساسات: مبارک, افتخار, شاد, شاد, شاد, غمگین, mad, بدبخت, ترس, ترس, استرس و بی حوصله است.

در باز پاسخ های دانش آموزان شایع ترین گزارش احساس خستگی (58%). بعد از گزارش احساسات—همه فقط کمتر از 50 درصد بود و تاکید کرد آرام و خوشحال است. اعتبار مقیاس حمایت یافته و با دانش آموزان گزارش احساس استرس (79.83%) و بی حوصله (69.51%) بیشتر است.

زمانی که محققان این احساسات بیشتر با دانه دانه بودن آنها نشان داد چیزی جالب است. بیشتر ذکر شده مثبت توصیف—آرام و شاد—در حال مبهم Ivcevic می گوید.

“آنها در سمت مثبت صفر” Ivcevic می گوید: “اما آنها انرژی یا مشتاق است.” احساس “علاقه مند” یا “کنجکاو” او اشاره می کند که نشان می دهد سطح بالایی از تعامل اخباری از عمیق تر و پایدار یادگیری است.

بسیاری از احساسات منفی ممکن است مناسبات با خستگی برای مثال کمک به خستگی یا استرس او می گوید:. “خستگی است که در بسیاری از جهات شبیه به خسته بودن. این یک احساس خشک و کم انرژی. فیزیکی متحده مانند خسته بودن می تواند در زمان misattributed به عنوان حالات عاطفی مانند خستگی.”

بعد از مدرسه بالا جواب میده ؟

محققان توجه داشته باشید که این راه دانش آموزان در مدرسه معانی مهمی در عملکرد آنها و به طور کلی سلامت و رفاه.

“دانش آموزان به صرف مقدار زیادی از زمان بیداری خود را در مدرسه” Ivcevic می گوید. “بچه ها در مدرسه به یادگیری و احساسات تاثیر قابل توجهی در خود توجه است. اگر شما خسته هستید, آیا شما شنیدن آنچه که می شود گفت در اطراف شما؟”

توجه عمومی تبدیل شده و به تازگی به شروع زود هنگام بار برای مدارس در ایالات متحده و چگونه است که منجر به محرومیت از خواب در میان دانشجویان که همکاران با تعدادی دیگر از خطرات بهداشتی از جمله افزایش وزن و افسردگی و استفاده از مواد مخدر و عملکرد تحصیلی ضعیف.

آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کند که مدارس شروع در 8:30 صبح و یا بعد از آن اما اکثریت قریب به اتفاق پیش از شروع.

“ممکن است که خسته بودن ساخت مدرسه بیشتر مالیات” Ivcevic می گوید: “به طوری که آن را سخت تر برای دانش آموزان برای نشان دادن حس کنجکاوی و علاقه است. آن را مانند در اختیار داشتن یک وزن اضافی برای حمل است.”

متاسفانه تصمیم گیری در مورد مدرسه شروع زمان اغلب ساخته شده است با دانشجويان سلامت و رفاه در ذهن او می گوید.

“شده است وجود دارد یک جنبش در سال های اخیر به حرکت مدرسه شروع زمان بعد. دلایل حرکت آن را به چیزی برای انجام با دانشجويان تندرستی و یا توانایی خود را برای یادگیری است.” به جای او می گوید: نگرانی در مورد برنامه های ورزشی فعالیت های فوق برنامه و حمل و نقل اغلب درایو تصمیم گیری.

این مقاله به نظر می رسد در مجله یادگیری و آموزش.

منبع: بریتا Belli برای دانشگاه ییل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de