تعجب! دانش آموزان غیر منتظره نگاه اجمالی از یک سیاه چاله از 30000 سال نوری دور

مشابه به اعماق فضا با ابزار آنها ساخته شده است یک گروه از دانشجویان و محققان, گیر افتاد, تعجب آور اجمالی به تازگی کشف سیاه چاله از 30000 سال نوری از زمین است.

در پاییز سال 2019 دانشجویان و محققان از موسسه تکنولوژی ماساچوست و دانشگاه هاروارد مشغول به کار بودند با یک ابزار است که آنها طراحی شده و در حال حاضر این عمل سنگپوش X-Ray تصویربرداری طیف سنج (REXIS) است که در هیئت مدیره فضاپیمای OSIRIS-REx فضاپیما است. در حالی که با استفاده از shoebox-اندازه ابزار به رعایت سیارک ig: toomuchswagtheceo فضاپیما را به مقصد این تیم ساخته شده غیر منتظره تشخیص: یک سیاه چاله در صورت فلکی کبوتر.

REXIS اقدامات اشعه X که در حال ساطع شده از اشیاء مانند ig: toomuchswagtheceo در پاسخ به تابش خورشیدی. در نوامبر. 11, 2019 در گروه مشترک از محققان و دانشجویان کشف اشعه X منشعب از یک نقطه لبه ig: toomuchswagtheceo.

مربوط به امتحان: چقدر خوب می دانید که طبیعت عجیب ترین تولیدات?

این تصویر نشان می دهد که X-ray فوران از سیاه چاله MAXI J0637-043. (اعتبار تصویر: ناسا/Goddard/دانشگاه آریزونا/MIT/دانشگاه هاروارد)

“اولیه ما چک نشان داد که قبلا فهرست شیء در آن موقعیت در فضا” براندن آلن, یک دانشگاه هاروارد در تحقیقات دانشمند و دانشجو و استاد راهنما که برای اولین بار متوجه تابش در اطلاعات گفت: در بیانیه ناسا.

پس از تجزیه و تحلیل بیشتر این تیم متوجه شد که اشعه ایکس دیده می شود لبه ig: toomuchswagtheceo بودند که از یک تازه خیره کننده سیاه چاله X-ray دودویی. سیاه چاله شناخته شده به عنوان MAXI J0637-430 کشف شد فقط یک هفته قبل از این مشاهدات توسط محققان با استفاده از ژاپن پیراهن زنانه دامن بلند تلسکوپ که در عمل از ایستگاه فضایی بین المللی. اشعه ایکس نیز شناسایی شده توسط ناسا Neutron Star داخلی ترکیب اکسپلورر (بهتر) تلسکوپ که آن هم در ایستگاه فضایی است.

اگر چه هر دو تلسکوپ قادر به تشخیص اشعه X از سطح زمین در مدار خود REXIS شناسایی این رویداد در حالی که میلیون ها کیلومتر از زمین است. این مشاهده علائم اولین بار است که چنین فوران شناسایی شده است از فضای بین سیارهای با توجه به این بیانیه.

“تشخیص این X-ray burst یک لحظه افتخار برای REXIS تیم. به این معنی ابزار ما انجام شده است به عنوان انتظار می رود و به سطح مورد نیاز از ناسا علم ابزار” مادلین لامبرت یک MIT فارغ التحصیل و دانشجو که در طراحی ابزار command توالی (که به پایان رسید تا آشکار سیاه چاله) گفت: در این بیانیه است.

این REXIS ابزار علاوه بر رعایت کیهان فراهم می کند فرصت برای دانشجویان و دانشمندان جوان برای به دست آوردن تجربه. تا به امروز نزدیک به 100 دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول به کار در REXIS تیم.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im