گشت و گذار یک ابرنواختر

آن را شایع در سواحل هاوایی برای دیدن یک جمعیت از خوانندگان با استفاده از یک موج قدرتمند به سرعت خود را به سرعت بالا است. می تواند تمدن فرازمینی سعی کنید برای انجام کاری مشابه با “گشت و گذار” در فلش از نور از یک ستاره در حال انفجار?

نور بادبان با وزن کمتر از یک و نیم گرم در هر متر مربع می تواند رسیدن به سرعت نور حتی اگر آن را صد بار دورتر از یک ابرنواختر نسبت به زمین از خورشید است. دلیل این است که یک ابرنواختر معمولی دارای درخشندگی معادل یک میلیارد خورشید درخشان برای یک ماه. خود خورشید است که به سختی قادر به شتاب یک بهینه طراحی شده بادبان فقط یک هزارم سرعت نور حتی اگر بادبان شروع می شود سفر خود را به عنوان نزدیک که 10 برابر شعاع خورشیدی—نزدیک ترین رویکرد پارکر خورشیدی کاوشگر. ترمینال سرعت مقیاس به عنوان ریشه مربع از نسبت بین ستاره درخشش بیش اولیه فاصله می تواند رسیدن به یک دهم سرعت نور برای درخشان ترین ستاره.

لیزر قدرتمند می تواند فشار نور بادبان خیلی بهتر از خورشید است. دستیابی به موفقیت Starshot پروژه با هدف رسیدن به چند دهم سرعت نور با فشار دادن یک سبک بادبان برای چند دقیقه با یک پرتو لیزر است که می تواند رسیدن به 10 گیگاوات در هر متر مربع—10 میلیون بار روشن تر از نور خورشید بر روی زمین است. اما برای رسیدن به این هدف نیاز به سرمایه گذاری در زیرساخت های مورد نیاز برای تولید و collimate مانند یک پرتو نور.

معادل تمدن است که اتفاق می افتد به اقامت در نزدیکی یک ستاره عظیم مانند Betelgeuse یا Eta Carinae می تواند پارک های متعدد نور بادبان در اطراف آن منتظر انفجار قدرتمند است که راه اندازی این بادبان به سرعت نور در کمترین هزینه.

البته چالش وجود دارد. برای اولین بار در میان آنها صبر است. ستاره عظیم زندگی برای میلیون ها سال و آن را دشوار است به پیش بینی دقیق زمان انفجار خود را. برای مثال Eta Carinae یک عمر چند میلیون سال اما پیش بینی مرگ خود را به دقت از صرف هزاران سال خواهد بود به عنوان چالش به عنوان پیش بینی است که در آن سال یک فرد ممکن است بمیرد پس از رسیدن به میانگین امید به زندگی.

بادبان می تواند حمل و نقل به مقصد خود را به خوبی در پیش از انفجار با استفاده از ارزان شیمیایی راکت. سفر را از میلیون ها سال در سراسر مولکولی ابر است که به هنگام تولد به این ستاره عظیم. تنها تمدن در مجاورت است که اکنون می توانید با استفاده از مواد شیمیایی نیروی محرکه برای رسیدن به این ستاره قبل از آن منفجر می شود. همان موتور موشک را قادر می سازد بادبان به شناور مناسب در جهت گیری نسبت به ستاره بر اساس جهت مورد نظر برای سفر خود را پس از انفجار.

اما به عنوان یهودی می رود و گفت: “دلایل بسیاری وجود دارد برای نگرانی است.” برای اولین بار در Starshot, بادبان باید بسیار بازتابنده بنابراین به عنوان نه به جذب گرمای بیش از حد و رایت کردن. هنگامی که بادبان قرار داده شده در مدار اطراف ستاره عظیم آنها را تحت فشار قرار دادند دور روشن از نور ستاره یا جرم از دست دادن قبل از انفجار. برای جلوگیری از این خطر می تواند استقرار بادبان در یک خورده پیکربندی و تجهیز آنها را با یک سوئیچ که باز آنها را مانند چتر به عنوان به زودی به عنوان فلش انفجار شروع به افزایش است.

سوم حتی اگر راه اندازی می توانید شروع به از راه دور است که صد بار بزرگتر از اندازه از انفجار ستاره بايستی در انتخاب به خصوص خالی شتاب مسیرهای بنابراین به عنوان به هدایت و روشنی از هر ستاره ای باقی مانده; با یک نسبت سرعت نزدیک به سرعت نور ذرات گرد و غبار را سوراخ بادبان مانند مینیاتور اتمی انفجار گاز و ذرات را کاهش دریانوردی به عنوان به زودی به عنوان آن را جاروب کردن محیط با توجه به وزن قابل مقایسه با خود را دارد. هنگامی که بادبان به آن ترمینال سرعت آن می تواند برابر به یک needlelike پیکربندی با سطح مقطع در امتداد آن جهت حرکت برای به حداقل رساندن آسیب ها و اصطکاک است.

بسیار عظیم ستاره مانند Eta Carinae ممکن است سقوط به یک سیاه چاله و تولید پرتوهای قدرتمند از تابش است که ستاره شناسان مشاهده از سراسر جهان به عنوان gamma-ray bursts. بادبان است که اتفاق می افتد به دروغ در جهت این تیرها در زمان انفجار را فوق العاده افزایش است که می تواند به بادبان یک نسبیتی لورنتس عامل از یک هزار و آنها را قادر به عبور از کل کهکشان راه شیری در کمتر از یک انسان در طول عمر به عنوان اندازه گیری در بقیه قاب. برق بادبان نیز می تواند رویکرد مشابه با سرعت در حالی که گشت و گذار در نسبیتی بادهای تولید شده توسط تپ اخترها و یا سیاه چاله جت.

فلش روشن از نور از انفجار یک ستاره ممکن است قبل از انفجار شدید از نوترينو (به عنوان شناسایی از SN 1987A) و گرانشی, امواج, اما این امر می تواند دشوار به شیر فشار از این قطعات پس از تعامل آنها بسیار ضعیف با موضوع.

نظر خود را بالقوه سودمند برای نیروی محرکه عظیم ستاره و یا بقایای ابرنواختر باید به عنوان جدید و جالب به اهداف در جستجو برای هوش فرازمینی (SETI). نور بادبان اطراف آنها ممکن است بیش از حد کوچک برای پیدا کردن به صورت جداگانه اما مجموع آنها تعظیم شوک و یا سیگنال های ارتباطی می تواند قابل تشخیص با موجود تلسکوپ.

آیا شواهدی وجود دارد برای حرکت سریع مواد در بقایای ابرنواختر? بله وجود دارد اما به احتمال زیاد برگرفته از علل طبیعی. ابرنواختر ejecta به طور معمول حرکت در یک دهم سرعت نور سریعتر حرکت مواد شناسایی شده در بقایای مانند ویلا و W44. در ضمن قوی ترین انفجار مانند hypernova یا gamma-ray bursts شناخته شده برای تولید طبیعی خروج نزدیک شدن به سرعت نور و جداسازی هر مصنوعی اجزای درون آنها را می توان به چالش کشیدن.

قایقرانی در سرعت طبیعی چشمک می زند در گران قیمت هزینه های ساخت و ساز مصنوعی راه اندازی سیستم. این مفهومی پارادایم پژواک روح Dyson حوزه های ابرسازه فرضهای توسط Freeman Dyson برای برداشت انرژی از ستاره ها که به احتمال زیاد به منفجر شود. اگر ما خوش شانس هستیم که بسیاری از فن آوری تمدن ها در کهکشان ما وجود دارد ممکن است swarms از نور بادبان در اطراف ستاره های عظیم با صبر و حوصله انتظار انفجار است.

اما قبل از ما اجازه آینده آژانس های مسافرتی در بازار این آتش بازی به عنوان جذاب توریستی این امر می تواند به خوبی می دانیم که پاسخ به یک سوال: آیا این محیط از ستاره های عظیم در حال حاضر به عنوان شلوغ با خوانندگان به عنوان سواحل هاوایی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im