‘Superpuff’ دنیای بیگانه می تواند حلقه دار سیاره های غول پیکر و فقط مانند زحل

تمام چهار سیارات در منظومه شمسی ما ورزش حداقل چند حلقه اما تا کنون ما مشاهده نمی هر گونه امکانات در اطراف سیارات فراخورشیدی.

که گیج کننده از این حلقه ها باید قابل تشخیص با ما تکنولوژی فعلی. مقاله اخیر نشان می دهد که در واقع ما در حال حاضر دیده می شود حلقه دار سیارات فراخورشیدی فقط در شکل عجیبی بزرگ “superpuff” سیارات.

به جز در موارد نادر که هیچ یک از ما نمی کنید برای گرفتن عکس از سیارات فراخورشیدی به طور مستقیم. در عوض دانشمندان برای پی بردن به وجود این انجمن از طریق یک سری از خوش شانس می شکند. رایج ترین روش برای لکه های جهان در اطراف ستاره های دوردست است به نشستن و خیره در آن خورشید برای هفته ها در پایان صورت مشاهده هر گونه تغییر در روشنایی. در صورتی که ستاره اتفاق می افتد به میزبان یک سیاره و در صورتی که سیاره در مدار اتفاق می افتد به انجام آن در مقابل چهره ستاره که از نظر ما و در صورتی که سیاره اتفاق می افتد باید به اندازه کافی بزرگ و سپس دانشمندان می تواند تشخیص دهد ظریف نور به عنوان ستاره نور مسدود شده است.

مرتبط: 7 راه برای کشف سیارات بیگانه

این تکنیک شناخته شده به عنوان روش حمل و نقل می کند و در واقع همه چیز بستگی پوشش درست و مناسب است. اما وجود دارد به اندازه کافی ستاره در کهکشان (صدها میلیارد به اندازه کافی) است که ما توانسته ایم به نقطه هزاران نفر از سیارات فراخورشیدی با استفاده از این روش.

تحصیل در گذر نیز اجازه می دهد تا دانشمندان برای تعیین خواص تازه کشف شده جهان است. برای مثال ستاره شناسان می توانید یک برآورد سیاره, اندازه, مشاهده, چه مدت طول می کشد تا ستاره میزبان برای رسیدن به آن حداقل روشنایی در طول حمل و نقل و چقدر نور مسدود شده است. بزرگتر سیاره طول می کشد به کم نور ستاره و بلوک نور بیشتر و در نتیجه ساده ترین راه برای دیدن, بنابراین مقدار زیادی از این تازه کشف شده جهان در حال غول شبیه به نپتون و مشتری.

در اصل این روش باید نشان حلقه در اطراف یک exoplanet. اگر یک جهان بیگانه ورزشی برخی از کلمه پینکی که ویژگی باید به برخی از اثرات آن بر حمل و نقل سیگنال. برای مثال نور ستاره peeking بین حلقه ها و سیاره می تواند باعث شکاف در حمل و نقل رویداد. برخی از ستاره شناسان ادعا می کنند به این دیده می شود اما اثر بسیار ظریف است که هیچ نمونه به طور کامل قانع کننده حتی با بزرگترین سیارات است که ما را مطالعه کرده اند.

رمز و راز از superpuffs

هنگامی که حمل و نقل روش شناسایی یک نامزد سیاره دانشمندان می توانید دنبال کنید تا با استفاده از روش اندازه گیری ظریف wobbles در ستاره موقعیت برای محاسبه یک سیاره جرم است.

از جرم و اندازه ستاره شناسان می توانید محاسبه میانگین چگالی بحرانی تعداد در تعیین نوع سیاره ما خیره شدن. تراکم بسیار بالا? احتمالا ساخته شده از سنگ و آب چیزی شبیه به زمین. چگالی نسبتا کم? احتمالا درشت گاز لوله مانند مشتری یا اورانوس.

اما همانطور که با هر جمعیت وجود دارد برخی از oddballs. در مورد سیارات فراخورشیدی وجود دارد در مورد یک دوجین جهان که دانشمندان را با نام مستعار “superpuffs.” و این superpuffs عجیب و غریب هستند در واقع.

همه آنها به پنج تا 10 برابر بزرگتر از زمین از نظر جرم و اندازه. تنها با یک استثنا آنها در مدار نزدیک به پدر و مادر خود را ستاره با سالها به عنوان کوتاه به عنوان 15 روز زمین.

اما آنچه واقعا چوب در مورد این جهان این است که خود را بسیار کم تراکم است. برای دیدگاه زحل تراکم 0.687 گرم در هر سانتیمتر مکعب است و به اندازه کافی کم است که اگر شما می توانید یک وان حمام به اندازه کافی بزرگ این سیاره خواهد شناور در آب است. این superpuffs باید تراکم به عنوان کم یک دهم از زحل.

برای قرار دادن آن را به سادگی به این superpuffs کامل رمز و راز است. میزبان خود ستاره نیست هر چیزی خارج از عادی اگر چه برخی از آنها در سمت. شاید برخی از این superpuffs هستند هنوز تشکیل و نیست کاملا حل و فصل را به وسط سن نشده است. شاید برخی از آنها پنهان با گرد و غبار ابرها دادن یک تصور نادرست از اندازه آنها است. شاید بعضی از آنها ضخیم گاز پاکت نامه. شاید برخی از آنها کشیده شده توسط نیروهای جزر و مدی از ستاره های خود را.

و شاید برخی از حلقه.

حلقه نجات

این استدلال برای سیاره حلقه دار به عنوان يك superpuffs ساده است: حلقه به راحتی می تواند تداخل با راه دانشمندان به نوبه خود طول حمل و نقل به برآورد مرتبط سیاره را اندازه.

فرضی بیگانه به دنبال در زحل از طریق تکنیک های ما برای مثال محاسبه خواهد زحل اندازه دو برابر ارزش واقعی آن و چگالی آن در یک هشتم از تعداد واقعی. مشابه بدگمانی از منظر ما را کاملا توضیح anomalously کم تراکم از superpuffs.

اما این توضیح کار نمی کند برای همه superpuffs. برخی از این عجیب و غریب سیارات فراخورشیدی در مدار بیش از حد به پدر و مادر خود را ستاره برای این ایده را به حس وجود دارد نیروهای گرانشی خواهد پاره از هم جدا هر حلقه سیستم. در موارد دیگر مهم نیست که چگونه محققان تنظیم فرضیه اندازه ساختار و جهت گیری از یک حلقه سیستم آنها می توانید آن را به مطابقت دقیق خواص انتقال سیگنال.

هنوز هم از ده شناخته شده superpuffs نویسندگان این تحقیقات جدید قادر به انتخاب کردن چند نامزد برای سیاره حلقه دار. زمان مشاهده تکنیک نیست به اندازه کافی دقیق برای تایید rings اما آینده James Webb Space Telescope خواهد بود به اندازه کافی دقیق. پس از آن ما در نهایت می دانم که اگر حلقه دار سیارات بسیار نادر است و یا مشترک و آنچه در این مرموز superpuffs واقعا هستند.

این تحقیق توضیح داده شده است در یک مقاله ارسال شده در نوامبر 2019 به preprint سرور arXiv.org و پذیرفته شده برای انتشار توسط مجله اختر فیزیک.

Paul M. ساتر است یک اخترفیزیکدان در دانشگاه ایالتی اوهایومیزبان “درخواست یک فضانورد و “فضای رادیو” و نویسنده “جای خود را در جهان.” ساتر کمک این مقاله به Space.com’s کارشناس صدای: Op-Ed & بینش.

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im