‘پینک ماه’ از بزرگترین و درخشان از سال 2020 stuns skywatchers در سراسر جهان (عکس)

ماه کامل در جمعه شب (7 آوریل) بزرگترین “supermoon” از سال و skywatchers حداقل کسانی که با روشن شدن آسمان به دیدن آن هیجان زده هستند.

لقب “سوپر Pink Moon” این ماه کامل به نظر می رسد بزرگتر و روشن تر از حد معمول از آنجا که ماه در حضیض یا نزدیک ترین نقطه به زمین در مدار بیضوی. با این فوق العاده, از, رویداد, ماه فقط 221,772 مایل (356,907 کیلومتر) از زمین در مقایسه با متوسط آن فاصله 238,855 مایل (384,400 متر). ماه (در حالی که در واقع نه صورتی) بود که در آن مطلق نزدیک در 2:08 p. m. EDT (1808 به وقت تهران) حدود 8.5 ساعت قبل از آن رسما کامل در 10:35 p. m. EDT (0235 به وقت تهران در آوریل 8).

این نزدیک نزدیکی supermoon باعث می شود آن را به نظر می رسد حدود 7 درصد بزرگتر و 15 درصد روشن تر از متوسط ماه کامل دادن skywatchers فرصت را به تحسین ماه چهره در تمام قمری ،

مرتبط با: Supermoon اسرار: 7 تعجب آور بزرگ moon حقایق
بیشتر:
فعالیت ها و منابع برای خانه نشین های کودکان و نوجوانان: راهنمای coronavirus

عکاس لایحه Funcheon جامعی “پینک ماه” 7 آوریل سال 2020 از نیوجرسی به عنوان آن آویزان برجسته در آسمان شب است. (اعتبار تصویر: لایحه Funcheon)
خود را Supermoon مشاهده!

شگفت انگیز supermoon ویدئو و یا عکس شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟ شما می توانید با ارسال عکس ها و نظرات در به [email protected]!

در این تصویر گرفته شده توسط عکاس لایحه Funcheon های روشنایی و نزدیکی از ماه را در این سازه بر روی سطح آن ایستادگی کردن. حتی با چشم غیر مسلح به راحتی می توانید نقطه چاله و حوضه در طول یک supermoon. چرا که ماه کامل بسیار روشن ماه فیلتر توصیه می شود برای هر کسی که در تلاش برای عکاسی از ماه با تلسکوپ است.

مرتبط: چگونه به مشاهده ماه (infographic)

ماه به نظر می رسد حتی بزرگتر در هنگام طلوع و غروب هنگامی که آن را نزدیک به افق به دلیل توهم نوری. اما آن زاویه قطر یا اندازه آشکار است در واقع بزرگتر است. بلکه ما این توهم از آنجا که اشیاء در افق مانند ساختمان ها و درختان و ایجاد حس مقیاس است که از دست رفته است هنگامی که ماه در آسمان بالا است. هنوز هم به دلیل این توهم عکاسان دستگیر ماه به دنبال هر نقطه از کمی بزرگتر کاملا عظیم peeking بیش از افق.

عکاس Stojan Stojanovski در زمان این باور نکردنی عکس صورتی supermoon بیش از ساموئل قلعه در اوهرید شمال مقدونیه. (اعتبار تصویر: Stojan Stojanovski)

علاوه بر این در حالی که اندازه ماه ممکن است نگاه متفاوت بسته به جایی که آن را در آسمان ماه می همچنین نگاه کنید رنگ های مختلف (حتی اگر آن را نمی کند, تغییر رنگ).

شما می توانید ببینید ماه ظاهر می شود به عنوان اگر آن را به رنگ های مختلف در برخی از این عکس ها مثل این عکس فوق العاده پینک ماه گرفته شده توسط عکاس Stojan Stojanovski. تصویر را نشان می دهد زرد ماه بیش از ساموئل قلعه در اوهرید شمال مقدونیه.

اما خود ماه رنگ را تغییر دهید. آن را تنها به نظر می رسد به رنگ های مختلف که آن را پنهان به جو (و یا در طول یک خورشید گرفتگی). این همچنین بدان معنی است که شما احتمالا می توانید بگویید ماه نمی نوبه خود به رنگ صورتی برای “پینک ماه.” این نام در واقع از یک صورتی wildflower که شکوفه در اوایل بهار در شمال امریکا است.

عکاس Sérgio کنکیسن دو را نشان می دهد آوریل 7 “پینک ماه” به عنوان اسیر از الواس در پرتغال. (اعتبار تصویر: Sérgio Conceição)

در سه شنبه شب مردم از سراسر جهان یک صندلی ردیف جلو به این باور نکردنی فوق العاده پینک ماه. Skywatchers از هر گوشه ای از جهان آب و هوا اجازه لذت بردم خاص و منحصر به فرد فصل حاضر است.

این تصویر از عکاس Sérgio کنکیسن نشان می دهد چه صورتی supermoon مانند نگاه از الواس پرتغالی شهرداری. در تصویر کنکیسن اشاره کرد که شما می توانید هر دو الواس و Badajoz یک شهرستان در اسپانیا عکس.

عکاس کریس کرو سر نجوم در مدرسه هارو در زمان این خیره کننده دقیق عکس از آوریل 7 “پینک ماه” از ریلی رصدخانه در لندن است. (اعتبار تصویر: Chris کرو)

قابل توجه این عکس گرفته شده توسط عکاس کریس کرو است که سر نجوم در مدرسه هارو در انگلستان در زمان این عکس خیره کننده از theSuper پینک ماه از ریلی رصدخانه در لندن است.

با اضافه کردن اضافی-ماه روشن و برخی از astrophotography تکنیک های کرو بود قادر به گرفتن یک تصویر است که نشان می دهد در ماه منحنی توده و برجستگی در تیز, جزئیات.

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما یک تازه supermoon عکس شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان ممکن و یا گالری عکس, شما می توانید عکس ها و نظرات در به [email protected]

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>