فوق العاده پینک ماه’ می رود امشب! آموزش بچه های خود را در مورد بزرگترین ماه کامل از سال 2020

نیویورک — امشب (7 آوریل) اگر شما نگاه کردن در آسمان شب شما نگاه کنید به “پینک ماه” بزرگترین supermoon از سال درخشان و روشن است.

ماه کامل خواهد شد و در حضیض-جفت معنی آن خواهد بود نزدیک به زمین — 221,772 مایل (356,907 کیلومتر) به دور — و زمین و ماه و خورشید همه چین. این بدان معنی است که هنگامی که ماه در حضیض-جفت آن را نگاه بزرگتر و روشن تر از حد معمول است. اما چون حضیض-جفت نیست که جاذب اصطلاح “supermoon” آمد و در مورد خاص این ماه کامل بود و علاوه بر این با نام مستعار “پینک ماه.”

در حال حاضر متاسفانه این به این معنا نیست که ماه را در واقع می شود ، این supermoon نام خود را به دلیل مارس ماه کامل اغلب مربوط با گل از گل های صورتی در شرق آمریکای شمالی است. هنوز “این خواهد بود روشن و درخشان و کاملا زرق و برق دار” maia weinstock یک ستاره شناس در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی در اینجا در شهر نیویورک گفت: Space.com.

مرتبط با: Supermoon اسرار: 7 تعجب آور بزرگ moon حقایق
بیشتر:
فعالیت ها و منابع برای خانه نشین های کودکان و نوجوانان: راهنمای coronavirus

Faherty اضافه شده است که در حالی که شما قادر خواهید بود برای مشاهده این “پینک ماه” در تمام طول شب آن را به عنوان افزایش می یابد, حرکت در سراسر آسمان و مجموعه آن خواهد بود به ویژه خیره کننده در طلوع. عینک است که به دلیل توهم نوری از انواع آن رخ می دهد که ماه در حال افزایش است در بالای افق است که باعث می شود آن را به نظر می رسد بزرگتر است. (شما می توانید جستجوی خود را محلی طلوع و غروب در اینجا.)

یک فرصت یادگیری

با بسیاری از مردم خود جدا در خانه با خانواده های خود در حال حاضر این “فوق العاده پینک ماه” یک فرصت بزرگ برای برخی از سرگرم کننده و یادگیری Faherty گفت.

خانواده ها می توانند شروع به تحصیل در این ماه با فرزندان جوان خود را و این supermoon یک محل عالی برای شروع Faherty گفت. نه تنها supermoon فوق العاده روشن و زیبا اما حتی نام “pink moon” باعث می شود آن را حتی بیشتر هیجان انگیز برای کودکان.

“این یک دعوت نامه برای همه تبدیل شده است که ماه, متخصص, تواند فرد که در گروه های کوچک است که می تواند به افتراق زمانی که ماه فقط کمی روشن تر” Faherty گفت.

مرتبط: چگونه به رصد ماه با تلسکوپ
بیشتر:
بهترین تلسکوپ برای پول – 2020 بررسی و راهنمای

“من به اتفاق با برادرزاده من در حال حاضر که یکی از آنها به خصوص با وسواس ماه,” او گفت:. او شده است و او را برادرزاده آینده به خانه در شب به ماه نگاه کنید و توجه کنید که هر روز آن را کمی متفاوت, و انجام چیزی شبیه به این که با فرزندان جوان است اول مقدمه ای برای آسمان شب.

“اساسی ترین از فصل های درس شما می توانید با کمی یکی از مراحل ماه,” او گفت:.

پیشرفته تر moon-gazers در هر سنی می تواند از این فرصت برای شناسایی ساختار در ماه, او گفت:. حتی بدون نیاز به دوربین دوچشمی مردم می توانند شروع به شناخت حوضه و چاله در ماه و حتی یاد بگیرند که نام خود را.

On average, the moon's distance is 385,000 kilometers (240,000 miles) from the Earth. At perigee, that distance is about 350,000 km (220,000 miles), whereas at apogee it is about 406,000 km (250,000 miles). These pictures of the moon by Robert Vanderbei were taken with the same equipment: When the moon is close, it appears larger than when it is farther away. A full moon at perigee is called a supermoon (right, taken on Aug. 9, 2014), at apogee, a minimoon (left, taken on Feb. 3, 2015).

این تصاویر از ماه توسط رابرت Vanderbei گرفته شد با همان تجهیزات: زمانی که ماه نزدیک به نظر می رسد بزرگتر از زمانی که آن را دورتر. یک ماه کامل در حضیض نامیده می شود supermoon (سمت راست گرفته شده در Aug. 9, 2014) در اوج یک minimoon (سمت چپ گرفته شده در فوریه. 3, 2015). (اعتبار تصویر: رابرت Vanderbei)

مطالعه ماه می توانید خلاق و همچنین Faherty گفت, نشان می دهد که خانواده ها آموزش هر دو “علم آنچه وجود دارد” و فرهنگی طرف آسمان شب است.

به عنوان خانواده عمل رعایت چگونه ماه تغییرات هر شب و findinging ساختار آن, آنها همچنین می توانید آمد تا با داستان های خود را در مورد آسمان شب Faherty پیشنهاد شده است. والدین می توانند حتی سریع فرزندان خود را با سوالاتی مانند “چرا ما نام برای قمر?” “چه نام دیگر ما برای ماه ؟” و “چه سنت های فراموش مردم در مورد ماه؟”

“من بخوان آهنگ کمی به خواهر زاده من هر شب قبل از او به رختخواب می رود در مورد ماه و زمین و چقدر آنها را دوست دارم هر یک از دیگر” Faherty گفت. “من فکر می کنم آن را خوب است برای همه ما به یاد داشته باشید ما افراد خلاق و شب آسمان بوم.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>