سوپر باول سال 2020: در اینجا تمام فضا با مضمون تبلیغات تا کنون

این سال را به Super Bowl commercials وعده به خارج از این جهان است.

این آینده یکشنبه (Feb. 2) تعداد کیهانی تبلیغات برنامه ریزی شده برای اجرا در طول سال 2020 سوپر باول. از SodaStream به Olay و حتی خارج شرکت ها در حال تبدیل شدن به ستاره ها به ترویج محصولات خود را در یکی از پربیننده ترین برنامه در تلویزیون آمریکا.

ایجاد فضا برای زنان

فضانورد سابق ناسا و هنرمند نیکول Stott پیوست بازیگر مشغول Phillipps و یوتیوب شخصیت و اواخر شب میزبان لیلی سینگ در طول سوپر جام برای تجاری جدید برای Olay. آگهی سه لباس فضانوردان در Olay با مضمون spacesuits. تجاری نیز از ویژگی های کیتی کوریک و Taraji P. Henson.

مرتبط: چگونه زندگی در مریخ می تواند چالش استعمارگران (Infographic)

به عنوان Stott مشترک در Facebook او است که شرکت در این آگهی به کمک “ایجاد فضا برای زنان است.” “در یک ماموریت به #MakeSpaceForWomen. با تشکر از Olay برای تشویق و حمایت از زنان جوان در بنیادی [علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات],” او نوشت.

گذشته از, بدیهی است که, تبلیغات, Olay را با نام تجاری و محصولات 30 ثانیه تجاری را نیز ترویج ماموریت این شرکت برای کمک به $500,000 به سازمان Girls Who Code. یک خط در نقطه ای می گوید بینندگان که اگر شما صدای جیر جیر @OlaySkin #MakeSpaceForWomen این شرکت اهدا خواهد شد $1 به سازمان است.

بیل نای و حباب

SodaStream فضا-y تبلیغات ستاره های مورد علاقه هر کس “علم” بیل نای در کنار الهام کارسون سکس با زن فضانورد امیدوار.

کارسون آموزش با پیشرفته صاریغ (قطبی زیر مداری علم در بالا Mesosphere) آکادمی در Embry-Riddle هوانوردی دانشگاه در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. این برنامه به دانش آموزان دست در تجربه انجام تحقیقات در جو فوقانی و کمک می کند تا آنها را تمرین ویژگی های انسان spaceflight عملیات.

در این تبلیغات که SodaStream طعنه با فیلم قبل از سوپر باول نای و کارسون جرعه seltzer آینده فضانوردان پیدا کردن آب در مریخ و (spoiler alert) کسی که به طور تصادفی کربنات مریخ آب با SodaStream دستگاه و نوشیدنی های آن است.

“قادر بودن به گرفتن انسان در مریخ و در واقع جمع آوری یکی از این نمونه ها می توان چنین لحظه, من می خواهم نوع امیدواریم که آن را تقریبا ما را به ماه و روز از همه اینکه چسب به تلویزیون” کارسون گفت: Space.com. “به هر کسی که آن را نوشید من قطعا فکر می کنم که وجود خواهد داشت یک کمی از اختلال در افراد نمی شود بیش از حد خوشحال به ما در مورد نمونه اول اینکه رفته اما … ما امیدواریم که که ما می خواهم آن را ذخیره کنید در جایی کمی بهتر است.”

در پایان یکی از فیلم های این متن کتیبه در سراسر صفحه نمایش: “این یک داستان تخیلی. در حال حاضر است. تا سال 2025 SodaStream, از بین بردن 67 میلیارد دلار تنها در استفاده از بطری های در این سیاره بنابراین ما نمی خواهد که برای رفتن به دنبال یک جدید.” با این متن SodaStream با اشاره به مفهوم مریخ خدمت به عنوان “سیاره B” اگر فعالیت های انسانی یک روز باعث می شود زمین unlivable.

“این واقعا سرد بود قادر به اتصال به [SodaStream را] ماموریت به عنوان یک شرکت و چگونه آنها بسیار سازگار با محیط زیست آگاهانه” کارسون گفت: در مورد دخالت خود را در تجاری.

معروف بازدید کنندگان

خارج نمی شود از سمت چپ از همه از بین کهکشانی سرگرم کننده نیز هوا فضا با مضمون تجاری در طول این چهار سوپر باول. این شرکت در مبارزات انتخاباتی به نام “معروف بازدید کنندگان” شامل 60-دوم تجاری خواهد شد که از ویژگی های 12 شخصیت های محبوب سینما و تلویزیون که “لمس کردن بر روی زمین” از “در سراسر کهکشان” را انتخاب کنید تا مواد غذایی در خارج یک پست وبلاگ از Janey Whiteside, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس مشتری افسر در خارج گفت: در یک پست وبلاگ.

“چه راهی بهتر برای نشان دادن خاموش را-از-این-جهانی راحتی از خارج سرویس وانت از بزرگترین تلویزیون رویداد سال” Whiteside اضافه شده است. “برای اولین بار خارج خواهد شد پخش یک تبلیغ در طول بازی بزرگ با کمک برخی از آشنایی بازدید کنندگان است.”

با توجه به پست وبلاگ شخصیت های محبوب که لمس کردن در این تجاری را شامل Flash Gordon; وزوز سال نوری; لایحه S. پرستون, Esq., از “Bill & ted’s Excellent Adventure”; و شخصیت از “ورود” “Blade Runner” “نگهبانان کهکشان” “لگو فیلم” “مریخ حمله” “ماروین مریخ,” “مردان در سیاه و سفید” “پیشتازان فضا” و “جنگ ستارگان است.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>