غروب پرتاب موشک در ویرجینیا امشب ممکن است قابل رویت و در امتداد آمریکا


این ناسا نقشه نشان می دهد پتانسیل محدوده دید برای Northrop Grumman راه اندازی یک موشک Antares حمل ماکیان NG-13 کشتی باری برای ناسا از Wallops Flight Facility در جزیره Wallops ویرجینیا در فوریه. 9, 2020. (اعتبار تصویر: ناسا Wallops Flight Facility)

جزیره WALLOPS, Va. — نورث روپ گرومن است که شمارش پایین به یک غروب پرتاب موشک امشب (Feb. 9) و آن را فقط ممکن است قابل مشاهده برای ناظران در امتداد یک نوار گسترده ای از ایالات متحده, سواحل شرق, آب و هوا اجازه.

یک نورث روپ گرومن Antares rocket راه اندازی خواهد شد ماکیان NG-13 محموله کشتی به سوی ایستگاه فضایی بین المللی از اواسط اقیانوس اطلس منطقه ای فضایی در اینجا در nasa’s Wallops Flight Facility at 5:39 p. m. EST (2239 GMT). این ماموریت را بلند کردن تنها شش دقیقه پس از غروب آفتاب با توجه به TimeandDate.comو می تواند یک منظره های دیدنی و جذاب.

“اگر شما در سواحل شرق, شما همچنین ممکن است قادر به راه اندازی” ناسا سخنگوی استفانی Schierholz گفت: در جلسه روز شنبه (Feb. 8). “آن گزارش شده است دیده می شود از واشنگتن و دیگر نقاط در سواحل شرق.”

ماکیان فضاپیما حمل بیش از 7500 پوند است. (3,401 کیلوگرم) از لوازم آزمایش های علمی و چرخ دنده های دیگر برای سه نفر خدمه ایستگاه فضایی بین المللی.

مرتبط: باکتری استخوان و بیشتر: در اینجا علم اندازی در ماکیان NG-13

با توجه به ناسا دید نقشهراه اندازی می شود و قابل مشاهده در سراسر منطقه میانی اقیانوس اطلس با رؤیت ممکن است به دور دست در شمال کانکتیکات; تا آنجا شرق به شمال شرقی و غرب ویرجینیا; و تا آنجا در جنوب شرقی کارولینای شمالی.

آسمان روشن و unobscured مشاهده در جهت راه اندازی حیاتی است. بسته به موقعیت شما موشک می تواند مانند یک حرکت سریع نور قرمز و ممکن است قابل رویت حق در زمان راه اندازی. رؤیت در دورترین لبه های دید در محدوده کانکتیکات, غرب ویرجینیا و کارولینای شمالی نمی خواهد شروع تا 180 ثانیه پس از پرتاب با توجه به ناسا نقشه.

اگر شما از آسمان ابری یا مسدود نمایش شما می توانید به تماشای ماکیان راه اندازی در اینجا زندگی می کنند و در Space.com’s homepage حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا. ناسا پخش خواهد شد و در آغاز 5 p. m. EST (2200 GMT).

اگر شما در نزدیکی ساحل شرقی ویرجینیا منطقه شما می توانید به تماشای ماکیان راه اندازی در فرد از nasa’s Wallops Flight Facility, مرکز بازدید کنندگان. دستورالعمل ها و راهنمایی برای راه اندازی مشاهده هستند در اینجا.مرکز بازدید کنندگان باز خواهد شد در 1:30 p. m. EST (1830 به وقت تهران). Wallops نیز جریان ویدئو زندگی می کنند و صوتی در آن تبادل کانال اینجا شروع 12:30 p. m. EST (1730 به وقت تهران). محلی تماشاگران همچنین می توانید گرفتن, راه اندازی, در, رابرت نی پارک در Chincoteague جزیره و در ساحل جاده بین Chincoteague و Assateague سلیمان به گفته ناسا, راهنمای.

Wallops مقامات ارسال خواهد شد ماموریت به روز رسانی در Wallops ماموریت وضعیت مرکز در اینجا و همچنین در Facebook و Twitter.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>