خورشید علم افزایش می یابد, با گنجینه ای از پارکر خورشیدی کاوشگر مطالعات

دانشمندان انرژی خورشیدی هیجان زده شدند که ناسا خواهد بود راه اندازی یک کاوشگر به پرواز نزدیک به خورشید از همیشه قبل از, اما آنها ممکن است سودا در حال حاضر تولید ده ها تن از مقالات بر اساس داده.

ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر راه اندازی شد در ماه اوت سال 2018 است و پس از تکمیل چهار نزدیک flybys از خورشید است. پروب را به ادامه مطالعه ما ستاره تا سال 2025 خزنده تا کنون نزدیک به سطح مرئی و به نوبه خود عمیق تر به انرژی خورشیدی و باد ثابت خروج از شدت متهم پلاسما است که امتداد در سراسر منظومه شمسی است.

اما این ماموریت در حال حاضر تولید یک سیل علوم با مجموعه ای جدید از نزدیک به 50 مقاله از ظاهر شدن در یک مجله علمی. مجموعه ای از مقالات منتشر شده به عنوان یک مکمل سری به مجله اختر فیزیکشامل برخی از یافته هایی که در حال حاضر شده است به اطلاع عموم پس از سخنرانی در کنفرانس های علمی.

مرتبط با: دیدن خورشید تلنگر در ماهواره ای جدید مشاهده

برای مثال مجموعه ای شامل یک شرح پارکر خورشیدی کاوشگر مشاهدات از گرد و غبار فرار کردن سیارک Phaethonکه باعث Geminid meteor shower در اینجا بر روی زمین است. کسانی که نتايج اعلام شد و در ماه دسامبر در سقوط نشست اتحادیه ژئوفیزیک آمریکا. (جالب اینجاست که Phaethon نام است برای یک پسر یونانی, خورشید, خدا, هر چند که نام الهام گرفته شده بود جسم نزدیک رویکرد به خورشید نیست در پیش بینی خورشیدی کاوشگر مشاهدات.)

مقالات دیگر در این مجموعه برجسته کردن تصاویر با وضوح بالا است که این کاوشگر را در میدان گسترده تصویرساز خورشیدی کاوشگر یا WISPR می توانید ضبط. WISPR نشد و سازه در جو خورشید مانند تاجی اشعه و تاجی mass ejectionsدانشمندان گزارش شده در این مجموعه است.

پارکر خورشیدی کاوشگر است که به ویژه با تمرکز بر مطالعه باد خورشیدی است که هرچه خاموش, خورشید, و این پدیده باعث می شود مقدار زیادی از حضور در تحقیقات جدید است. دانشمندان مورد مطالعه پلاسمای امواج پرپیچ وخم سازه و آشوب در باد خورشیدی ،

محققان می خواهید به درک بهتر خورشید و فرآیندهای مانند باد خورشیدی و تاجی mass ejections به دلیل عواقب ناشی از چنین رویدادی به نام فضا آب وموج دار شدن در سراسر منظومه شمسی است. در اطراف زمین فضا, آب و هوا می تواند تداخل با ناوبری ارتباطی ماهواره ها و حتی قدرت شبکه در خصوص برنامه های جدی.

اما مقالات جدید نیز پوشش موضوعاتی که جایزه علم مواد پس به صحبت می کنند کمتر متصل به پارکر خورشیدی کاوشگر هسته اهداف ماموریت. یک مقاله جدید تجزیه و تحلیل گرد و غبار محیط اطراف خورشید به عنوان یک راه برای درک دیسک به اصطلاح بین الطلوعین گرد و غبار پر منظومه شمسی ما است.

به زودی, پارکر خورشیدی کاوشگر خواهد شد که شرکت در آن مطالعه نزدیک از خورشید: ناسا و آژانس فضایی اروپا در حال راه اندازی یک ماموریت به نام خورشیدی مدارگرد در روز یکشنبه (Feb. 9).

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de