مطالعه: بله نیمی از Coronavirus حامل نشان می دهد هیچ نشانه

آنچه که ما در حال یادگیری از ایسلند در این هفته است که به عنوان جذاب به عنوان آن بسیار مهم است به مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر: که در جایی در محله نیمی از همه تست مثبت برای coronavirus را نشان می دهد کاملا بدون علائم است.

داده های سخت خارج از ایسلند مستقیم از خود (چشمگیر) وزارت بهداشت اختصاص داده شده COVID-19 صفحه:

– به عنوان از آوریل 25, ایسلند اداره 12,615 آزمون.
– از کسانی که آزمون ایسلند پیدا کرده است 802 موارد تایید شده.
– در حالی که این ممکن است صدای زیادی در کم جمعیت کشور حدود 364,000 شهروندان این تعداد قابل توجه. آنها تقریبا آزمایش 3.4 درصد از کل کشور (در مقایسه با ایالات متحده و با توجه به COVID-19 پروژه داده های ردیاب: ما آزمایش کردیم 432,655 ما 327 میلیون نفر از شهروندان و یا فقط یک دهم از یک درصد از کشور ما جمعیت). ایسلند در حال حاضر ادعا می کند که آزمایش بیشتر شهروندان سرانه] بیش از هر کشور دیگری در جهان.

نیازی به گفتن نیست ایسلند تلاش های آشکار جذاب و بالقوه نجات جزئیات بیشتر در مورد این ویروس. و از طریق BuzzFeedآن است که چگونه آنها به این نتیجه قابل توجه در مورد علامت, نرخ, تاکید ماست:

“نتایج اولیه از رمزگشایی ژنتیک نشان می دهد که یک کم نسبت جمعیت عمومی است قرارداد این ویروس که در حدود نیمی از کسانی که تست مثبت غیر علامتیگفت: [ایسلند ارشد اپیدمیولوژی Thorolfur] Guðnason. “نیمه دیگر نمایش بسیار معتدل سرد مانند علائم است.”

در نظر بگیرید: در حال حاضر در امریکا اگر شما لازم نیست که یک تب یا درد و یا هر گونه دیگر سرماخوردگی یا آنفولانزا مانند علائم و هیچ کس نمی خواهد به شما بگویم که برای رفتن به فروشگاه. هیچ کس نمی خواهد به شما بگویم به ترک آپارتمان خود را. مگر شما تا به حال شده است در تماس با کسی که آزمایش مثبت نشان داد علائم و یا به کانون شیوع هیچ کس توصیه شما به خود شده است. از آنجا که هیچ کس می تواند به شما مشاوره به قرنطینه, شما هنوز هم می تواند گسترش ویروس به افراد دیگر — و البته در هر یک از این اماکن دیگر افرادی که باید قرنطینه می تواند گسترش ویروس به شما.

این است که ارزش گسترده تست. اگر ما می دانستم که شما تا به حال آن ما را به شما بگویم: منزوی کردن خود در داخل باقی بماند. در آمریکا ما در حال حاضر تست عمدتا فقط برای تایید موارد مشکوک از COVID-19. در امریکا به منظور دریافت یک آزمون در حال حاضر, شما به احتمال زیاد در راه خود را و یا در یک بیمارستان است. یا شما باید علائم (زحمت کشیده تنفس و تب بالا) است که می تواند به شما ارسال وجود دارد. در ایسلند دوباره آنها فقط تست تست تست هر کس می تواند هر زمان که آنها می توانند.

آنها نه اجرا یک مستند یا یک حکومت نظامی, اما آنها ممنوع تجمع بیش از 20 نفر توصیه قرنطینه اقدامات و دوباره: تست آزمون تست. داشتن گسترده تست اجازه می دهد تا آنها را برای منزوی کردن کسانی که با این ویروس و در نتیجه ویروس خود را. حتی بیشتر از آن سبب ایسلند به ادامه برخی از صورت ظاهر از زندگی به عنوان آن را به طور معمول است — بیش از بسیاری از نقاط دیگر در جهان بدون این نوع از آزمون عمل است که آنها می گویند برای خود در حال حاضر. به عبارت دیگر: ایسلند شهروندان ممکن است کوچک اما آنچه که فقدان آنها در اندازه آنها بیش از برای در قدرت انجام هیچ چیز بیشتر از اینکه برای محاسبه توزیع فوری درس تمام جهان می تواند ایستادن برای یادگیری از سمت راست در حال حاضر.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de